Įkraunama...
Įkraunama...

Mamai su 2 vaikučiais reikalinga pagalba,

VISŲ PIRMA VISIEMS NEABEJINGIEMS IR PRISIDĖJUSIEMS PRIE ŠIOS ŠEIMOS GERUMO DIDELIS NUOŠIRDUS AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

Jūsų gerumui ribų nėra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Kaip prisimenat, VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ,papasakojo apie mamą 2 jos mažus ir vieną suaugusį vaiką,kurie buvo praktiškai ant bado slenkščio. Ir Jūsų visu dosnumu pakeitėmė šios šeimos gyvenimą 4u.gif
SENA TEMA


Mamai sutikus, jos vardas ir vaikų amžius skelbiamas
LRS http://www3.lrs.lt/p...oc_l?p_id=29193 nenusižengta!

Kas nori ir gali paremti šeimą trupučiu pinigų, kreipkitės į narę Frane.

Atsakyti
Mano galva atėjo laikas Liudą spausti ,kad eitų pas gydytoją. Didysis kol būna namuose gali pažiūrėti mergytę,viena, antra ,o kaip ji eina pas teisininkus ar su vaiku? Mano galva,kažkam ir trumpam palieka g.gif
Nes kaip suprantu pas ją su sveikata reikalai prasti.
Namų fėja dvirtuko svajonę savo širdelėje nešiojasi mažasis,bet galvočiau,kad pirkti nebūtina nebent atsirastų kas padovanotų mirksiukas.gif

P.S. Pas mus ir vėl vakar vakare ir naktį audra parūžė umn.gif verysad.gif na,tyčiojas gamta juodai.
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 23, 11:44)
Namų fėja dvirtuko svajonę savo širdelėje nešiojasi mažasis,bet galvočiau,kad pirkti nebūtina nebent atsirastų kas padovanotų  mirksiukas.gif


Ach, teisingai... doh.gif

Dėl gydymo, turiu spėjimą, kad mama neina ne todėl, kad neturi kam vaiko palikti (pas gydytojus eilėje sėdėjau su mamom su mažais vaikais), o todėl, kad baiminasi, kad ras kokį negalavimą, priskirs vaistų, kurių neįpirks. Galbūt mamytę reiktų padrąsinti, kad galybė vaistų yra kompensuojami, na o jeigu jau kažko daugiau prireiks, tegu nesijaudina, supermamos ras kokią išeitį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 05 23, 12:17)
Ach, teisingai...  doh.gif

Dėl gydymo, turiu spėjimą, kad mama neina ne todėl, kad neturi kam vaiko palikti (pas gydytojus eilėje sėdėjau su mamom su mažais vaikais), o todėl, kad baiminasi, kad ras kokį negalavimą, priskirs vaistų, kurių neįpirks. Galbūt mamytę reiktų padrąsinti, kad galybė vaistų yra kompensuojami, na o jeigu jau kažko daugiau prireiks, tegu nesijaudina, supermamos ras kokią išeitį  4u.gif

dėl sveikatos aš irgi taip manau, kad priežastis yra baimėje.
Dėl dukrytės saugojimo siūliausi, tad pasikartosiu. Galiu Liuda nuvežt iki poliklinikos ir mergaitę pasaugot prie kabineto durų, nežinau kaip jai patogiau.

O dėl dviračio tai aš jaunesnį sūnų turėjau omeny. Na, ir galvojau gal galima rasti pigų variantą iki 50 Lt, bet peržiūrėjqu skelbimus, tai pigiausi apie 100 Lt. O dovanojami patys irgi "neateis", maža vilties, kad čia kas pasiūlys, tiesiog reik domėtis, ieškot, todėl ir užklausiau ką jūs į tai-juk kai daugiau akių tuo klauismu dirbs, didesnis šansas rast mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar kalbejau su Liuda, tai sake, kad vakar jau vaziavo sunus darbintis. nes reikejo pirmiausia pereiti medicinine, tada tik formino, kad dirba. taigi, jei vaikinukas neissigas sunkaus darbo, tai dirbs thumbup.gif . dar norejau paklaust del pagalves ir antklodes. kokios jiems reikia? tos, kur buna sintiponines? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 05 23, 10:15)
Aš tai ta piktoji ragana  rolleyes.gif Pagal mano mąstymą, vyrukui nereikėtų jokių dovanų (nebent jau extra būtinybė kažkokia atsirastų - prireiktų vaistų ar paskutinė pora batų suplyštų dar negavus algos) schmoll.gif Jaunas žmogus, lengva tokį "sugadinti". Geriausia, ką galėjote, padarėte - radote jam darbą! Tebūnie tai jam stimulas, dirbti, užsidirbti, susitaupyti, kad ir dviračiui, kompiuteriui, automobiliui ar dar bala žino kam.
Na o dabar užmėtykite mane akmenimis  ax.gif


Namu Feja, vyresnelis neremiamas. Jam buvo padeta tik pasirasyti CV, pasiulomi darbo skelbimai. Eigoje, jei tikrai rodys nora dirbti, pades mamai, galima bus pagalvoti apie parama rubais, batais (jei tam bus butinybe). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 05 23, 11:17)
na o jeigu jau kažko daugiau prireiks, tegu nesijaudina, supermamos ras kokią išeitį  4u.gif


tai tikrai tiesa biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 05 23, 12:58)
dar norejau paklaust del pagalves ir antklodes. kokios jiems reikia? tos, kur buna sintiponines? g.gif


svarbiausia, kad nebutu pukiniai daiktai. visa kita manau tinka. smile.gif
Atsakyti
Vaiko palikti neturi kam, niekam nepalieka. Sulaukia žemagrindžio troleibuso ir važiuoja visur su mažąja su vežimėliu. Berniukai atsisako su sese likti. Todėl, jei kartais netyčia atsirastų dovanojamas dviratis, jį pasiūlyt reiktų tikrai ne už ačiū, o mainais į tam tikrų pareigų prisiėmimą mirksiukas.gif
Šiaip tai kai žiūrinėjau internete dviračių, neradau nieko tinkamo, visi nemažai kainuoja, juo labiau, dabar pats sezonas unsure.gif Na, bet gal dar pasiseks...

Dilgele, dėl auklės "darbo" su Liuda dar nekalbėjau, nebuvau susitikus, pabandysiu tą rytoj padaryti. Bet jau ir man pradeda atrodyti, kad priežastis ne vien tame, kad nėr kam dukros palikti. Jau sakiau jai, kad skydliaukės tyrimai dabar nemokami, nors vaistai, aišku, vis viena kažkiek kainuotų. Bet toks jausmas, kad ji bijo išgirsti ką nelabai gero apie savo sveikatą. Daug žmonių dėl tos priežasties nenoriai eina pas gydytoją. rolleyes.gif

Taip, kaldra ir pagalve turėtų būti ne pūkinės, nes mama ir vienas sūnus alergiški. Geriausiai būtų tokie, kuriuos būtų galima skalbti.
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 05 23, 19:42)
Vaiko palikti neturi kam, niekam nepalieka. Sulaukia žemagrindžio troleibuso ir važiuoja visur su mažąja su vežimėliu. Berniukai atsisako su sese likti. Todėl, jei kartais netyčia atsirastų dovanojamas dviratis, jį pasiūlyt reiktų tikrai ne už ačiū, o mainais į tam tikrų pareigų prisiėmimą  mirksiukas.gif
Šiaip tai kai žiūrinėjau internete dviračių, neradau nieko tinkamo, visi nemažai kainuoja, juo labiau, dabar pats sezonas unsure.gif Na, bet gal dar pasiseks...


WG,Frane įmeskit ,kuri man jos tel.nr.paskambinisu jai pasikalbėsiu dėl gydytojo. Manu,kad sugebėsiu pakeisti jos nuomonę ir padrąsinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu net dvi pagalves,bet,kaip tycia,anciu plunksnu/puku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2013 05 23, 19:59)
WG,Frane įmeskit ,kuri man jos tel.nr.paskambinisu jai pasikalbėsiu dėl gydytojo. Manu,kad sugebėsiu pakeisti jos nuomonę ir padrąsinti  mirksiukas.gif

tuoj
Atsakyti