Įkraunama...
Įkraunama...

Voko ptozė

Sveikos mamytes,
Noriu susirasti kam yra buvę ar šiuo metu yra dalinė voko ptozė, t,y, viena akytė mažiau pramergta. Tai yra įgimtas defektas, pažeistas voko nervas kuris turėtų pilnai pakelti voką.
Jei kas nors susidūrėte norėčiau , kad pasidalintumėte patirtimi.
Ar darėte operaciją , kada ir kur?
Mano dukrytei dabar yra jau 3,4 metai ir kiek teko domėtis šias operacijas geriausiai daro Vokietijoje.

Atsakyti
QUOTE(augute @ 2006 05 31, 12:55)
Sveikos mamaites 4u.gif Graziai jus cia plepat.As irgi noreciau prisijungti blush2.gif
Mes taip pat esam viemeciai,baigem darzelio mokslus,eisim i mokykla rudeni.
jau antradieni vyks pirmosios pamokeles.

Kiek zinau Santariskese vaiku akiu ligu skyriuje irgi gerai daro (anksciau tas skyrius buvo Misioneriu lig., bet neseniai persikele)
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2006 05 31, 13:57)
Kiek zinau Santariskese vaiku akiu ligu skyriuje irgi gerai daro (anksciau tas skyrius buvo Misioneriu lig., bet neseniai persikele)



Bet as esu girdejus, kas Vokietijoje daro is donoro audinio, o Lietuvoje ta voka pritvirtina su paprastais siulais ir jokios garantijos neduoda
Atsakyti
QUOTE(Tėja1 @ 2006 06 01, 15:32)
Bet as esu girdejus, kas Vokietijoje daro is donoro audinio, o Lietuvoje ta voka pritvirtina su paprastais siulais ir jokios garantijos neduoda

Ka reiskia girdejai. Ar kazkas sake, ar esi konsultavusi su musu specais? Paieskok per google akies mikrochirurgijos, rasi daug naudingos info.
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2006 06 01, 20:54)
Ka reiskia girdejai. Ar kazkas sake, ar esi konsultavusi su musu specais? Paieskok per google akies mikrochirurgijos, rasi daug naudingos info.


Esu konsultavausi santariskiu akiu klinikoje, tai pati skyriaus vedeja siule geriau vezti i Vokietija, jei turi babkiu. Tokios tai mano zinios.
Atsakyti
QUOTE(Tėja1 @ 2006 06 05, 12:53)
Esu konsultavausi santariskiu akiu klinikoje, tai pati skyriaus vedeja siule geriau vezti i Vokietija, jei turi babkiu. Tokios tai mano zinios.


NEGI NIEKAS NERA SUSIDURE SU SIA PROBLEMA?
dabar mano mergytei daktarai israse akinukus ir liepia klijuoti viena akyte, bet spalio viduryje reikes vel rodytis gygytojams ir tada spres ar daryti operacija.
Atsakyti
Mano mergytei yra tas pats. Viena akytė mažiau pramerkta negu kita, nuo gimimo. Dabar Justinai 2,3 metų, o konsultavomes su gyd. Žukausku (jis specializuojasi vaikų žvairumo srityje ir yra mikrochirurgas) geriausias vaikų gydytojas Lietuvoje kiek girdėjome ir kuri mums po paiesku pavyko sužinoti ir rasti.

Akių ligų klinikoje
Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "Lirema"
Verkių 34, LT-08221, Vilnius, Lietuva
Telefonas (8~5) 215 95 95

musiškei buvo dar ir žvairumas, tai gydytojas Kaune operavo kai dukrytei buvo metukai, dabar akinukus nešiojame ir liepė irgi klijuoti akytė, tik niekaip neišeina dabar kai didesnė, o kai buvo maža tai be problemų klijavome, dabar nebeklijuojam sad.gif

Žukauskas sakė kad dėl mažesnės akytės reikia dar laukti nes dar vystosi tokiame amžiuje o kokiu 5 metų galima darytis plastine operacija.

dabar kas puse metų vaikštom pas ji i konsultacijas, akyčių būklė gerėja, o jo konsultacija kainuoja 80,00 Lt. Vilniuje, o šiaip tai jisai kaune dirba, bet atvažiuoja i Vilniu ir reguliariai konsultuoja.

Va toks tai mano patyrimas ir žinios iš šios srities.

Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2006 09 28, 18:43)
Mano mergytei yra tas pats. Viena akytė mažiau pramerkta negu kita, nuo gimimo.  Dabar Justinai 2,3 metų, o konsultavomes su gyd. Žukausku (jis specializuojasi vaikų žvairumo srityje ir yra mikrochirurgas) geriausias vaikų gydytojas Lietuvoje kiek girdėjome ir kuri mums po paiesku pavyko sužinoti ir rasti.

Akių ligų klinikoje
Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "Lirema"
Verkių 34, LT-08221, Vilnius, Lietuva
Telefonas (8~5) 215 95 95

musiškei buvo dar ir žvairumas, tai gydytojas Kaune operavo kai dukrytei buvo metukai, dabar akinukus nešiojame ir liepė irgi klijuoti akytė, tik niekaip neišeina dabar kai didesnė, o kai buvo maža tai be problemų klijavome, dabar nebeklijuojam sad.gif

Žukauskas sakė kad dėl mažesnės akytės reikia dar laukti nes dar vystosi tokiame amžiuje o kokiu 5 metų galima darytis plastine operacija.

dabar kas puse metų vaikštom pas ji i konsultacijas, akyčių būklė gerėja, o jo konsultacija kainuoja 80,00 Lt. Vilniuje, o šiaip tai jisai kaune dirba, bet atvažiuoja i Vilniu ir reguliariai konsultuoja.

Va toks tai mano patyrimas ir žinios iš šios srities.

Sekmės.

Na va ir mes pas Zukauska uzsiregistravome. Pirmadieni eisime konsultuotis.
aciu
Atsakyti
QUOTE(Tėja1 @ 2007 01 03, 16:32)
Na va ir mes pas Zukauska uzsiregistravome.  Pirmadieni eisime konsultuotis.
aciu

ir mes pirmadieni eisime profilaktiskai, gal netycia susitiksim, mums 14.00 val.

sekmes Jums.
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2007 01 04, 08:47)
ir mes pirmadieni eisime profilaktiskai, gal netycia susitiksim, mums 14.00 val.

sekmes Jums.


sveika,
mes einam 13.40 pirmadieni, turetume susitikti.
sekmes ir iki
Atsakyti
Laba diena mamytes,
as cia pirma karta.
gal yra kokiu naujienu po Jusu konsultaciju su gyd. Žukausku. Musu mazyliui taip pat daline voko ptoze, bet mes dar tik renkam informacija (pagrinde internetas) ir nelabai kuo pasigirti galim :(

Mazyliui greitai 2 metukai.

Laukiu atsakymo.
Atsakyti
Sveika,
Mums tai viskas i geraja puse.
Mano dukrai buvo dar ir zvairumas, tai metuku buvo atlikta zvairumo operacija, dabar gerai jau fiksuoja daiktus. Taip pat tas biski nuseleides vokelis netrukdo jai ziureti, todel gydytojas sake kad operuoti (plastine operacija) reikes kokiu 5 metu. jeigu trukdytu ziurejimui reikia tada operuoti kuo anksciau.

kaip tik buvom pas gydytoja praeita savaite.
Vistiek reikia pasirodyti gydytojui ir jisai nuspres ka daryti, siulau netampti ilgai, nes kol mazas vaikas ir nesupranta daug viskas paprasciau .

Sekmes Jums.
Atsakyti