Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdukai ant automobilio

Man aktuali tema, nes sugalvojau ant savo naujosios mašinytės užsilipinti lyg ir reklaminį lipduką. Gal kas darėte kokioje firmoje kažką panašaus, gal galit rekomenduoti? Kiek kainuoja, kokio dydžio?
Prie to paties- ar jums aplamai patinka lipdukai ant auto? Ne tie, privalomieji: M, lapas, invalidas ir t.t, o kažkokie kitokie, išskirtiniai?
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 05 30, 11:48)
Prie to paties- ar jums aplamai patinka lipdukai ant auto? Ne tie, privalomieji: M, lapas, invalidas ir t.t, o kažkokie kitokie, išskirtiniai?

Man asmeniskai nei patinka nei grazu user posted image Jokiu lipduku, blizguciu, ismarginimu ir kabanciu zaisliuku ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 31 gegužės 2013 - 10:19
QUOTE(Visgi @ 2013 05 31, 11:18)
user posted image Jokiu lipduku, blizguciu, ismarginimu ir kabanciu zaisliuku ir t.t.

drinks_cheers.gif vieni lipdukai toleruojami - klevas,dygliuotos padangos,neįgaliojo lipdukai ir t.t. trumpiau sakant - visi,kurių reikalauja KET rolleyes.gif ypač nesuprantu kam mašinas "margina" gėlytėm,drugeliais.. g.gif vaikų darželis man tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2013 05 31, 12:30)
ypač nesuprantu kam mašinas "margina" gėlytėm,drugeliais.. g.gif vaikų darželis man tai  blush2.gif

user posted image
Sauletekyje teko matyti ir toki 'subtilu' grozi
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 31 gegužės 2013 - 11:50
QUOTE(Visgi @ 2013 05 31, 13:49)
user posted image
Sauletekyje teko matyti ir toki 'subtilu' grozi
user posted image user posted image

prie mano namu stovi "vabalas" su blakstienom, o viduj visa panele nuklijuota, tokiais pigiais plastmasiniais blizguciais ir akmenukais, na vairuotojai aisku patinka, bet man tai labai negrazu, kad taip issityciojo is masinos lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas per daug- žinoma negražu. Bet jei koks vienetinis, įspūdingas?... bigsmile.gif Teko matyti džipą, o ant jo šoninio stiklo didelė rotveilerio galvos nuotrauka ( natūrali, spalvota, ne koks juodas blynas). Ir pats šuo nuotraukoje įspūdingas, ir lipdukas ne turginis- matosi, kad kokybiškas, vienetinis. Aš pamačiau ir likau išsižiojus iš susižavėjimo.
Na gerai, o kaip jums reklaminiai lipdukai? Tarkim, norėtumėte pareklamuoti kažkokį savo verslą? kokio dydžio, formos, spalvos darytumėte lipduką? Kur jį klijuotumėt?
Ir jau visai netikiu, kad niekas nežino, kur galima užsakyti kokybiškus lipdukus mašinai... ax.gif Gal firmos automobiliui kažkas kažkada užsakinėjo, gal pažįstami ką nors šnekėjo? Pagooglinus tų firmų yra, bet susidaro toks vaizdas, kad dabar bile kas, kas moka photoshopint, turi kažkokį agregatą, tas ir deda paveiksliukus ant marškinėlių, puodelių, štampuoja lipdukus...Visai nesinorėtų, kad po pirmo lietaus tas lipdukas atšoktų... schmoll.gif Užtai norisi rekomendacijų, kaip sakoma: "iš lūpų į lūpas". biggrin.gif
Atsakyti
koks nors isskirtinis lipdukas, kaip sakei, suo, man patiktu, jei dar kokybiskai padarytas ir grazi foto, tai isvis thumbup.gif (gal del to kad dievinu sunis), pati galeciau abu savo berniukus uzsiklijuot ir vazineciau be jokio diskomforto wub.gif ) bet tie visi kablukai, soskos, man neee schmoll.gif o dar geriau vaziuoju, o uz galinio stiklo uzkista tas toks popierinis numeris. kur senukuose buna "Brunetka" ne nu galvoju, sugalvok dar toki uzsidet doh.gif aplenkiu o ten plika galva vytiskis vairuoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif matyt zmonos masina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 05 31, 14:39)
Na gerai, o kaip jums reklaminiai lipdukai? Tarkim, norėtumėte pareklamuoti kažkokį savo verslą? kokio dydžio, formos, spalvos darytumėte lipduką? Kur jį klijuotumėt?
Ir jau visai netikiu, kad niekas nežino, kur galima užsakyti kokybiškus lipdukus mašinai... ax.gif
Aš neseniai užsiklijavau savo hobio reklamą. Klijavau web adresą galinio lango pačioje apačioje, paskui mažiuką baltą siluetą ant bagažinės dangčio ir dar turiu du panašius alia siluetus ant abiejų galinių sparnų virš bamperio.
taip pat mąstau stilizuotą šuns piešinuką (nepatinka man nuotraukos-lipdukai kažkaip) klijuoti, bet gal neklijuosiu - daugokokoka bus g.gif
lipdukus man padarė po blatu, medžiaga šiaip nėra skirta klijavimui ant mašinos, bet laiko jau apie mėnesį, nuo lietaus ir vėjo dar nenusilaupė biggrin.gif kiek žinau, turi ir grynai tam skirtų medžiagų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 31 gegužės 2013 - 14:46
Tos kortelės su brunetka,šoferis,audi,bmw (visai net ne ant tos markės klijuojami būna biggrin.gif ) ir vardai (tos pačios serijos yra ir su vardais) tai man baisiau už blakstienas net biggrin.gif

Jei reklamuočiau savo verslą,klijuočiau kuo labiau matomoje vietoj biggrin.gif nes norėčiau,kad reklama būtų efektyvi. Jei verslas ne mano - neklijuočiau net laugh.gif

Arba daryčiau taip,gaminčiausi magnetukus su reklamom rolleyes.gif labai patogu,nori užsiklijuoji,nenori - nusiimi ir nereikia vargt su krapštymu lipduko,o ir žymių nelieka rolleyes.gif verslą uždarai - sekundė ir reklamų nebėr ant auto laugh.gif

O tos blakstienos,tai mačiau nesenai ant tokios lupenos,kad baisu blush2.gif mašina ir taip savartyno prašosi,o dar blakstienos ant tokios "gražuolės" flirt.gif bet paskui pagalvojau,vyrai matyt tokių mašinų nedrįstų skolintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2013 05 31, 16:01)
labai patogu,nori užsiklijuoji,nenori - nusiimi


Bet tai lygiai taip pat kokie vaikai pro šalį eidami nusiima ir nusineša. Ir prisiklijuoja sau ant šaldytuvo... doh.gif
Atsakyti
O kaip jums tokie? biggrin.gif Jei policininkai prie savo auto lipinasi "Aš neimu kyšių", tai aš visai norėčiau užsilipinti tokį, kur nors prie šoninio stiklo, kur policininkas prieina dokų tikrint. ax.gif

Gal kas nors turit tokių lipdukų? Su malonumu įsigyčiau.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 31, 10:18)
Man asmeniskai nei patinka nei grazu user posted image Jokiu lipduku, blizguciu, ismarginimu ir kabanciu zaisliuku ir t.t.

Oj as irgi nepakenciu tokiu dalyku..blizguciai isklijuotos tos masinos tais lipdukais.. gelytes... ant kapoto pumos,ar dar koks velnias.. pas man masinoje vienas zaislas... kempiniukas placiakelnis.. biggrin.gif bet jis tam ,kad jei reiketu,pasinaudoju,kaip pagalve.. blush2.gif nes daznai tekdavo uzsnusti masinoje.prie poliklinikos.. doh.gif

O ta masina su blakstienom tai superiniai atrodo biggrin.gif man patinka tongue.gif ir su suniu ant lango superiskai turbut atrode.. smile.gif as maciau zaliuziu reklama.. ant masinos galiniu langu... ale zaliuzes o per tarpus matosi katino akys smile.gif ciotkai atrodo smile.gif

o seip i reklamos imone kokia kreipris reikia.. nes jie uzsako plevele,pagal uzsakyma padaro coreliu ar kokia programa.. israizo aparatu (pamirsau kaip vadinas) ..ir gali klijuot.. geriausia,kad tai darytu profas smile.gif kad nesusidarytu burbulu po plevele,kai klijuoji... ax.gif
Atsakyti