Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis nemiega dieną

Labas, mamukai,
noriu jūsų patarimų, patirčių, nuomonių..
Nebežinau ko imtis, kad keturių mėn kūdikėlis miegotų dieną.. Jis gali išbūti nemiegojęs turbūt visą dieną, tačiau aš vis tiek jį bandau migdyti, nes matau kaip pervargsta. O tada ir prasideda.. pats užsimigdyti nemoka, migdomas nesiduoda niekaip - nei vežime, nei ant rankų.. po val ar dviejų šiaip taip nulaužiu ir kartais išmiega visai nemažai (dvi tris val), bet tas nuolatinis migdymas doh.gif jis užima mano pusę dienos doh.gif galvoju, gal bandyti nemigdyti, laukti, žiūrėti kas bus.. Bet bijau, kad labai pervargs ir visai paklaiks vaikas.
Net nežinau, gal kas nors dar turite tokį nemiegalių? Kaip elgiatės.
Pas mane dar yra ir keturių metų broliukas, tai košmaras tam dičkiui, mamos praktiškai nėra, nes visas migdo vaiką doh.gif
Atsakyti
Musu vaiku amzius - tas pats. mirksiukas.gif
Del nemiegojimo - nezinau, net keista. Ar miega lauke? Kai vesu? Ar miegojo kai gime, ziema? Manoji, pastebejau, ilgiau ismiega kai vesu - palieku prie atviro lango, pastatau vezima lauke galiniame kieme. Na, bet dabar vasara, jus turbut LT gyvenat, tai mano patarimai perniek. doh.gif
Bet gal gerai miega nakti? bigsmile.gif
Manoji diena miega 6 kartus. Bet nakti tiek pat kartu kelia. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2013 05 29, 17:04)
Musu vaiku amzius - tas pats.  mirksiukas.gif
Del nemiegojimo - nezinau, net keista. Ar miega lauke? Kai vesu? Ar miegojo kai gime, ziema? Manoji, pastebejau, ilgiau ismiega kai vesu - palieku prie atviro lango, pastatau vezima lauke galiniame kieme. Na, bet dabar vasara, jus turbut LT gyvenat, tai mano patarimai perniek.  doh.gif
Bet gal gerai miega nakti? bigsmile.gif
Manoji diena miega 6 kartus. Bet nakti tiek pat kartu kelia. rolleyes.gif

tas miegas taip įdomiai, anksčiau miegojo, paskui ne, paskui vėl miegojo. viskas keičiasi kasdien, jokio režimo. nakti miega neblogai, pavalgo vieną sykį trečią val ir paskui apie šeštą dar, bet miegodamas. ir paskui jau pazirzdamas iki kokių devynių išmiega..
o sakote miega jūsų šešis kartus bigsmile.gif po kiek laiko išmiega jei taip daug miega? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 29, 22:27)
o sakote miega jūsų šešis kartus bigsmile.gif  po kiek laiko išmiega jei taip daug miega? ax.gif


po 0.5val.- 1val. ax.gif Na stebuklinga ji. Maniau is pradziu- diena su naktim sumaisys. Bet kad ne. Tiesiog miegale. rolleyes.gif
Atsakyti
Oj, maniškis ir nemiega doh.gif
Aš jau pripratau ir galvon nebeimu, jai miega tai max pusvalandi diena. Dvi valandas žaidžia pusvalandį miega ir taip toliau, o jūsų tai dar ir 2-3h. kartais išmiega.Džiaukitės gali būti ir blogiau biggrin.gif
Naktį miega neblogai, keliasi tris kartus...
Atsakyti
Maniškiui 2,5 mėn. Taip pat nemiega dienom..
Ir dar valgo kas valandą... Maitinu paati..
Vienas nebūna,- taip kad visą dieną su juo praleidžiu, namuose nieko pasidaryt negaliu..
Kartais pavyksta lauke stumiamam vežime valandikę nusnaust.

Man žinomi raminimo būdai: raminamosios vonios, masažai, mankštos, baseinas, Aconitum lašiukai. Visa tai, žinoma, su gydytojo priežiūra. Maniškiui šiek tiek padėjo. Bent jau ramesnis būna, nes šiaip tai iš pervargimo iki pasiutimo būdavo.

Linkiu sėkmės smile.gif Jei rasite naujų būdų - pasidalinkite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rajura: 07 birželio 2013 - 10:14
QUOTE(marmozel... @ 2013 05 29, 17:46)
Labas, mamukai,
noriu jūsų patarimų, patirčių, nuomonių..
Nebežinau ko imtis, kad keturių mėn kūdikėlis miegotų dieną.. Jis gali išbūti nemiegojęs turbūt visą dieną, tačiau aš vis tiek jį bandau migdyti, nes matau kaip pervargsta. O tada ir prasideda.. pats užsimigdyti nemoka, migdomas nesiduoda niekaip - nei vežime, nei ant rankų.. po val ar dviejų šiaip taip nulaužiu ir kartais išmiega visai nemažai (dvi tris val), bet tas nuolatinis migdymas doh.gif  jis užima mano pusę dienos doh.gif  galvoju, gal bandyti nemigdyti, laukti, žiūrėti kas bus.. Bet bijau, kad labai pervargs ir visai paklaiks vaikas.
Net nežinau, gal kas nors dar turite tokį nemiegalių? Kaip elgiatės.
Pas mane dar  yra ir keturių metų broliukas, tai košmaras tam dičkiui, mamos praktiškai nėra, nes visas migdo vaiką doh.gif

labai panasiai ir man buvo. dukryte miegodavo tik zindoma ir ant ranku, tai jau su asarom sededavau pervargus skaudanciais sonais, nugara, uzpakaliu, o dar salia laukia broliukas demesio, valgio. as pati kaip ragana susisiausus, pikta, net i tualeta nebuvo kada nueit, jau ir pas neurologus kreipemes, bet nieko nerado. manau, kad tai buvo dalis ir mano kaltes...nepajegiau viena su dviem demesio istoskusiais vaikais susitvarkyt, kai tik vyras grizdavo is darbo tuoj jam iduodavau ir eidavau miegot, nes ir nakti kas valanda maitinau. dar mazei buvo pilvo diegliai kurie tesdavosi kelias val. kas irgi neduodavo ramybes. po 4men. pasibaigus diegliams, mazoji pasidare ramesne ir as tuo paciu, po truputi susitvarke miegelis, kad ir po val., bet du kartus dienoj pamiegodavo, o lauke ir ilgiau, nakti iki metu keldavos kas valanda pienuko, bet jau trumpam, tik nusiramint ax.gif svarbiausia kazkaip rast laiko vyresneliui, nes kazkur praejums metams po mazosios gimimo, issikalbejus su dickiu vos neapsiverkiau prie jo kai pasake, kad tada galvojo kai sese buvo leliukas, kad as jo nemyliu verysad.gif kai pagalvoji kas toj mazoj sirdelej daresi verysad.gif
Atsakyti
Maniškis taip nemiegojo pirmą bei antrą mėnesius, neurologė rekomendavo pagerti valerijono šaknų arbatą. Sugėriau dvi dežutes, nežinau ar čia sutapimas ar ne, bet pradėjome po to miegoti dieną ir net po kelis kartus bigsmile.gif
Atsakyti
Mano dukrele irgi nemiegale jau nuo pat pirmu dienu. Pirmus du men. kankino pilvo diegliukai, o dabar miega nebent tik su manimi. Labai jai patinka, kai jaucia mano kvepavima salia smile.gif Bet velgi, norisi ir man paciai ir arbatos ramiai atsigerti, ir kazka namuose pasidaryti...Lauke taip pat miega trumpai, lopsio vezimelio apskritai nemegsta, nes jau nori viska matyti aplinkui, tai uzmiega nebent automobilio kedutej, kuria tvirtinu ant vezimelio ratu, arba nesiokleje.
O stai siandien pirma kart nuejom i baseina...ir ka, dukryte miega viena sau lovyteje, be mamos ir jau 2 val. smile.gif Fantastika smile.gif vaikui labai patiko plaukioti-visa issisiepusi, patenkinta buvo. Labai pavargo, tai dabar ramiai ir miega. Kas turite galimybiu vaika vesti i baseina, tikrai rekomenduoju wink.gif
Atsakyti
Pas mus irgi problemossu miegu.
Nakti miega gerai, bet jau diena...
Net nebezinodavau anksciau kaip migdyti.Mano mama prirodino,atseit visus vaikus vezime zmones migdo,pasupuoja ir migdo,nu ir ka ,supuodavau,nu pamiegodavau po 1val ar 2 val, kol inirtingai supuodavau...Bet kaip isisnekejau su kitom mamytem,kad bus bedu su supavimais,tai bandziu atpratint ir migdyti jo lovytej.Tai paklykle pirmas 2 dienas ir aprimo,dabar pasiema meskina maigo maigo ,trina tarp pirsciuku ir siiap ne taip uzmiega,jeigu buna gerai pavalges,bet ir tai - pamiega viena karta po 1,ar 2 valandos ir kitus kartus po koki 20min.Tai as tik pavalgyt pati speju,daugiau nieko. Poto pabnunda ir nemeiga po 4-5val,o kai reikia eit miegot zviegia,nebezino kas darosi,ar jam valgyt ar miegot laikas.... Zodziu probleme irgi...O ka tavo leliukas daro,kai reikia eiti miegoti? ir apskritai koks jo elgesys? gali buti pvz nedavlge,sjeigu zirzia pastoviai.... gali dantukai dygti,jeigu jam 4-5men...
Maniskis dazniausiai nedavlgo,tai atsikelia iskart ir prie papo. Poto nebeuzmiega. Nedamiega ir 4 val vel nemiegojas poto klykia.
Papildyta:
QUOTE(Vaiduokliukė @ 2013 06 10, 14:53)
Mano dukrele irgi nemiegale jau nuo pat pirmu dienu. Pirmus du men. kankino pilvo diegliukai, o dabar miega nebent tik su manimi. Labai jai patinka, kai jaucia mano kvepavima salia  smile.gif  Bet velgi, norisi ir man paciai ir arbatos ramiai atsigerti, ir kazka namuose pasidaryti...Lauke taip pat miega trumpai, lopsio vezimelio apskritai nemegsta, nes jau nori viska matyti aplinkui, tai uzmiega nebent automobilio kedutej, kuria tvirtinu ant vezimelio ratu, arba nesiokleje.
O stai siandien pirma kart nuejom i baseina...ir ka, dukryte miega viena sau lovyteje, be mamos ir jau 2 val.  smile.gif  Fantastika  smile.gif  vaikui labai patiko plaukioti-visa issisiepusi, patenkinta buvo. Labai pavargo, tai dabar ramiai ir miega. Kas turite galimybiu vaika vesti i baseina, tikrai rekomenduoju wink.gif

Labukas 4u.gif papasakok issamiau apie baseina...Kokie pratimukai,ka konkreciai darote? kiek laiko mergytei jusu? kiek matau nedidelis skirtumas tarp musiskiu.... smile.gif As galvoju gal irgi vesti i baseina ji,bet ar neper mazas? nes irgi labai jau neramus vaikas... Nei valgo normaliai,nei miega.
Jokio rezimo,jokios tvarkos,kad ir ka bedarytum.
Atsakyti
Ir aš vargstu su tokia pačia problema - jaučiuosi visiška nevykėlė, nes nieko pati namuose nepasidarau - nei valgyti gaminu, nei tvarkausi, vaikštau visa apsikiautusi ir t.t. Mano mažė visai nemiega dieną, nebent užmiega vežime lauke, kol stumdau doh.gif Dabar jai 5 mėn., pirmus mėnesius miegodavo normaliai, tik tekdavo kelti, kad pavalgytų... Dar prieš kokį mėnesį dieną bent porą kartų pasnausdavo, o dabar niekaip. Matosi, kad ir nori miego, zirzia, verkia, bet užmigti nesugeba. Vakare šiaip taip užmigdau tik maitindama, nors žinau, kad tai irgi nėra geras sprendimas unsure.gif Jokie būdai nepadeda - jei palieki vieną, tai klykia iki pamėlynavimo, apskritai bandymas guldyti į horizontalią padėtį sukelia isteriją. Ir šiaip labai neramus vaikus - nuolat tenka tasyti ant rankų, viena visai nepabūna... Neurologė patarė daryti valerijonų voneles, bet su maudynėmis yra kita problema - vonelėje rėkia, tai jau seniai maudom tik po dušu kartu su vyru doh.gif Dar išrašė Acosedum lašiukų - bandysim juos, gal padės... Beje, mankštos ir masažai - jų reikėjo dėl kitų problemų - tik dar labiau vaiką išbalansavo, miego kokybė tik suprastėjo, bet čia gal tik sutapimas. Žodžiu, nervai sunkiai belaiko doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,mano dukrytei be keliu dieneliu 3menesiai,diena visai nemiega beveik,na kartais koki viena karteli nuo maitinimo iki maitinimo,t.y. apie 3 valandas,o pastaruoju metu beveik visai ne smile.gif mazyte nenori miegelio.rami,budrauja,sypsosi smile.gif visa pana jau,net pietu miegot nereik biggrin.gifD normalu as manau,tik dar ka mazute mabo,nemoka nemiegot neatpylinedama,tai jai pasisukt,tai pasiraityt,tai pastenet prisireikia biggrin.gif,o vakare pries 12-os maitinima nueinam issimaudyt,paplaukiojam,tai po to net besirengdama nuluzta ir daznai maitinu jau miegancia ir taip visa naktele ismiega iki 9-os maitinimo smile.gif Kazin normalu ? swoon.gif siaip ji mano kruopyte,neisnesiotuke. Bijau,kad per daug maitnimu praleidziam,o vis prisilaikau rezimo,maitinu kas 3h.
Papildyta:
QUOTE(netobula @ 2013 08 09, 23:30)
Ir aš vargstu su tokia pačia problema - jaučiuosi visiška nevykėlė, nes nieko pati namuose nepasidarau - nei valgyti gaminu, nei tvarkausi, vaikštau visa apsikiautusi ir t.t.


Suprantu jus,musu namai ir apiaute jau doh.gif ,tenka vos ne is kavines maitintis,daktare net nepatogu kviestis,aisku jau neatlaiko kantrybe,tai iduodu teveliui ir nors kiek apsikuopiu,o siaip,tai uzsnusta 5 min,tai tik jos daikciukus apsimetau ir vsio,palikciau viena pagulet,rami buna,bet linkus atylinet,tai dar bijau,nes nekarta net oro pritruko jai atpylus... bijau... doh.gif
Atsakyti