Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image


Neturint dviejų metų vairavimo stažo privaloma vairuoti automobilį, paženklintą klevo lapo skiriamuoju ženklo kairėje automobilio pusėje.


Oficialus Regitros internetinis tinklapis.

user posted image
Sena tema --> čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 23 gegužės 2013 - 17:32
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 05 23, 17:27)
nuotrauką keisi?  hihihi.gif

tai man gerai ir ta, vistiek nebus geresnė biggrin.gif tai niekas nežino tiksliai, kaip dabar ten yra su keitimu pažymėjimų?
Atsakyti
QUOTE(Scelerum. @ 2013 05 23, 20:41)
tai man gerai ir ta, vistiek nebus geresnė  biggrin.gif tai niekas nežino tiksliai, kaip dabar ten yra su keitimu pažymėjimų?


sakai?
aš tai tokia išsigandusi atrodau dabartinėj lotuliukas.gif

nežinau blush2.gif man atrodo nieko naujo, nes tų centrų taip dar nieks ir neįrengė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scelerum. @ 2013 05 23, 20:41)
tai man gerai ir ta, vistiek nebus geresnė  biggrin.gif tai niekas nežino tiksliai, kaip dabar ten yra su keitimu pažymėjimų?

istatymo dar lyg nera..neseniai masiulis per zinias kalbejo,kad perlaikyti po dvieju metu reiketu tik tiems,kas bus prasizenges 2 kartus...istatymo svarstyma atidejo lyg iki liepos....
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 05 23, 19:44)
sakai?
aš tai tokia išsigandusi atrodau dabartinėj  lotuliukas.gif

nežinau  blush2.gif man atrodo nieko naujo, nes tų centrų taip dar nieks ir neįrengė smile.gif


Kažką tokio pasirodo radau įstatimuose, bet nieko apie tai, kada jau įsigalios, nerandu. g.gif
45. Pradedantiesiems vairuotojams vairuotojo pažymėjimas, išduotas dvejiems metams, keičiamas į dešimt metų galiojantį tik Papildomo vairuotojų mokymo tvarkos apraše nustatyta tvarka užbaigus papildomus mokymus.
Atsakyti
Pradedančiojo vairuotojo pažymėjimų keitimas

Vietoj pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo užsisakyti 10 metų galiojantį pažymėjimą galima likus ne daugiau kaip 10 kalendorinių dienų iki pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigos. Prašymą galima pateikti internetu „Vairuotojų portale" arba „Regitros“ padalinyje, teikiančiame vairuotojo pažymėjimų išdavimo paslaugas. Padalinių sąrašas.

Pateikiant prašymą padalinyje, reikia pateikti galiojantį asmens dokumentą ir pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą. Galiojančią medicininę pažymą reikia pateikti tik tuo atveju, jei Vairuotojų registre nėra duomenų apie ją.

Pateikti prašymą „Vairuotojų portale" galima, jei pareiškėjo anksčiau „Regitrai“ pateikta medicininė pažyma užsakymo metu galioja. Naują pažymėjimą užsisakius internetu, asmens dokumentą ir pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą reikia pateikti tuo metu, kai naujas vairuotojo pažymėjimas įteikiamas.

Jei pareiškėjas pageidauja, kad pagamintas vairuotojo pažymėjimas būtų pristatytas pareiškėjo nurodytu adresu, pareiškėjas apie tai turi informuoti užsakymo metu*.
Atsakyti
sveikos

keiciama kol kas iki liepos 1d iprasta tvarka, jokiu papildomu mokymu nera smile.gif http://www.regitra.l..._iprasta_tvarka

man birzelio 14d sueis 2 metai
Atsakyti
man tik spalį.
tai bus dar čiūdų doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*F_M* @ 2013 05 23, 20:03)
sveikos

keiciama kol kas iki liepos 1d iprasta tvarka, jokiu papildomu mokymu nera  smile.gif http://www.regitra.l..._iprasta_tvarka

man birzelio 14d sueis 2 metai

Va, va! Ačiū, šito ir ieškojau. smile.gif Pasirodo nesapnavau apie liepos 1d.

Radau jau ir tai, kad nebegalioja kai kurie įstatymai: http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=392558
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 05 23, 19:44)
sakai?
aš tai tokia išsigandusi atrodau dabartinėj  lotuliukas.gif

nežinau  blush2.gif man atrodo nieko naujo, nes tų centrų taip dar nieks ir neįrengė smile.gif


as tai grazi... wub.gif savo VP... biggrin.gif

*****.. man kitais metais tik biggrin.gif tai ir centrus pasistatys dar kokiu ciudu prigalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 05 24, 00:20)
as tai grazi... wub.gif savo VP... biggrin.gif

*****.. man kitais metais tik biggrin.gif tai ir centrus pasistatys dar kokiu ciudu prigalvos biggrin.gif


aš tai nebuvau nusiteikusi iš antro karto išlaikyt lotuliukas.gif pirmą kartą ėjau graži. trečią irgi graži būčiau ėjusi lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 05 24, 08:41)

aš tai nebuvau nusiteikusi iš antro karto išlaikyt  lotuliukas.gif  pirmą kartą ėjau graži. trečią irgi graži būčiau ėjusi  lotuliukas.gif



aš ėjau bilenkaip biggrin.gif irgi nesitikėjau, sakau prisišpaklinsiu tikrai neišlaikysiu lotuliukas.gif tai dabar reiks iš naujo fotkintis biggrin.gif
Atsakyti