Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Naudingos nuorodos

http://12blueprints.com/
http://www.thescienc...sonaldress.com/
http://pregnancy.org...opic.php?t=9844
http://www.sympaty.n...-kak-opredelit/
http://image-boutiqu...,cvetotip,1.htm
http://club.osinka.ru/forum-97

user posted image
user posted image
Atsakyti
dar įdėsiu tokią schemą
user posted image

ir, kad man būtų "lengviau" radau ketvirtą vasarą doh.gif
user posted image
Atsakyti
Ot duodat, visą temą spėjot priplepėti biggrin.gif

Aš tuo metu sąžiningai vykdžiau inc nurodymą ir nusinešiau matuotis pilną glėbį ryškių maikių. Tokių ryškių, kad net buvo gėda nešiotis po pardę, teko pridengti kita, tamsesne. Tris visgi parsinešiau, ir dar oranžinius šortus prie jų fool.gif Prie jūros gal bus gerai. Vertinkit, makiažo nėra. Pagrindinis momentas - kaip ta fuksija? Kiek mano akys rodo, ar tik neteks sidabro nešiojimui ezoterinių argumentų ieškoti unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Beje, pastebėjau, kad visiškai netinka ta flomasterinė geltona (žaliai geltonai elektrinė). Ar iš to galima padaryti kokią nors išvadą dėl tipo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 birželio 2013 - 19:32
[quote=Erszebeth,2013 06 06, 21:31]
Ot duodat, visą temą spėjot priplepėti biggrin.gif



Pirmoj ir trecioj foto spalvos ant Jusu lb graziai atrodo. thumbup.gif Nuo rozines atrodo optiskai blyskesnes odos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 06 birželio 2013 - 19:49
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 06, 19:48)
Pirmoj ir trecioj foto spalvos ant Jusu lb graziai atrodo.  thumbup.gif  Nuo rozines atrodo optiskai blyskesnes odos. smile.gif


Na, ir aš kažką tokio matau. Ir matuodama mačiau - bet, beje, kai apačioje oranžiniai šortai, jie šiek tiek "atmuša" šaltumą, ir bendras vaizdas visai nieko. Nors prie veido visgi tos šiltos ryškios atrodo geriau. Tada tikrai išeina, kad esu warm spring. Reikia kažkaip suvirškinti tą mintį ir susigyventi su tais auksiniais atspalviais doh.gif
Atsakyti
Nezinau ar cia mano kompas ar nuomone, bet man Erszebeth oranzines spalvos "neistraukia" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 06 06, 22:02)
Na, ir aš kažką tokio matau. Ir matuodama mačiau - bet, beje, kai apačioje oranžiniai šortai, jie šiek tiek "atmuša" šaltumą, ir bendras vaizdas visai nieko. Nors prie veido visgi tos šiltos ryškios atrodo geriau. Tada tikrai išeina, kad esu warm spring. Reikia kažkaip suvirškinti tą mintį ir susigyventi su tais auksiniais atspalviais  doh.gif


pabandykit kadanors pasidazyt taip smile.gif spring turetu tikti lb ir zinosite kuris potipis esat:)
user posted image
Papildyta:
gal bus naudinga:) imetu info

Olive Skin

dark hair/olive skin

Complement olive skin and dark brown eyes with warm, deep shades thai look strong but natural. Darker mauves. pinks, and blues make an unusual alternative and add extra radiance.


user posted image

light brown hair/oi.ivi; skin

The gold-flecked undertones of light olive coloring arc brought to life with warm shades, such as icrra-cotla. peach, and soft browns. Pearly lilacs and slate grays are colorful options
user posted image

red hair/pale skin

Pale redheads look good in warm shades thai help to enhance their natural creamy tones. But brighter colors can make an exciting contrast, and blue and bronze look good with blue eyes
user posted image

air hair/pale skin

Cool-toned makeup, such as a mauvey brown lipstick, is a dramatic option for this coloring, but soft, baby shades work well for a decidedly pretty effect
user posted image
Atsakyti
As beveik visada tik taip ir dazausi nors as tikrai ne pavasaris. smile.gif Mano patys megstamiausi silti rudi, kreminiai, persikiniai seseliai, su pilkais, sidabriniais seseliais isvis nelabai draugauju, negadina manes ir Egipto zeme. Tad kazin ar galima tuo remtis nustatant tipa. g.gif

Erszebeth is visu situ triju man asmeniskai ta paskutine gal graziausiai, bet visvien ryza buvo graziau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 06 06, 20:36)
Nezinau ar cia mano kompas ar nuomone, bet man Erszebeth oranzines spalvos "neistraukia" g.gif


Čia apie tą pirmą? Pati nuotrauka ten išėjo kiek tamsesnė už kitas dvi, gal todėl susidaro toks įspūdis.

Aš va taip dažniausiai mėgstu dažytis. Ir su pilka padraugauju. Kai galvojau, kad esu vasara, man atrodė, kad tinka...

user posted image

Jeigu toje foto clear spring, tai maniškis mėgstamas lūpdažis šiltesnis. Tiesa, ir šaltesnių nebrokiju.
Atsakyti
man atrodo kad ir makiaze galioje spalvinio tipo taisykle. Spalvos geriausiai atrodo kai dera su naturalaus kuno pigmento spalvom.
pvz cia siltas spalvinis tipas pasidaze saltom spalvom user posted image

Erszebeth, Jums rekomenduoju pabandyt silta auksinio atspalvio ruda matini akiu piestuka(vidutinio tamsumo). Manau jis isryskintu Jusu akiu spalva ir graziau deretu su oda. Lupdazis Jums lb tinka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 06 birželio 2013 - 22:08
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 06 06, 22:07)
man atrodo kad ir makiaze galioje spalvinio tipo taisykle. Spalvos geriausiai atrodo kai dera su naturalaus kuno pigmento spalvom.
pvz cia siltas spalvinis tipas pasidaze saltom spalvom

Erszebeth, Jums rekomenduoju pabandyt silta auksinio atspalvio ruda matini akiu piestuka(vidutinio tamsumo). Manau jis isryskintu Jusu akiu spalva ir graziau deretu su oda. Lupdazis Jums lb tinka thumbup.gif  wub.gif


Man atrodo, kad jei bet kuris tipas pasidažytų kaip šitoj nuotraukoj, būtų klaikuma doh.gif

Dėl akių pieštuko - reikės pasibandyti. Būtų tuomet panaši spalva, kaip antakių, tik gal kiek tamsesnė. Antakių pieštuko spalva visiškai atitinka natūralią. Iki tol naudodavau pilką. "Riešutinis" pieštukas buvo pirmas pirkinys, kai man įtarė pavasario tipą biggrin.gif
Atsakyti
Erszebeth, o kur jūs fotografuojatės?
Paskutinę foto palyginus su tom spalvų foto tai kaip diena ir naktis, anos užtamsėję tokios, plaukai tamsūs, oda užmurzinta, šešėliai visur juodi. O ta makiažo foto šviesi skaidri visa. Gal pamėginkit lauke pasifotkinti? Prieš tai norėjau siūlyti užsidengti plaukus, nes atrodė tie juodi galai dėmesį blaško unsure.gif
Atsakyti