Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvo diena

Sveikos mamytės 4u.gif
Ką žadate suorganizuoti ir savo tėveliams ir savo vaikų tėveliams???
Taip norisi ko nors įdomaus, bet... smegenų bankui kaip tyčia išeiginės blush2.gif
Pasitariam g.gif
Atsakyti
na, kol kas tik vieną įdėją įgyvendinau - nupirkau knygą "Brangusis tėti". Laaaaaabai jau man patiko tongue.gif norėčiau kur nors išeiti ir šventiškai papietauti. mąstau, jei oras geras kokį šašlykiuką važiuot išsikept.
Atsakyti
Tėčiui tai mes su mama jau šašlykiukus organizuojame, mėsytė jau supjaustyta ir marinuojasi, dar, su brangiausiuoju, galvojame nupirkti alaus bokalą ir alaus butelį biggrin.gif
O brangiausiajam tai stagmeną organizuoju (pasivogiau idėją iš rudnosienės blush2.gif ) ty jau pridariau laiškiukų su nuoradomis kur ieškoti dovanos. na sekmadienį jam įteiksiu vieną voką kur bus parašyta kur nueiti ir dovaną pasiimti, o ten bus dar vienas vokas...ir taip vaikštinėti turės į penkias vietas, o galiausiai vėl pas mane sugryš, nes dovaną akylai saugosiu. Padovanosiu jam 9 mini čekius (mes vaikų neturime tai dabar aš jį lepinsiu 9 "mėnesius", o po to jau jis...). tuose čekiuose bus parašyta ką jis gaus jei atiduos man tą čekį ty masažas, bikietas į kiną, vakarienė kavinėje ir panašiai...tai kai tik norės kur nors išlėkti arba kokio masažiuko, duos man tą čekį ir aš pildysiu jo norą...
Atsakyti
o mes tevo dienos proga turbut eisime i zoosoda

o ryte mazyliui duosiu dideli lapa ir flomasteriu ir ziuresime koki atviruka nupassys tetukui bigsmile.gif biggrin.gif
tikiuosi ant tapetu neperkels paisymo meno rolleyes.gif

g.gif reiktu dar kanors sumastyti.....
Atsakyti
Nagi, mamytės, artėja tėvo diena 4u.gif Kokių idėjų turit? Mes pirmą kartą švesim, tai nenorim su sūneliu pasišiukšlinti ax.gif biggrin.gif Galvojam apie kokią gražią didelę įrėmintą nuotrauką, pvz juodai balta, kur mes abu su lelium arba tik vienas mažius... Kažkaip dar jokių "tėviškų" minčių dovanai nekyla ax.gif
Atsakyti
Čia kažkur forume skaičiau idėją su užrašu ant marškinėlių "Aš esu geriausias tėtis pasaulyje" ar kažką panašaus.

O savo tėčiui pernai dovanojau kvietimą į piceriją, nes pats tai tikrai nebūtų nuėjęs. Tai su mama nuėjo ir pavakarieniavo. Šiems metams dar nieko nesugalvojau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 05 balandžio 2007 - 10:37
as tai nuo vaiko teciu padariau vaiko kojytes ir rankytes antspauda, tevo dienos proga, jam tai patiko labai.
Atsakyti
Aš turiu labai gerą idėją tėčiui savo vaikų, bet man reikia gražių žodžių apie tėtį. Gal kas turit?
Atsakyti
As savo teciui kekvienais metais dovanoju marskinelius su kokiu nors uzrasu.... 4u.gif Jam laaabai patinka...pvz ant pereitu metu marskineliu buvo parasyta:Tapti tevu lengva,bet buti geru teciu-sunku ir mano nuotrauka... biggrin.gif
Atsakyti
dar kol kas nesugalvojau ką tėčiui dovanoti g.gif kažkaip šiemet sunkiai geros mintys lenda į galvą blink.gif reiks pasiskaitinėt kokią įdėją gerą gal rasiu...
Atsakyti
Kadangi jau nusibodo dovanoti savo tėveliui kaklaryšius, kvepalus, odinius diržus, knygas tai sumąsčiau padovanoti bilietus į koncertą ar teatrą, arba į krepšinio rungtynes...Dar mąstau g.gif
Atsakyti
mes irgi sukam su maže galveles ką tėtukui padovanoti g.gif padarysiu dovanų dėžutę su mažės delniukų atspaudais ir įdėsim gal marškinėlius su dukrytės nuotrauka g.gif jis buvo užsiminęs, kad norėtų tokių bigsmile.gif
Atsakyti