Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

Turime dzipuka, opeliuka. Tiesa mano vyras ji dazniausiai vairuoja biggrin.gif as dazniausiai prie jo ax.gif Bet masinike mums tikrai nepakeiciama, tuolabiau, kad turime uki blush2.gif Be to - dyzelis, labai taupu, tik 9 litrai 100km.
Gal dar kas vazinejate tokiu dziaugsmeliu? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Negi niekas nevazineja Frontera verysad.gif ?
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 12, 11:18)
Negi niekas nevazineja Frontera verysad.gif ?


Nesupyk, bet Frontera ne iš tų visureigių, kuriuo norėčiau važinėti cool.gif Niekad nekilo mintis apie ją galvojant apie džipus. Nors gal ji ir gera smile.gif
Atsakyti
Nu kelmas žino g.gif Opelis džipas - ir ne mano svajonė, švelniai tariant smile.gif Vat koks Nissan Patrol ar Jeep Cherokee - tas yr džyyyypas ax.gif Tik kad man jo nereikia, kur aš su juo važiuosiu, ūkio tai neturiu smile.gif
Atsakyti
Dzipai yra thumbup.gif

Na apie Opel Frontera nieko negaliu pasakyti, bet Nissan Patrol GR tai va cia tikras visureigis flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 12 birželio 2006 - 20:24
As visom keturiom uz dzipus.Bet tavo minetosios-neturiu(nelabai ir zinau).Bet Dzipai jega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leja30: 12 birželio 2006 - 21:40
Man sis dzipas pats graziausias ax.gif Labai grazios formos, daug grazesnis nei Nisan Patrol (griozdas) ar Pajero (deze). Bet aisku nera ko lyginti jo su naujais dzipais blush2.gif kur vyrauja aptakios formos, dideli sviestuvai ir visokie kitokie "pribonpasai" tongue.gif Man sis dzipas kaip Opel Corsa senos laidos, tik dideliam variante, o viduriai kaip Omegos, labai daug tokiu paciu detaliu.
Beje, mano darbovietes direktore kartais tokiu dzipuku i darba atvaziuoja, na, zinoma, kai jos nuosava auto sugenda, tada vyro pasiskolina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 13, 11:05)
daug grazesnis nei Nisan Patrol (griozdas) ar Pajero (deze).

g.gif Nu matai, džipas iš esmės yra dėžė ir griozdas. Jis, tipo, toks turi būt, paskirtis jo tokia. Kas mėgsta džipus, tas būtent megsta dėžes ir griozdus... Nori ne dėžės ir ne griozdo - perki mazda 121 arba renault clio ir važinėji sau elegantiškai biggrin.gif

O opelio džipas - et, nieko nesakysiu, tyliu tyliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 14, 10:36)
g.gif  Nu matai, džipas iš esmės yra dėžė ir griozdas. Jis, tipo, toks turi būt, paskirtis jo tokia. Kas mėgsta džipus, tas būtent megsta dėžes ir griozdus... Nori ne dėžės ir ne griozdo - perki mazda 121 arba renault clio ir važinėji sau elegantiškai biggrin.gif

O opelio džipas - et, nieko nesakysiu, tyliu tyliu smile.gif

O kuo jis tau blogas g.gif ? Jis kaip tavo Renault Clio tik dideliam variante biggrin.gif Beje, is visu griozdu, jis man pats elegantiskaiusias thumbup.gif
Aisku jei vazinetis tik mieste, tai dzipo tikrai nereikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 14, 10:39)
O kuo jis tau blogas g.gif ? Jis kaip tavo Renault Clio tik dideliam variante biggrin.gif Beje, is visu griozdu, jis man pats elegantiskaiusias thumbup.gif
Aisku jei vazinetis tik mieste, tai dzipo tikrai nereikia verysad.gif

Nu kad mano Renault clio, tai aš nesutinku kategoriškai, niekada gyvenime neturėjau Renault clio, kažkaip neteko smile.gif

O džipo, kuris yra renault clio didesniam variante, aš nesuprantu smile.gif Nu čia mano subjektyvi nuomonė... Mano supratimu, džipas yra - jėga. O opelis sam po siebie nėra jėga smile.gif Nu kaip tenos trikotažo haute couture... Tas viena.
O antra - džipas neturi būt elegantiškas, jis turi būt arklys. Tie visi elegantiški parketiniai džipeliai - nesuprantu, kam jie. Nori per laukus - perki normalų džipą, dėžę, nori elegantiškai - perki sau - nu kokią toyotą, renault, peugeot, ar maža tų mašinų, nori šustrai - te tau BMW ar mersas... O miestinis parketinis džipas, mano supratimu, yra be paskirties, kas, kad iš bėdos per laukus pervažiuoja... Nu tas opelis nėr visai parketinis, bet toks, sakyčiau, pusiau... Teko važiuot - orgazmo nepajaučiau blush2.gif
Atsakyti
Pritariu Noa drinks_cheers.gif
jei tau patinka frontera - viskas puiku, bet tik nesakyk dzipu fanams, kad tu turi dzipa, nes uzmetys akmenim
cia tikrai ne ta masina kuri verta dzipo vardo - ji tikrai neiveiks net elementarios "dregnos" pieveles, jau nekalbant apie bekeles
teko kieme ziema traukt tokia frontera, kuri norejo irodyt kad pervaziuos pieva...

va toki kaip Patrul, Vitara - nedaug perdirbus gali vazinet po purvynus
apie Pajero to nepasakyciau....
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiliuke @ 2006 09 20, 15:57)
Pritariu Noa  drinks_cheers.gif
jei tau patinka frontera - viskas puiku, bet tik nesakyk dzipu fanams, kad tu turi dzipa, nes uzmetys akmenim
cia tikrai ne ta masina kuri verta dzipo vardo - ji tikrai neiveiks net elementarios "dregnos" pieveles, jau nekalbant apie bekeles
teko kieme ziema traukt tokia frontera, kuri norejo irodyt kad pervaziuos pieva...

va toki kaip Patrul, Vitara - nedaug perdirbus gali vazinet po purvynus
apie Pajero to nepasakyciau....
4u.gif

Mano vyras su Frontera po suarta lauka laisvai vazineja, priekaba traukia 2 tonas blush2.gif Neisivaizduoju geresnio pagalbininko ukyje ax.gif
O kas del dzipu fanu, tai laisvai galiu sakyti, kad is visu dzipu man labiausiai patinka Frontera ir nieko jie neuzmetys. Cia juk skonio reikalas. thumbup.gif
Beje ta pati Frontera pagaminta pagal japonu modeli ISUZU blush2.gif jei metysit akmenis i Opel, tai kartu apmetysit ISUZU lotuliukas.gif
Atsakyti