Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija Palangoje *Gintaras *

Sena tema http://www.supermama...howtopic=915822
Sveikos ,ar šiuo metu labai daug vaikučių ,eilės didelės prie procedūrų? Gal kuri ruošiasi važiuot maždaug nuo kito pirmadienio ,ir kad vaikutis būtų apie 7 metus?
Atsakyti
Mano nuomone tai čia nėra jokių eilių. Ateini savo laiku į procedūrą ir ją atlieki smile.gif
Atsakyti
Sveikos , ir aš manau kad eilių būti nelabai gali,juk laikas paskirtas yra ,mes du metus važiuojam, dabar jau treti bus, tai nesam lauke, nebent kelias minutes .

Kaip oriukai Palangoje ? Atvyksim kita savaite , tikiuosi labai nesubjurs biggrin.gif prieš Jonines 4u.gif
Atsakyti
sveikos. mes vaziuosim 06.14 tai neaisku kaip ten bus kas pirma karta vaziuojam tai baisoka kazkaip i tokia tolima kelione leistis...bet svarbiausia vaiko sveikata..papasakokite mamytes kurios ne pirma karta jau buvusios ten,ka reiketu is svarbiausiu daiktu pasiimti su savim..
Atsakyti
Gal kas iš senbuvių į AZ galėtų paaiškinti, kaip valgykloje maistą išsipirkti.
Važiuojam ne pirmą kartą, visad išsipirkdavom kasoje, dabar gi norisi pavalgyt ir sutaupyt blush2.gif su vedeja ar su padavejom kalbet?
Papildyta:
Tiesa, ne vienas ligonis išvyksta anksčiau laiko iš sanatorijos, o jo maistas lieka, mane labiausiai nervindavo, kad net duonos papildomai gaut negalėdavai, atseit, viskas suskaičiuota, bet.... šalia sėdėjo šeima su vaikučiais, visada po du patiekalus gaudavo, jei tik norėdavo... vadinasi, galima...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2013 06 12, 17:29)
Gal kas iš senbuvių į AZ galėtų paaiškinti, kaip valgykloje maistą išsipirkti.
Važiuojam ne pirmą kartą, visad išsipirkdavom kasoje, dabar gi norisi pavalgyt ir sutaupyt blush2.gif su vedeja ar su padavejom kalbet?
Papildyta:
Tiesa, ne vienas ligonis išvyksta anksčiau laiko iš sanatorijos, o jo maistas lieka, mane labiausiai nervindavo, kad net duonos papildomai gaut negalėdavai, atseit, viskas suskaičiuota, bet.... šalia sėdėjo šeima su vaikučiais, visada po du patiekalus gaudavo, jei tik norėdavo... vadinasi, galima...

yra tokia sviesi padaveja simpatiska ji tikrai duoda jei lieka biggrin.gif ji dalina maista desnej pusej 4u.gif juoduke yra kuda tokia tai pas ja tikrai nea biggrin.gif
Atsakyti
Važiuojam jau 3-ti metai , dabar nebepamenu , ar reikia pasiskambinti ir pasakyti kada atvykstate ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Renatuke_ @ 2013 06 11, 12:05)
sveikos. mes vaziuosim 06.14 tai neaisku kaip ten bus kas pirma karta vaziuojam tai baisoka kazkaip i tokia tolima kelione leistis...bet svarbiausia vaiko sveikata..papasakokite mamytes kurios ne pirma karta jau buvusios ten,ka reiketu is svarbiausiu daiktu pasiimti su savim..

Man tai labai svarbu sanatorijoje virdulys, kad galetum kada nori kavos uzsikaisti.
Siltu rubu pasiimkit, megztiniu, striukiu...daznai daug kas ju pasigenda smile.gif , po to specialiai vaziuoja namo pasiimti...
basutes, batus ar botus, jei blogas oras...lietsargi...ranksluosciu....indu - puoduku, sauksta, lekstute...man truko pakabu spintose - nezinau kaip Gintare, bet Druskininkuose nebuvo ne vienos...lygintuva, plauku dziovintuva....
is dokumentu turekite vaiko gim. liudijima, butinai receptu knygele, savo pasa...
Atsakyti
Jioa, šiltų rūbų čia reikia... Taip pat kaip sakė kita mamytė indų, būtinai peilio, puodelio... Taip pat nepamirškit tualetinio popieriaus, popierinių rankšluosčių, drėgnų servetėlių. Šiemet jau yra dezinfekcinio skysčio rankoms kambariuose, tad savo galit nesivežti. Pakabų taip pat pakanka. Aš dar kitą kartą kilimėlį prie lovos pasiimčiau biggrin.gif
Man nesmgau tuščios grindys ir aidas kambaryje.
Vonioje yra 2 rankšluosčiai, bet jie nedidukai, pasiimčiau iš namų vieną dyyyydelį tikrai smile.gif
Jeigu dar ką prisiminsiu - brūkštelsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2013 06 12, 19:56)
Važiuojam jau 3-ti metai , dabar nebepamenu , ar reikia pasiskambinti ir pasakyti kada atvykstate ?  blush2.gif

nereikia
Atsakyti
Klausimas turincioms sanatorinę patirtį - savaitgali norim aplankyti " Gintaro" sanatorijoje besigydanti sunu. Ar butu galimybe pernakvoti sanatorijoje viena nakti?
Telefonu teiravausi moteriskes, kuri suteikia info apie laisvas vietas, tai net neisklause iki galo - ne ir taskas.
Vaikas 2 korpuse renovuotam kambary su kitu berniuku, kuris savaitgali, greiciausiai, nenakvos, nes tevai pasiims. Kazi ar neleistu ant ciuzinio vaiko kambary permiegot? Mes tyliai, tyliai... topsecret.gif Gal net ir per daug niekam sakyt nereikia - ne nepastebetu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinka @ 2013 06 14, 11:26)
Klausimas turincioms sanatorinę patirtį - savaitgali norim aplankyti " Gintaro" sanatorijoje besigydanti sunu. Ar butu galimybe pernakvoti sanatorijoje viena nakti?
Telefonu teiravausi moteriskes, kuri suteikia info apie laisvas vietas, tai net neisklause iki galo - ne ir taskas.
Vaikas 2 korpuse renovuotam kambary su kitu berniuku, kuris savaitgali, greiciausiai, nenakvos, nes tevai pasiims. Kazi ar neleistu ant ciuzinio vaiko kambary permiegot? Mes tyliai, tyliai...  topsecret.gif Gal net ir per daug niekam sakyt nereikia - ne nepastebetu?  blush2.gif


Na, as tai maziau sakyciau ir prasyciau, eikit ir viskas, jei kambariokas bus isvykes, jei ne, tai geriau nelikciau nakciai..... ax.gif
Atsakyti