Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Sena tema

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais
Atsakyti
Na, nors kartą radau temą iš karto biggrin.gif Hm, po pusdienio, bet vis tiek. Jau net diskusijoj apie pliažinę kapsulę nebedalyvavau, bijojau temą pabaigt biggrin.gif Vienok su tapkėm sutinku visiškai - kai gražios nuspaudžia, prisireikia patogių biggrin.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi atradusi sia tema.

be gailescio (nu gal biski ir gaila sirdyje buvo, gi suvalkietiski genai pramusa kartais)ismeciau nusibodusius, isaugtus ir t.t. rubelius. Maikes tiko mano mamai, bridzai irgi biggrin.gif

ir dabar padedu protingai g.gif apsipirkineti smartass.gif apsvarstau, apgalvoju nail.gif



Atsakyti
QUOTE(hemmingen @ 2013 06 05, 13:54)
ir dabar padedu protingai g.gif  apsipirkineti smartass.gif  apsvarstau, apgalvoju nail.gif

ir aš taip pat - apsvarstau, apgalvoju, ir dažniausiai gražinu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2013 06 05, 14:00)
ir aš taip pat - apsvarstau, apgalvoju, ir dažniausiai gražinu  blush2.gif blush2.gif

bet tai kai gerai - ir apsipirkimo džiaugsmas aplanko, ir išlaidaut nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2013 06 05, 14:00)
ir aš taip pat - apsvarstau, apgalvoju, ir dažniausiai gražinu  blush2.gif blush2.gif

O aš tai apsvarstau, apgalvoju ir dažniausiai neperku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 05, 13:34)
O aš tai apsvarstau, apgalvoju ir dažniausiai neperku lotuliukas.gif


a tikrai? bigsmile.gif
Atsakyti
Mačiau vakar linksminotės senojoje temoje, o aš kuo rimčiausiai galvoju jamt derantį rankšluostį prie maudymkės. Mano rankšluosčiai jau pagyveno, reiktų naujų, tai kodėl ne derančio. Man čia rimtas reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 06 05, 19:22)
Mačiau vakar linksminotės senojoje temoje, o aš kuo rimčiausiai galvoju jamt derantį rankšluostį prie maudymkės. Mano rankšluosčiai jau pagyveno, reiktų naujų, tai kodėl ne derančio. Man čia rimtas reikalas biggrin.gif

Aš visiškai rimtai ir pasiūliau. Juk gražiau, kai dera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 06 05, 21:42)
Aš visiškai rimtai ir pasiūliau. Juk gražiau, kai dera  smile.gif


Noriu kažkaip įdomiau priderint, ne toks pats + toks pats = dera. Ieškosiu spalvinių blokų.
Atsakyti
klausiau kazkada, ale nieks neatsake. Ar jus turite koki albumiuka blush2.gif nesinori savo fizionomijos viesai rodytis, o kitu nuomone apie man tinkancias spalvas ir t.t. yra idomi.

Malena, siaip tikrai grazu, kai maudymke dera prie ranksluoscio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 06 05, 21:05)
Noriu kažkaip įdomiau priderint, ne toks pats + toks pats = dera. Ieškosiu spalvinių blokų.

Tai ir nesakiau, kad "dera" tai du vienodi.
Kažkada dairiausi į lacoste rankšluosčius, kai kurie visai simpatiški pasirodė. Bet taip ir nepirkau.

Beje, baseine sykį man yra nukniaukę rankšluostį! Manau, tiesiog supainiojo kažkas su savu. Paskui jį pamačiau persirengimo kambary ant spintelės durelių pakabintą, nieko aplink nebuvo, tai ir pasiėmiau. Bet padariau išvadą, kad į baseiną lacoste geriau nepirkt, nes gali greit kas nors jį "supainiot" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 05 birželio 2013 - 21:11