Įkraunama...
Įkraunama...

Kūno sudėties analizė

Apklausa: Kaip manote, ar tikslinga prieš pradedant laikytis dietos ir/ar sportuoti pirmiausiai išsitirti savo kūną kūno sudėties kompozicijos analizatoriumi ar kitais metodais? (28 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos,

kviečiu padiskutuoti šia tema, nes atskiros temos neradau, o ši paslauga siūloma daug kur 4u.gif
Atsakyti
Kūno sudėties tyrimas suteikia galimybę sužinoti ir nustatyti:

Kūno riebalų kiekį procentais (segmentinis vertinimas – rankos, kojos, kūnas ir galva)
Kūno skysčių kiekį procentais
Raumenų masę (segmentinis raumenų masės vertinimas)
Mineralinę kaulų masę
Dienos kalorijų normą, kalorijų norma lieknėjant ar priaugant svorio
Metabolinį amžių
Visceralinių (pilvo organus supančių) riebalų lygį

Jeigu aparatai parodo teisingai, tai, manau, labai gerai žinoti šiuos dalykus apie savo kūną, tik ar jie 100proc patikimi? Pvz apie savo kūną gavau labai keistą info... g.gif
Atsakyti
aš turiu svarstykles kurios analizuoja (nebe naujiena jau , daug kas spėju turi) bet ant skirtingų gamintojų skirtingai rodo g.gif kiek pas jus riebaliuko rodo? ax.gif pas mane apie 20%, daugoka turbūt?
Atsakyti
manau tie paprasti aparaciukai ir svarstykles, netiksliai rodo, tik mazdaug... Man nustate su profesionaliu irenginiu mergina dirbanti vaistineje, tai rode 13 proc. riebaliuku, kaip suris varskes biggrin.gif . Zinau, kad kai kuriose vaistinese galima suzinoti ta savo riebalu kieki. O tai naudinga zinoti, ne tik besilaikancioms dietu, bet ir norint viska zinoti apie savo kuna. Norejau nusipirkti svarstykles kurios rodo tuos visus duomenis, dar parduotuveje paprasiau, kad konsultantas pademonstruotu kaip jos veikia, bet pamateme, kad svarstykles aiskiai grybauja smile.gif Jis patare siam reikalui pirkti nebent omron svarstykles, taciau ju kaina didoka.
Atsakyti
QUOTE(barselona* @ 2013 07 06, 16:27)
aš turiu svarstykles kurios analizuoja (nebe naujiena jau , daug kas spėju turi) bet ant skirtingų gamintojų skirtingai rodo g.gif kiek pas jus riebaliuko rodo?  ax.gif  pas mane apie 20%, daugoka turbūt?

Ne , moters riebalų norma iki 30 procentų 4u.gif http://www.sulieknek...ultatu-lentele/
Atsakyti
Tyriausi prieš porą mėnesių. Nežinau, kaip kiti parametrai, bet riebalų ir raumenų pas mane norma, veidrodis linkęs tam pritarti biggrin.gif Prietaisais pasitikiu, nors sutinku, kad gal jie nerodo visiško tikslumo, bet bent apytiksliai žinoti smagu.
O lieknėjant padaryt analizę netgi būtina, manau, nes kartais lieknėjama raumenų sąskaita.
Atsakyti
Aš taip pat tyriaus neseniai, bet laaabai smarkiai suabejojau rezultatais. Riebalų -labai per mažai, raumenų - per daug, vandens irgi į didžiąją pusę, nors treneriui keliskart sakiau, kad beveik nevartoju skysčių (žinau, kad blogai, nesigeria..). Pažiūrėjęs į mane jis nesuprato, kaip gali būti per mažai riebalų ir neva per daug raumenų, sako rašyčiau, kad atletiškas sudėjimas, bet kur tau, kriaušės figūra jūsų. Taip, pasportuoju, bet tikrai ne tiek, kad turėčiau to per daug, o to per mažai. Ir iš išvaizdos norma, bet tikrai ne idealiai doh.gif

Rodikliai - ūgis 163, svoris - 55kg. riebalų - 16%, raumenų - 79,5%, likę 4,3% - "kita masė". Pamatytumėt jūs mane - nei iš tolo tokiais skaičiukais nekvepia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 06 rugpjūčio 2013 - 18:22
Aš šiandien išsimatavau parodoj "Moters pasaulis". Tai praktiškai tas pats, kaip matavus vasarą, tik visai skirtingi aparatai ir atlikusios įmonės. Vadinasi, tiesa kažkur čia pat smile.gif
Tik man keista, kad tie aparatai man siūlo priaugt svorio g.gif mano ūgis 171cm, svoris kažkur 61kg, tai kai vasarą matavo, siūlė svert 63kg, o šiandien - 64kg doh.gif (čia pagal aparato apskaičiavimus, ne konsultantų).

Na, tokie rezultatai, kaip rašė SOLO, tai tikrai neįtikėtini g.gif raumenų turi būt iki 40 proc kažkur... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 09 lapkričio 2013 - 23:17
Kelios riebalų normų lentelės:

http://www.askthetra...ysis-charts.pdf

http://www.askthetra...chart-women.pdf

http://www.askthetra...s-chart-men.pdf

user posted image

user posted image
Atsakyti