Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

user posted imageTikiuosi nieks nesupyks, kad atidarysiu nauja tema. Tuo paciu pasigirsiu ir savo pirmuoju darbeliu
Atsakyti
Vota labai grazi apyranke, ir spalvytes thumbup.gif
kaip tik ir as norejau pasigirti, bet kaip visada ten kur reikia neleidzia ikelti foto doh.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flame: 31 gegužės 2006 - 12:36
karsta.gif pabaigiau velt savo bjauriaja raudonaja vilna. Pridejau dar visokiu raudonu-geltonu-oranziniu, tai taip baisiai akiu nedrasko. Laukiu kol isdzius ax.gif
user posted image

jau prasikaliau tapkes velt didis.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 31, 22:10)
kažkokia tragedija  doh.gif nesivelia man karoliukai nors tu ką  unsure.gif ar muilas ne tas, ar perdaug sudrėkinu, ar permažai... skyla ir tiek  doh.gif jau drėkindama vilnelę matau, kur bus įtrūkimai  g.gif gal perskystai į kamuoliuką susuku  g.gif ?

As tai susidedu tolygiai vilna ir ispradziu sudrekinusi nespaudziu. Trp ranku paveliu kol plutele pasidaro ir isleto sukdama spaudziu. Geriau paaiskins kitos velejos, nes is manes dar prasta veleja...
O man niekaip nesigauna pinigine.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2006 05 31, 22:14)
As tai susidedu tolygiai vilna ir ispradziu sudrekinusi nespaudziu. Trp ranku paveliu kol plutele pasidaro ir isleto sukdama spaudziu. Geriau paaiskins kitos velejos, nes is manes dar prasta veleja...
O man niekaip nesigauna pinigine.... g.gif



darau viską kaip per kursus prisakė - susuku vilnelę kaip siūlų kamuoliuką, sudrėkinu, pamuiluoju rankas ir nespausdama suku smile.gif o tas vilnos kamuoliukas jau drėkinant man bliūkšta verysad.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 31, 22:23)
darau viską kaip per kursus prisakė - susuku vilnelę kaip siūlų kamuoliuką, sudrėkinu, pamuiluoju rankas ir nespausdama suku  smile.gif o tas vilnos kamuoliukas jau drėkinant man bliūkšta  verysad.gif  cray.gif  cray.gif

Labuks,
Kai pradedi sukti, truputi vidurėli stipriau susuk, o jai vistiek yra įskilimas ant viršaus užsuk dar vieną sluoksnį. Debaiginėk ant banbukinės servetėlės mirksiukas.gif Pavyks...
Atsakyti
DOSETH, gal gali padeti, nes niekaip nesigauna nuvelti mazyte pinigine. Siandien vel veliau pinigine. Tai mano numatyta forma prapuole, bet jau tas darbelis neistizes ir vilna neblogai sukibusi. Kaip padaryti, kad butu nematyti sudurimu?
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2006 05 31, 22:40)
Labuks,
Kai pradedi sukti, truputi vidurėli stipriau susuk, o jai vistiek yra įskilimas ant viršaus užsuk dar vieną sluoksnį. Debaiginėk ant banbukinės servetėlės mirksiukas.gif  Pavyks...
Papildyta:
Aš Klaipėdoj mirksiukas.gif



hmmm... stipriau susukt sausą vilnelę, taip bigsmile.gif ? jau buvau skaičius apie tavo gudrybę su bambukine servetėle - dabar tik ji man ir padeda tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 05 31, 23:02)
kaip ta forma gali prapult? blink.gif

Kai jau suku i plevele su burbuliukais ir i ta padekliuka, tai viena puse pavaziuoja ir gaunasi iskraipyta forma. Ta prasme virsutinis vilnos sluoksnis pasislenka i prieki.
Atsakyti
vota, tai turbut per anksti nusimi nuo ishkarpos g.gif kol dar neigudai, kad butu saugiau, pavelk ilgokai, kad gerai sukibtu vilna ir pradetu darytis siek tiek 'per maza' ishkarpai.
o siules kad nesimatytu tai vilnele atidziai klok, ties krastais daryk skystesne, kad uzlankscius nesigautu dvigubas storis nei visos pinigines. Taip pat velti pradek nuo krashteliu link centro. Siaip,- praktikos reikalas..niekas negime mokedamas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vota @ 2006 05 31, 20:12)
Kai jau suku i plevele su burbuliukais ir i ta padekliuka, tai viena puse pavaziuoja ir gaunasi iskraipyta forma. Ta prasme virsutinis vilnos sluoksnis pasislenka i prieki.


per anksti suki. akaip tu cia suki? i abu iskart? g.gif Bandyk velt vien rankom, arba i padekliuka suk tik tada, kai jau gerokai apvelei rankomis...
Atsakyti
o as ant krastu ir dedu daugiau vilnos. As jau veliu kokia ketvirta pinigine ir gaunasi vis geriau.
Atsakyti
va
Atsakyti