Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas su anyta

Tai va...mano istorija smile.gif

po ilgų šešių metų, bendravimą su anyta nutraukiau ,kentėjau jos melą ,išgalvotus nebūtus dalykus .tas paskatino mane ,kai trūko kantrybė .sūnus mano mažas ,nieko nesupranta kas čia pas suaugusius vyksta,o močiutė tuo naudojas ,gindama savo sūnų (vyro brolis) ,apkaltino savo anūką ,neva jis vinis ima iš sandėliuko ,išnešioja išmėto ,nors niekad niekas nieko nesakė,brolis tik užsiminė apie įvykį kuris buvo prieš metus ,ir pati leido vinis kalt į žemę ,o dabar kaltina jį nebūtais dalykais ,žinau tai ,nes ne kartą yra melavusi apie mūsų vaiką,buvo ar nebuvo ,aš visad galiu paklaust brolio.
kelias savaites nevažiavom pas juos,tai vyras nuvažiavo ,o ji iškart pareiškė ,kodėl vaiko neatvežėm .visų pirma mano manymu ,ji atsiprašyt turėtų ,už kaltinimus mano vaikui ,antra ji iškart pradeda skūstis manimi ,kad einu į namus su batais ,nors pati yra mums sakiusi ,eikit eikit su batais ,indus persiplaunu kai geriu arbatą ,ar einam valgyti ,tam irgi yra pasiteisinimas ,vandens jie neturi ,tik iš šulinio ,puodukuose nuo arbatos nuosėdos ,aš su soda išsišveičiu ,o kas blogai ? jai aš švarą mėgstu ,bet aš jai nė pusės žodžio nesakau ,indai išplauti ,su prikibusiais maisto likučiais ,irgi persiplaunu ,pas motiną nuvažavusi taipat išsiplaunu kas mano manymu nešvaru ,ir tai tikrai neperdedu .kad anytai nepadedu ,o ko aš turiu ? ji niekada nesutikdavo vaukučio paimt ,kai aš paprašydavau ,tad ji atseit negali ,išvažiuoja ir pan. ,vyras kai paprašo visad paimdavo.kai ko nors paprašydavau ,tapkių kur pati jas jai pirkau ,ar kedukus kur padovanojau ,niekad nėra davusi,kad į kiemą žiemą greit išbėgt ,ar nuvažiuot kur .už kokį gerą aš turiu jai padėt ,jai ji niekad man nėra gero padariusi.visad pyragus kepdavau ,vešdavau .ten nuvažiavusi gamindavau ,lepinau .per visus tuos metus ,nėra įvertinusi pati ,ar asmeniškai kažką man nupirkusi.ji skundžias maninimi ,bet aš apie ją nieko gero negaliu pasakyt.
gyvena santuokoj su vyru apie 25 m. ,bet jie buvo trumpam išsiskyrė (tik gyveno atskirai) ,prasitašė su daug vyru ,paprašė sugrižt atgal ,tėvas priėmė ją .dabar ji nedirbanti ,nuo vyro viską slepia ,nors pats uždirba ,vogia iš jo pinigus ,paskutinį kartą rado jo sleptuvę ,ir ištuštino jo santaupas ,apie 3 000 lt ,paskui mano vyras pusę atidavė tėčiui iš savęs ,kuriuos pravalgėme su ja (nė neįtardami ,iš kur pas ją tokie pinigai ) .o ji kaltės nejaučia ,nes mano esanti teisi ,kad jis jai pinigų neduoda,jai vyras negali ,tai eik ir užsidirbk.o ji visokių ''ligų '' turi ,todėl dirbt negali.todėl skalpuoja dirbantį tėvą.kad ji apsivogė ,ir mums kažkiek žalos padarė ,ir tėvas jai mažiau pinigų beduoda ,todėl nutarėm ,kad jai ten jokių švenčių nebebus ,ji mat jau šašlykų užsimanė ,torto ...kaip kasmet vasarą ,sakau užteks lepintis ir džiaugtis,tegul suvokia pasekmes ,po tokių pavogtų pinigų,ir daug melo .

Atsakyti
Mano istorija gal kiek kitokia, bet esmė vistiek ta pati - anyta ne mama ir niekada ja nebus. Mes prieš 10metų pradėjom gyventi su vyro tėvais sodyboje. Vaikai tada buvo 7 ir 8metukų. Iš pradžių anyta atrodė gera nors prie širdies dėk.Aš net kitiems sakydavau, kad mes tikrai gerai sutariam. Kadangi mes su vyru dau dirbos darbuose, visus "daržininko" darbus nudirbdavo jinai. Žinot, pensininkė kiauras dienas namie, neturi kas veikti tai ir bimbinėja apie namus.BET TAIP TIK ATRODĖ.
Niekada net nepagalvojau, kad šalia manęs gyvatė šliaužioja.Man į akis šypsodavosi, mašina visur ją veždavausi - tai į muges, tai uogauti, grybauti - juk norėjau, kad prasiblaškytų nuo sėdėjimo namuose.
Bet kad ir kaip besistengtum apsimesti būti geras, vistiek kada nors atsivers. Ir patikėkit manim atsivėrė - pasirodo aš visus tuos metus buvau tinginė, nieko jai nepadėjau, jinai man ( ne mums bet MAN) tiek metų tarnavo, visus darbus dirbo, o aš pasirodo kai užtrukdavau darbe tai su vyrais trankydavausi. Blogiausia tai, kad viską tą mano vyrui, savo sūnui, nuolat kartojo. Man į akis šypsojosi o jam visada skundėsi. Dėkui dievui, kad mano vyras tikrai supratingas ir tokiom nesąmonėm netikėjo.
Dabar gyvenam tam pačiam name, tik viskas pas mus atskirai - savas daržas, kur dukra gali pati ir nuravėti kaip nori ir nusisikinti daržovę iš ten kur nori, kad nereikia atisklausti močiutės, kad leistų( taip taip negalėdavo net gėlytės nuskinti, jhos neatsiklausu).Nesikalbam jau antrus metus. Bet neįsivaizduojat kaip man palengvėjo, jinai visus tuos metus buvo kaip energetinis vampyras. Dabar kai išgirstu jos balsą - tai net nupurto, kartais atrodo jeigu mestels kokią pastabą man arba mano vaikams - užmuščiau.
Tokia mano istorija, gyvenime niekada neturėjau priešų, ant nieko ilgai nepykdavau, tokią visi mane ir pažysta, bet vat yra žmogus, kurio NEKENČIU VISA ŠIRDIMI.
Atsakyti
Patys geriausia tevai ir santykiai su jais kai gyvena vaikai atskirai ir toli biggrin.gif

Kaip bebutu,kas bebutu,stenkites sukure seima gyventi atskirai,sunkiau bus,bet santykiai nenukentes ir ramybe bus issaugota 4u.gif
tevu nepasirinksim,gerbti turim,bet gyventi su jais nereik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas71 @ 2013 05 24, 09:40)
Mano istorija gal kiek kitokia, bet esmė vistiek ta pati - anyta ne mama ir niekada ja nebus. Mes prieš 10metų pradėjom gyventi su vyro tėvais sodyboje. Vaikai tada buvo 7 ir 8metukų. Iš pradžių anyta atrodė gera nors prie širdies dėk.Aš net kitiems sakydavau, kad mes tikrai gerai sutariam. Kadangi mes su vyru dau dirbos darbuose, visus "daržininko" darbus nudirbdavo jinai. Žinot, pensininkė kiauras dienas namie, neturi kas veikti tai ir bimbinėja apie namus.BET TAIP TIK ATRODĖ.


Tyli jūra ,prieš audrą doh.gif ir man taip atrodė ,galvojau ,kad normalus žmogus ,kai vėliau pradėjo ryškėt jos melas ,ir pastabos man ,ir kai skūpa pasidarė .VISKAS ,tada man akys atsivėrė g.gif
Mama mano gyvatė buvo ,atsikračiau ,dabar šitos palaipsniui ,nesu blogas žmogus ,bet ant galvos įsitaisyt neleisiu .jau beveik kelios savaitės nevažiuojam ,GĖRIS širdyje rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 gegužės 2013 - 10:06
Hmmm...mama gyvatė, anyta gyvatė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyšniažiedė @ 2013 05 24, 10:19)
Hmmm...mama gyvatė, anyta gyvatė rolleyes.gif


Pratesiu:
"Hmmm...mama gyvatė, anyta gyvatė rolleyes.gif; o autore aukso gabalas biggrin.gif "
Atsakyti
QUOTE(Vyšniažiedė @ 2013 05 24, 19:19)
Hmmm...mama gyvatė, anyta gyvatė rolleyes.gif



QUOTE
Pratesiu:
"Hmmm...mama gyvatė, anyta gyvatė rolleyes.gif; o autore aukso gabalas biggrin.gif "


tai sakot teisiu už nieką ?????
mama visą gyvenimą mane skriaudė,mušė ,nekentė ,spardydavo ,kalta ir dėl baisesnio dalyko ,už ką sodina,bet nesireikšiu ,tai ne gyvatė ? ar už tokius dalykus reikia mylėt ir gerbt motiną ? jai nežinot ,kas dedas žmogaus šeimoje ,tad neteiskit .abi tiek anyta tiek motina,pusę gyvenimo gėrusios ,manoji turbūt visar nenustoja ,nežinau ...nes manęs atsisakė .

ne apie jus rašiau ,tad užsičiaupkit ,jai tiesos nežinot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 gegužės 2013 - 17:59
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 25, 19:51)
tai sakot teisiu už nieką ?????
mama visą gyvenimą mane skriaudė,mušė ,nekentė ,spardydavo ,kalta ir dėl baisesnio dalyko ,už ką sodina,bet nesireikšiu ,tai ne gyvatė ? ar už tokius dalykus reikia mylėt ir gerbt motiną ? jai nežinot ,kas dedas žmogaus šeimoje ,tad neteiskit .abi tiek anyta tiek motina,pusę gyvenimo gėrusios ,manoji turbūt visar nenustoja ,nežinau ...nes manęs atsisakė .

ne apie jus rašiau ,tad užsičiaupkit ,jai tiesos nežinot.

Kokie pasisakymai . biggrin.gif jei neužsičiaupsim , kas tada ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2013 05 25, 23:11)
Kokie pasisakymai .  biggrin.gif  jei neužsičiaupsim , kas tada ? biggrin.gif

jūsų tai neliečia ,ar jum ką sakiau ?

nepatinka tokios moralistės ,kurios rašo ,bet nieko nežino .neturit ką veikt ,kaip tik prisikabint ,ir intrigas kelt .

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 gegužės 2013 - 21:24
mes su saviske nebendraujam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauleleee_: 25 gegužės 2013 - 21:37
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 25, 22:19)
jūsų tai neliečia ,ar jum ką sakiau ?

nepatinka tokios moralistės ,kurios rašo ,bet nieko nežino .neturit ką veikt ,kaip tik prisikabint ,ir intrigas kelt .



Neimk labai i galva... Juk dazniausiai moralizuoja tos, kurios svetimoj aki siauda mato, o va savojoj ir rasto nepastebi... Tavo reakcija - joms medus, tad siulau nereaguoti smile.gif
Papildyta:
Mano anyta - tikra dramu karaliene. Amzini skundai, asaros, kaltinimai ir puolimai. Nors manes su ja nerisa jokie emociniai rysiai, bet po paskutinio pokalbio su ja, savaite laiko pati puldinejau ant zmoniu blush2.gif Stengiuosi nebendrauti, man mano sveikata brangesne cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 05 23, 16:13)
[...] indus persiplaunu kai geriu arbatą ,ar einam valgyti ,tam irgi yra pasiteisinimas ,vandens jie neturi ,tik iš šulinio ,puodukuose nuo arbatos nuosėdos ,aš su soda išsišveičiu ,o kas blogai ? jai aš švarą mėgstu ,bet aš jai nė pusės žodžio nesakau ,indai išplauti ,su prikibusiais maisto likučiais ,irgi persiplaunu
[...]
gyvena santuokoj su vyru apie 25 m.


Niekada niekada neįžeisčiau namų šeimininkės jai prie akių šveisdama puodelius ar perplaudama jos indus. Jau geriau nieko nevalgyčiau ar negerčiau nei kad šitaip elgčiaus. Mano vyro senelių namuose (amžius gal, o gal regėjimas jau ne tas) indai dažnai nėra patys švariausi, bet aš niekada nedrįsčiau to pabrėžt akivaizdžiai persiplaudama juos unsure.gif Dėl to mes su vyru atvažiavę visuomet pasisiūlom paserviruoti stalą. Pasiimi švarų rankšluostį, kampą sudrėkini, viską išvalai, sutvarkai, ir visi laimingi ir patenkinti. Po vakarienės pasisiūlai suplauti indus ir ryte (jei liekam nakvot) valgai iš švarių indų. Nu bet čia aš. Galima taip ir nedaryt aišku. Ir paskui šaukt, kad manęs nesupranta ir ant manęs važiuoja...

O jos santuoka iš viso ne Jūsų reikalas. Ne Jūs tuos 25 metus gyvenot, ne Jums ir teisti schmoll.gif

Galėčiau dar rašyt, bet iš patirties žinau, kad Jūs vis tiek būsit teisi, o anyta kalė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 26 gegužės 2013 - 16:52