Įkraunama...
Įkraunama...

Bijūnai III tema

Tęsiame toliau pokalbius apie šiuos nuostabius gėlyno gražuolius wub.gif

user posted image

I TEMA
II TEMA
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 06 06, 11:25)
O mano bijūno vienintėlis pumpurėlis pajuodavo ir šakelė susisukusi - nukirpau. Kažkur skaičiau, kad yra tokia liga ir kitais metais pasveiks. Gerai, kad antras Sarah Bernhard žydėti dar ruošiasi, nes kitaip sėdėčiau su žaliais krūmais be žiedų  biggrin.gif



Perkėliau iš anos temos pabaigos, gal kas susidūrėt, patarimų turėsit?


Aš sėdžiu sad.gif
Nesuprantu kas jiem negerai. Sukrauna pumpurus, bet jie ir lieka mažyčiai, apie 5 mm dyžio, nebesivysto, praskleidus sutamsėję visi vidu.
Šiemet trečia vasara jiems, tai vienas krūmas atrodo šiaip ne taip tik vieną pumpurą užaugins ir išskleis - ir to vieno laukiu nesulaukiu bigsmile.gif Lapija vešli, graži - jokų susisukusių, nurudusių lapų nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 06 birželio 2013 - 10:48
QUOTE(Musiukass @ 2013 06 06, 11:47)
Perkėliau iš anos temos pabaigos, gal kas susidūrėt, patarimų turėsit?
Aš sėdžiu sad.gif
Nesuprantu kas jiem negerai. Sukrauna pumpurus, bet jie ir lieka mažyčiai,  apie 5 mm dyžio, nebesivysto, praskleidus sutamsėję visi vidu.
Šiemet trečia vasara jiems, tai vienas krūmas atrodo šiaip ne taip tik vieną pumpurą užaugins ir išskleis - ir to vieno laukiu nesulaukiu  bigsmile.gif Lapija vešli, graži - jokų susisukusių, nurudusių lapų nėra.

Pas mane lygiai taip pat: 5mm dydžio pumpuras ir nusibaigė, o pats krūmas sveikas ir gražus. Einu paieškoti, kas tai per liga...
Atsakyti
Kazkaip bijunai į noringi persodinimo laikui. Žmonese tokia šnekta yra. Tai pameginkit persodinti rugpiucio menesį. Manieji yra vos ne desimtmetį nezydeje,kol perkeliau i sauletesne-truputi-vieta. Tad nelabai ir aisku,ar sules,ar persodinimo reikejo doh.gif
Atsakyti
Net nežinau, kodėl pas kitus bijūnai tokie "įnoringi", kiek sodinau, po metų pradeda žydėti. Gal todėl, kad meilės jiems mažai skiriu, tik labai laukiu žiedų blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,turiu klausimėlį jederai;
sakykite prašau,o kaip Jūs galvojate,ar nepakenkia bijūno kereliui,vis atidalinant po šaknelę?Nors aš daugiau prašanti nei besidalinanti,bet mano bijūnų kerai dideli,augantis gal dešimt metų vienoj vietoj,tai ir mastau,gal jau laikas dalint ,o ir norinčių atsiranda.Ką patartumėte?
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2013 06 07, 10:56)
Sveikutės,turiu klausimėlį jederai;
sakykite prašau,o kaip Jūs galvojate,ar nepakenkia bijūno  kereliui,vis atidalinant po šaknelę?Nors aš daugiau prašanti nei besidalinanti,bet mano bijūnų kerai dideli,augantis gal dešimt metų vienoj vietoj,tai ir mastau,gal jau laikas dalint ,o ir norinčių atsiranda.Ką patartumėte?

Maniškiams tai nekenkia biggrin.gif Kai matau, kad keras jau nemažas, o atsiranda norinčių jo , tada "skeliu" kerą ir padalinu. Žaizdas pabarstau pelenais. Jei kitais metais žydi ir augina stiebus - vadinasi nepakenkiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 06 07, 10:16)
Maniškiams tai nekenkia  biggrin.gif  Kai matau, kad keras jau nemažas, o atsiranda norinčių jo , tada "skeliu" kerą ir padalinu. Žaizdas pabarstau pelenais. Jei kitais metais žydi ir augina stiebus - vadinasi nepakenkiau smile.gif

Ačiū,supratau,o po kiek laiko atskirta šaknelė,turėtų apytiksliai sužydėt?Turiu keturis naujokus,bet ganėtinai silpnus krūmelius.
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2013 06 07, 11:23)
Ačiū,supratau,o po kiek laiko atskirta šaknelė,turėtų apytiksliai sužydėt?Turiu  keturis naujokus,bet ganėtinai silpnus krūmelius.

Jei silpni - tikrai reikės 2 metų, o kartais ir 3 ..... Su bijūnais reikia kantrybės. Tikėjausi, kad prieš metus sodintas geltonas šiemet jau žydės, bet jis tik augina stiebus. Iš tikrųjų, tai net džiaugiuosi, bus stipresnis krūmelis rolleyes.gif
Atsakyti
Ir dar noriu pasigirti,štai naujas pirkinys;
user posted image
user posted image
jis man labai jau gražus,nors tas kur laukiu iš jederos,irgi nuostabus.
Atsakyti
QUOTE(AŠMAMA @ 2013 06 07, 11:29)
Ir dar noriu pasigirti,štai naujas pirkinys;


Tie medėjantys tikrai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 06 07, 10:25)
Jei silpni - tikrai reikės 2 metų, o kartais ir 3 ..... Su bijūnais reikia kantrybės. Tikėjausi, kad prieš metus sodintas geltonas šiemet jau žydės, bet jis tik augina stiebus. Iš tikrųjų, tai net džiaugiuosi, bus stipresnis krūmelis rolleyes.gif

Jūs teisi,atsimenu,kad mano a.a.mamytė naujai įsigytai ir silpnai gėlytei pati išskindavo žiedyną,sakydama tegul sustiprėja.
Na nieko nepadarysi,ilgai laukti žiedai dvigubai malonesniai lotuliukas.gif lauksiu.
O medėjančių aš dar neturėjau,vis svajojau įsigyti,bet tai nežmoniškai brangu,tai nebematau,taip ir neisigijau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠMAMA: 07 birželio 2013 - 09:39