Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl aš negeriu?

Seniai norėjau su kuo nors pasikonsultuoti šiuo klausimu. Visi sako, kad reikia gerti daug skysčių. Tačiau aš jų tiesiog nenoriu. Vandens man gali nebūti, arbatų irgi. Jei labai noriu gerti, išgeriu 1/5 puodelio mineralinio. Manau, per dieną susidaro apie 0,5 l. skysčių. Ar tai normalu? Ar šis skysčių trūkumas (jei galima taip pavadinti, juk gerti man nesinori) gali būti viršsvorio priežastis? g.gif
Atsakyti
Man šis klausimas taip pat labai aktualus. Visur yra garsiai skelbiama, kaip svarbu yra gerti daug skysčių, tačiau aš negaliu - na, galiu, bet visiškai nenoriu. Išgeriu puodelį arbatos ryte ir daugiau man tų skysčių tikrai nereikia.. Manęs viršsvoris tikrai nekankina (priešingai - reikia priaugti svorio), bet klausimas vistiek svarbus - ar lipti per save ir gerti daugiau, ar jeigu nenoriu, vadinasi, ir nereikia? g.gif
Atsakyti
Vandens kiekis, kuri reikia isgerti per diena, nera lauztas is pirsto. Jis reikalingas organizme vykstantiems biocheminiams, fiziologiniams procesams ir gerai savijautai.
Jusu pasirinkimas, gerti vandeni ar ne. Su antsvoriu vandens trukumas nieko bendro neturi, nebent tai, kad isgerusi stikline vandens "apgautumete" skrandi ir suvalgytumete mazesne porcija maisto mirksiukas.gif
Atsakyti