QUOTE(bevardė @ 2013 06 13, 14:21)
Jūs paskiepijot vaiką pirmą kartą- reakcijų blogų nebuvo, na gal pakarščiavo, gal buvo neramus, po antro trečio skiepo vėl viskas tvarkoje.
O dabar įsivaizduokit, kad po skiepo jūsų vaikui sukilo nenumušama temperatūra iki 40, nenutrųkstamas rėkimas kelias valandas, pradėjo kratyti traukulys, dingo klausa, o gydytojos neurologiniame skyriuje kuždasi, kad va kaip į skiepus kūdikis sureagavo. Sakykite ar ir vėl leistumėte kūdikiui tai patirti? Aš neleisčiau.
Mano pirmas vaikas paskiepytas beveik visomis vakcinomis tik skiepytas vėliau, gydytoja pati rekomendavo dėl itin ūmaus atopinio dermatito, vaiko veidas buvo viena žaizda nuo šlapiuojančio bėrimo, tiesiog bijojo, kad toks netaptų visas kūnas, nes vieną pacientą tokį jau turėjo. Nieko suskiepijom vėliau po poros metų, ir apart temperatūros tikrai nieko nebuvo. Kitą vaiką prižiūrėjo kita gydytoja, kuri primygtinai siūlė skiepyti, paskiepijau, pasigailėjau ir pasakiau STOP. Ar sustabdžiau vakcinavimą visam laikui nežinau, bet kolkas mes būsim tame procente neskiepytų vaikų, kurių mamos tokios beširdės ir nesirūpina vaikų.
Tai as puikiai suprantu mamas, kurios neskiepija vaikus del va tokiu objektyviu dalyku. Tikrai Jusu situacija nepavydetina...Del tokiu zmoguciu skiepijami visi kiti, sveikeji, kuriems nera reakcijos i skiepa
Zinokite visada yra isimciu..As nenoriu nieko izeisti, tiesiog norisi suzinoti zmoniu motyvus. Man tiesiog idomi kiekvienos mamos mastysena. Na miegstu as diskutuoti ir aiskintis kodel zmones daro ivairius sprendimus. Per ta diskusija suzinau kazka naujo. Kol kas man niekas nepateike svariu argumentu, kodel netureciau skiepyti SVEIKO VAIKO. Vaikus su atopiniu dermatitu ar kitomis ligomis ir anksciau neskiepijo
Papildyta:
QUOTE(žydrynė @ 2013 06 13, 14:23)
Jūs painiojate skirtingus dalykus gyvenime-tai,ko galima išvengti ir tai,ko negalima.Jūs nematote skiepuose nieko blogo,tikit,kad jie organizmui nedaro žalos,tai skiepijate,aš esu įsitikinus,kad daro žalą,tai kodėl turėčiau sąmoningai PATI žaloti savo vaiką,leisdama jam sušvirkšti sveikatai kenksmingus cheminius kokteilius?Nors šiaip jau skiepai man nepriimtini tikrai ne vien dėl jų sudėtyje esančių cheminių medžiagų...
Klausimas: Jei Jusu vaikas susirgs poliomelitu, kokliusu ar kita baisia liga, tai manote, kad jo imunitetas nuo tos ligos nebus suzalotas ir ar jam nebus susvirksta n kartu didesne cheminiu medziagu doze? Ir ar manote, kad pasekmes tos ligos bus silpnesnes negu skiepas?
Aisku visi mes tikimes, kad nieko blogo neatsitiks butent su mumis...
Mano pagrindinis argumentas: negyvenu visai svariame pasaulyje, nezinau kuo kvepuoju, ka valgau..todel dabartiniu vaiku imunitetas nera toks jau stiprus, nera naturalios atrankos, pacios perejimo periodu (kai buvome paaugliai ir vyko musu lytinis brendimas) valgeme laaabai nekokybiska pilna visokiu brudu maista. Todel nezinome kaip tai paveike musu organizmus ir lytine sistema ir kaip paveike musu gimusi vaikeli...Tad skiepai vis gi apsaugo nuo siu baisiu ligu...Nesu uztikrinta, kad mano vaiko imunitetas Stiprus, del to skiepiju.
Papildyta:
QUOTE(flight @ 2013 06 13, 15:32)
Mano logika irgi paprasta. Aš bijau nenuspėjamų, neprognozuojamų reakcijų, kurios GALI kilti po skiepo ir tapti lemiamomis mano vaiko sveikatai, o gal net - gyvybei. Jokios garantijos niekas neduoda, kad būtent mano vaikui taip nenutiks.
Taigi, aš visą laiką dėlioju ant svarstyklių riziką susirgti ir atatatinkamos ligos riziką komplikacijoms - ir riziką patirti neskėmę skiepijantis. Kol viena nenusveria kito, tol atatinkamai ir renkuosi.
Dar ir tam tikras moralinis aspektas. Liga ,
ypač ne mirtinai pavojinga (dėl pavojingų ligų linkstu labiau į vakcinacijos pusę) - ji ateina nekviesta, o štai skiepas būtų padarytas mano pačios rankomis, asmeniniu sprendimu ir rizika. Kaip reikėtų po to gyventi, jei neduokdie, kas nutiktų?
O kaip JUms reiketu gyventi, jei neduok dieve vaikas susirgtu?

Juk galejote paskiepyti ir nesusirgtu. Ligos pasekmes kudykiui buna baisios
As irgi prisiskaiciusi daug tyrimu, bijojau. Bet labai gerai pasake musu detytuoja mokslo daktare (genetike). Tyrimai atliekami su atrinktais tyriamaisiais. Ju yra mazuma, palyginus su populiacija. Kai skaitai tyrima, atrodo, kad aplinkui vien ligoniai ir rizika dydziule. Bet is tiesu ta rizika labai mazyte, jei abu tevai sveiki ir neturejo komplikaciju

Tiesiog uzprogramavau save, kad mano vaikas sveikas ir jam nieko nebus nuo skiepo. Neturejome jokiu reakciju...