Įkraunama...
Įkraunama...

Nesėkminga lieknėjimo istorija

Norėčiau ir aš papasakoti savo lieknėjimo istoriją.
Atvažiavo į svečius mano seniai matyta sesuo (mat gyvena kitame mieste, retai atvažiuoja). Mes su ja visiškos priešingybės jaunystėje buvome. Ji buvo pilnoka, svėrė apie 80 kg. Na, o aš - lieknutė, svėriau apie 50 kg. Ir tiesiog nei iš šio, nei iš to pradėjau storėti. Pasiekiau 85 kg (ūgis 1.65). Tikrai nebuvo jokios priežasties. Po gimdymo buvo praėję 3 metai, pradėjau dirbti (tiesa, sėdimą darbą, bet ir prieš tai ne sportininkė buvau). Valgiau lyg ir tą patį maistą, kaip anksčiau. Žodžiu, turbūt senatvė...smile.gif
Taigi atvažiavo mano sesuo, o atpažinti jos neįmanoma. Sukūdo pusiau! Klausiu, ką darei? Sako, dietos laikiausi-valgiau kopūstų sriubą 8 dienas. O po to stengiausi nepersivalgyti. Tai viskas. Išklausinėjau jos, kaip ta sriuba verdama. Čia neaprašinėsiu, nes visos tikriausiai žinot jos virimo technologiją. Viskas paprasta. Nusprendžiau ir aš "dietintis". Išsiviriau sriubos pilną katilą (nes daugiau nieko negalima valgyti, tik sriubos bet kada, kai tik norisi). Viriau pagal visas taisykles-be druskos ir pan. Kol šilta buvo, visai nieko sriubytė. Jau įsivaizdavau save ploną, parduotuvėje besirenkančią patinkančius rūbus. Beje, kūdintis labiausiai noriu ne dėl to, kad sveikata bloga, arba kad vyrui nepatinku. Visi sako, kad aš ir taip graži. Ir tikrai, kai pažiūriu, nesu dar tokia "kubilas", turiu ir liemenį, ir kojas gražias tongue.gif Bet kai nueinu į parduotuvę, pasijuntu, lyg būčiau storiausia pasaulyje moteris. Jei randu rūbus, tai tik paskutinio, XXL, dydžio. Arba iš viso nieko nerandu...
Pasiguodžiau čia Jums, nukrypau nuo temos...Taigi išsivirusi sekmadienio popietę tą sriubą, ją ir kapojau...Kitą dieną pasiėmiau į darbą tos sriubos pilną termosą. Atėjo pietų metas, bendradarbiai kviečia pietauti kavinėje. Sunku, bet atsisakau. Visi išėjo. Na, galvoju, pats metas ir man pietauti. Atsidarau termosą. Kai pasklido kvapas kopūstų...Na galvoju, bendradarbiai grįš, sakys, ką ji čia darė? O ir klientas turi pasirodyti. Kabinu šaukštą sriubos, o ji-šalta. Termosas brokuotas-šilumos nelaiko. Šalta sriuba jau tokia šlykšti pasirodė, kad net pykinti pradėjo, o dar tas kvapas...Užsukau termosą. Likau nepietavusi.
Vakare grįžau namo, o vaikas bandelių prisipirkęs. Jų kvapo, aišku, su kopūstų, nepalyginsi. Na, ir neatsilaikiau aš prieš tą kvapą. Čia vyras grįžta, ir kad nusikvatos-na taip nuoširdžiai, iš širdies. Sako, tai čia nauja dieta? Aš į ašaras.
Kol kas daugiau dietų laikytis nesiryžtu, nors svorį mesti, oi, kaip reikia. Vat ir dalyvauju šiam konkurse, gal laimėsiu knygutę, kuri nurodys man teisingą lieknėjimo kelią 4u.gif
Atsakyti
Tiesą pasakius, nelabai suprantu, kodėl šią istoriją patvirtino šiam konkursui? Dėl ko, dėl pusdienio nesėkmingo dietos laikymosi? g.gif

RenataA, daug paprasčiau pasiskaitinėti forume "Sportas ir dietos" ir rasti sau priimtiną kompaniją ir būdą lieknėjimui, nei čia guostis ir laukti- o gal laimėsiu knygelę...Bet kokiu atveju, jei nėra valios, ir knygelė nepadės.

Taip kad linkiu sėkmingo ieškojimo ir lieknėjimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 05 31, 19:19)
Tiesą pasakius, nelabai suprantu, kodėl šią istoriją patvirtino šiam konkursui? Dėl ko, dėl pusdienio nesėkmingo dietos laikymosi? g.gif

RenataA, daug paprasčiau pasiskaitinėti forume "Sportas ir dietos" ir rasti sau priimtiną kompaniją ir būdą lieknėjimui, nei čia guostis ir laukti- o gal laimėsiu knygelę...Bet kokiu atveju, jei nėra valios, ir knygelė nepadės.

Taip kad linkiu sėkmingo ieškojimo ir lieknėjimo 4u.gif


Konkurso taisyklėse nėra prašyta, kad istorija būtinai turi būti sėkminga. Taip pat neparašyta, kiek ji turi trukti-pusdienį ar metus. Deja, manoji istorija tokia... O knygutės tikrai nesitikiu laimėti-juk konkurse dalyvauja tiek moterų, kurios tikrai vertos apdovanojimo. Parašiau tą sakinį tik juokais tongue.gif
O, beje, knygutė man, dar neradusiai tikrojo lieknėjimo kelio, galbūt ir būtų naudingesnė, nei toms, kurios jau ir taip savo pastangomis sukūdo tongue.gif
Atsakyti
RenataA junkis i kompanija pas ka nros ir tikrai numesi savo tuos nereikalingus kg.. pradziai bus sunku (pirmoji savaite), bet po to priprasi.. o gal dar ir susigundysi pasportuot. gera kompanija pabudrins tave ir neleis atleisti vadzias. ir tos pacios bulkutes po kurio laiko praras kvapa ir skoni drinks_cheers.gif:
tai gi atsiseks. apsvarstyk ko tau tikrai reikia (jei reikia zinoma) ir suimk save i rankas. prasyk pagalbos pas bet ka is sportas ir dieta.. manau, kad tikrai patars ir pades.. juk mes visos cia SUPER 4u.gif
SEKMES..
Atsakyti
Na as irgi nesuprantu - pusdienis dietos tai net dieta negalima pavadinti smile.gif Cia tik taip pazaidimas. Renata, reikia gerai nusiteikti ir pirmyn smile.gif As po gimdymo turejau apie 12 kg virsvorio - sveriau 70 praejus kelioms savaitems po gimdymo, ugis 170, tai neatrodo gal labai perdaug bet buvo per daug! Ir per pusmeti numeciau iki 58 - deja mano istorijos nemaciau patvirtinta, turbut ne viska pagal taisykles parasiau - bet jau tingejau taisyti ir siusti vel smile.gif
Atsakyti
RenataA, nors pavadinai šią istoriją nesėkminga, tam tikra prasme ji yra sėkminga. gerai, kad laiku sustojai ir neprisižaidei su šita baisia (kaip ir kitos vienproduktės) dieta, nuo kurios vienoms plaukai ima slinkti, o kitoms ir dar baisiau nutinka, pvz. mažakraujyste suserga, va tada ir būtų tikra nesėkmės istorija.
o sulieknėti gali ir be knygutės, tiesiog po truputį mažink porcijas, pradėk valgyti sveikesnį maistą (ne ką mažiau skanų negu tavo namiškių valgomos bandelės mirksiukas.gif), mažiau kepto maisto arba kepk nedideliam riebalų kieky, na bet tu tikriausiai ir pati esi girdėjusi tokių patarimų, svarbiausia, tikėk, kad tau pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2006 06 01, 12:14)
RenataA junkis i kompanija pas ka nros
SEKMES..


QUOTE(Spurga01 @ 2006 06 02, 12:25)
Renata, reikia gerai nusiteikti ir pirmyn smile.gif


QUOTE(olé @ 2006 06 11, 12:46)
  o sulieknėti gali ir be knygutės, tiesiog po truputį mažink porcijas, pradėk valgyti sveikesnį maistą (ne ką mažiau skanų negu tavo namiškių valgomos bandelės  mirksiukas.gif),


Ačiū, mergaitės, už patarimus. Viską žinau-ir kad valgyti mažiau reikia, ir sportuoti, ir t.t. Dažnai paskaitinėju kitas temas, kur buriasi lieknėjančios ir sulieknėjusios mamos. Labai joms pavydžiu. Deja, man kol kas ir bandelės skaniai kvepia, ir be cukraus negaliu gyventi blush2.gif .Todėl prie jų ir nesijungiu, nes turbūt negalėsiu valgyti taip, kaip jos. Žinau, kad verkšlendama nieko nepakeisiu. Juk sako, kad jei labai nori, tai ir gali.
Bet praėjusią savaitę nusipirkau Pu-Erh arbatos, ir geriu ją be cukraus rolleyes.gif O šiandien atėjusi į darbą sužinojau, kad laimėjau puodelį liekninančiai arbatai gerti 4u.gif . Vat tai sutapimas! Ir dar praeitą savaitę pradėjau bėgioti vakarais. Tikiuosi, kitąmet galėsiu parašyti geresnę lieknėjimo istoriją, Ačiū, kas balsavot.
Atsakyti
QUOTE(RenataA @ 2006 06 12, 13:22)
Tikiuosi, kitąmet galėsiu parašyti geresnę lieknėjimo istoriją,

Pasizadejimas uzfiksuotas sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 06 12, 18:13)
Pasizadejimas uzfiksuotas sunglasses2.gif

hi.gif
Pries metus buvau pasiryzusi numesti svori blush2.gif Pradejau, bet deja pritruko valios.Mano noras ryti buvo didesnis uz nora atrodyti graziai ir buti sveikai verysad.gif Nenoriu cia niekam pamokslauti, tik noriu ispeti moteris, kurios turi dideli antsvori ir meta svori.Moterys-ne negalvokit sustoti, meskit ta bjaurybe svori, kol dar laikas.As to nepadariau ir siandien apsilankiusi poliklinikoje suzinojau ziauru nuosprendi-diabetas verysad.gif Dabar jau nebezinau, kaip bus, esu visiskai pasimetus ir siandien valgyti nebenoriu, taciau gydytojai sako, kad reikia.As nieko nebesuprantu, ka daryti toliau ir kaip gyventi dabar jau su dviguba nasta.Va dabar kriokiu cry.gif ir negaliu sustot.Atleiskit uz sentimentus ir stiprybes jums visoms ir valios! 4u.gif
Atsakyti
taigi ir aš nutariau prisijungti priejūsų temelės, nepasakosiu savo nesėkmingų istorijų, nes jos visos baigdavosi tai pat , svorio ataugimu.... verysad.gif verysad.gif
Tačiau priėjau vienos išvados, ko man trūksta tai kantrybės, tvirto užsispyrimo.
Mielosios Kaunietės buriamės visos į būrį , palaikom viena kitą morališkai ir ko mums visoms reikia tai įsteigti anoniminį klubą, kur mes rinktumėmės, 'gyvai ' bendrautume ir aš manau būtų dauk lengviau tai padaryti, o( juk jmes galime, mes privalome tai padaryti....
Kas už tai prisijunkite.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O mano lieknejimo istorija tokia:
Purycius pavalgyk normaliai, pietus pasidalink su draugu, o vakariene atiduok priesui. Labai gera dieta, numeciau 36 kg. Sveriau 98 kg dabar 62 kg. Ir taip jau tris metus ir labai viskas fainiai, juk gyvenu ne tam, kad valgyciau, o valgau tam, kad isgyvenciau. O kiek tereikia maisto, kad isgyventum, juk ne bliudo ar ne? Taip kad visos grazios storulikes, jei norite sukusti pabandykit. Nors atvirai pasakius numesdama toki kieki svorio, kartu netekau ir dalies saves.
Atsakyti
QUOTE(barboriukas @ 2009 11 04, 17:19)
O mano lieknejimo istorija tokia:
Purycius pavalgyk normaliai, pietus pasidalink su draugu, o vakariene atiduok priesui. Labai gera dieta, numeciau 36 kg. Sveriau 98 kg dabar 62 kg. Ir taip jau tris metus ir labai viskas fainiai, juk gyvenu ne tam, kad valgyciau, o valgau tam, kad isgyvenciau. O kiek tereikia maisto, kad isgyventum, juk ne bliudo ar ne? Taip kad visos grazios storulikes, jei norite sukusti pabandykit. Nors atvirai pasakius numesdama toki kieki svorio, kartu netekau ir dalies saves.

VISKĄ ŠITĄ ŽINAU, BET ...
Atsakyti