Įkraunama...
Įkraunama...

Vaivorykštinis krabas

Sveikos 4u.gif Šiandien atkeliauja akvariumas mano būsimam vaivorykštiniam krabui. Būtų įdomu sužinoti kuo daugiau iš jau laikančių tokius krabiukus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Grazuolis smile.gif
Atsakyti
taigis, bet reikia dar nusipirkus toki nenumarinti biggrin.gif
Atsakyti
Imeskit foto kai irengsit namus smile.gif
Atsakyti
Įmesiu ir papasakosiu daugiau. Akvariumas jau atkeliavo, beveik visi reikalingi daiktai supirkti smile.gif
Atsakyti
Fainas 4u.gif .
Atsakyti
Aš kažkada tokį gyvūną turėjau (tiksliau 2, bet antras visiškai pirmąjam nusileido)- fantastika. Protingas, gudrus, atsirinko kas šeria, kada galima žnybti... Buvau įpratinus ėsti iš rankų, tai jei yra ką paimti labai švelniai paima, bet jei per staigiai įkiši tuščią ranką, tada jau žnybia. Filtrą teko išimti, nes užlipęs laidu vis pabėgdavo (dėjau knygas ant dangčio, bet paskutiniais metais sugebėdavo ir storą enciklopediją numesti - vėliau jau ir laido nereikėjo).
Nieko sunkaus auginti, svarbiausiai vanduo, salelė, kad turėtų kur išlipti, šiluma ir akmenukų "tvarkymuisi" - pernešdavo, susirūšiuodavo. Labiausiai mėgo gyvas musės lervas, nuo kokių 3m jau ir slieką imdavo (susiplėšo gabaliukais ir po truputį suėda), duodavo žalio žuvies, kai jau neturėdavai šviežio, tada džiovintas krevetes, bet jos tiko iš labai didelio bado biggrin.gif , kartais iš akvariumo žolių (na retais atvejais... gupijų).
Fantastinis gyvūnas buvo (antro charakteris ramus, jokių pabėgimų, ką duodi tą ėda...neįdomu)
Atsakyti
eina sau, idomus kokie smile.gif
Pavasarine 13, gal jau irenget namucius?
Atsakyti
Slieką dar rasčiau, bet gyvų musių lervų? g.gif
Terariumas įrengtas, vandens indas sudaro trečdalį jo, yra didelė slėptuvė, stovinti ant smėliuko, dalis baltų akmenukų, gan smulkių, įmesiu foto kai bus smile.gif Šią savaitę jau turi atkeliauti krabas.
Atsakyti
Gyvu musiu lervu turetu visus metus buti zvejybos parduotuvese ir turguose prie zveju dalykeliu - saldytuve laikant jos ne taip greit i leliukes virsta wink.gif o uodo truklio lervas turbut irgi krimstu?
Atsakyti
QUOTE(Stitch @ 2013 05 28, 16:29)
Gyvu musiu  lervu turetu visus metus buti zvejybos parduotuvese ir turguose prie zveju dalykeliu - saldytuve laikant jos ne taip greit i leliukes virsta wink.gif o uodo truklio lervas turbut irgi krimstu?

Tinka viskas kas juda, tik dydį reikia žiūrėti, kad ne per didelis būtų (mažiukas dar sliekų nesusiplėšydavo, tai tie nuskandinti būdavo biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien važiuoju krabiuko rinktis smile.gif Pasidalinsiu įspūdžiais
Atsakyti