Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 5

Sveikos,


Lyg ir buvo sukurta jau nauja temute, bet nerandu doh.gif

Del terminu, skambinausi as i darzeli, ten mane uztikrino, kad sarasai privalo but paskelbti iki birzelio 15dienos. Iki liepos 1 dienos reikia pasirasyti sutarti jau su paciu darzeliu.
Belieka sedet ir laukt ziniu el.pastu ar telefonu apie priemima. O laikas kaip tycia sustojo doh.gif net atostogaut baisu eit, kad paskui ko neprazioplint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cyplius: 10 birželio 2013 - 14:15
Bet čia dabar tai rodymas savivladybės puslapyje, kad formuojamos grupės, tai aiškiai, kad tėveliai neskambinėtų ir jie ten galėtų padaryrti taip, kaip jiems reikia.
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2013 06 10, 15:14)
Bet čia dabar tai rodymas savivladybės puslapyje, kad formuojamos grupės, tai aiškiai, kad tėveliai neskambinėtų ir jie ten galėtų padaryrti taip, kaip jiems reikia.

Ir as taip pat manau, bet galejo toki irasa daryt iskart birzelio 1 diena, butu buve maziau nervu doh.gif nes tas sokinejimas eileje (ir pastoviai i blogaja puse) veda is proto doh.gif

Ir siaip, prasyma i darzeli padaviau tada, kai vaikui nebuvo nei savaites, iki pacio gimdymo prasymu niekas nepriima. Jei nepaklius vaikis i darza, reikalausiu visos vaiku isklotines, kurie pakliuvo, nes nu blyn, pikta man lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cyplius: 10 birželio 2013 - 14:19
Man tai nelabai suprantama, kaip tiek laiko bus formuojamos grupes. Juk is tokios super duper sistemos, vienu mygtuko paspaudimu turi issifiltruoti visi patenkantys i darza vaikai, juk ne rankiniu budu isrankios tuos vaikus...
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 06 10, 15:32)
Man tai nelabai suprantama, kaip tiek laiko bus formuojamos grupes. Juk is tokios super duper sistemos, vienu mygtuko paspaudimu turi issifiltruoti visi patenkantys i darza vaikai, juk ne rankiniu budu isrankios tuos vaikus...

eilinis akiu dumimas, ko gi daugiau galima tiketis musu Lietuvelej...
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 06 10, 15:32)
Man tai nelabai suprantama, kaip tiek laiko bus formuojamos grupes. Juk is tokios super duper sistemos, vienu mygtuko paspaudimu turi issifiltruoti visi patenkantys i darza vaikai, juk ne rankiniu budu isrankios tuos vaikus...

Kiek aš girdėjau, tai darbutojai labai pyksta dėl pasirenkamų 5 darželių. Ten jiem tada labai daug darbo gaunasi. Kokio - aš nežinau Mano manymu irgi viskas paprasta su ta sistema, bet gal taip nėra. Gal reikia ir žmogiško faktoriaus. Net nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Vapsvute @ 2013 06 10, 15:44)
Kiek aš girdėjau, tai darbutojai labai pyksta dėl pasirenkamų 5 darželių. Ten jiem tada labai daug darbo gaunasi. Kokio - aš nežinau  Mano manymu irgi viskas paprasta su ta sistema, bet gal taip nėra. Gal reikia ir žmogiško faktoriaus. Net nežinau.

man jos savivaldybeje sake kad rankiniu budu varneles des i kuri darzeli paklius..... tai daug varneliu uzdet reikia
Atsakyti
Aš irgi girdėjau, kad jie ten rankiniu būdu žymi vaikus. Va čia tai tikrai "automatinė" sistema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaa @ 2013 06 10, 15:53)
man jos savivaldybeje sake kad rankiniu budu varneles des i kuri darzeli paklius..... tai daug varneliu uzdet reikia

idomu kas klaidas taisys, kai tokiu masiniu kiekiu reikes varneles det lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2013 06 10, 15:17)
Ir siaip, prasyma i darzeli padaviau tada, kai vaikui nebuvo nei savaites, iki pacio gimdymo prasymu niekas nepriima. Jei nepaklius vaikis i darza, reikalausiu visos vaiku isklotines, kurie pakliuvo, nes nu blyn, pikta man  lotuliukas.gif


Jo, tokiu atveju ir aš prašyčiau išklotinės biggrin.gif Aš tai žioplai labai, atsiradus naujajai sistemai dičkei supildžiau prašymą iš naujo, ko pasekoje praradome darželyje rašyto prašymo datą.. Na bet nebuvo stebuklinga toji vieta ir nuo darželio laikų.. Gerai bent, kad nepražiopsojau prašymų priėmimo paankstinimo ir mažajai prašymą užpildžiau gruodį smile.gif Šansai teoriniai, bet azartas vis tiek yra. biggrin.gif

QUOTE(kas cia @ 2013 06 10, 15:32)
Man tai nelabai suprantama, kaip tiek laiko bus formuojamos grupes. Juk is tokios super duper sistemos, vienu mygtuko paspaudimu turi issifiltruoti visi patenkantys i darza vaikai, juk ne rankiniu budu isrankios tuos vaikus...


Aš kaip programuotoja, kuo puikiausiai suprantu, kodėl ji neveikia: programuotojai sukūrė sistemą kaip ją jiems apibūdino. O apibūdino, žinoma, neaiškiai. Taip nutinka visada. Tada tą sistemą turėjo savivaldybės darbuotojai testuoti, bet jos netestavo, arba testavo atmestinai. Taip nutinka irgi visada. Manau ši sistema be žmogaus įsikišimo super duper veiks po kokių 4-5 metų.. Deja..
Atsakyti
QUOTE(jurgitaa @ 2013 06 10, 15:53)
man jos savivaldybeje sake kad rankiniu budu varneles des i kuri darzeli paklius..... tai daug varneliu uzdet reikia

Bet argi tai neimanoma per 1 diena padaryti? Juk net ir ne 1 darbuotojas ta atliks...
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2013 06 10, 16:06)
Aš kaip programuotoja, kuo puikiausiai suprantu, kodėl ji neveikia: programuotojai sukūrė sistemą kaip ją jiems apibūdino. O apibūdino, žinoma, neaiškiai. Taip nutinka visada. Tada tą sistemą turėjo savivaldybės darbuotojai testuoti, bet jos netestavo, arba testavo atmestinai. Taip nutinka irgi visada. Manau ši sistema be žmogaus įsikišimo super duper veiks po kokių 4-5 metų.. Deja..

Nemanau, kad tada taip veiks. Nu netikiu aš skaidrumu visos šitos sistemos. Ir kol bus darželių trūkumas, tai tol bus patogus rankinis tvarkymas, kad būtų galima sistemą apeit.
Atsakyti