Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno miesto l/d "EGLUTĖ"

Sveikos mamytės 4u.gif ,
Šiandien užrašiau savo mažąją dukrytę (2m. 5 mėn.) į darželį EGLUTĖ esantį IV forte, gal kas nors vedate, savo mažylius į šį darželį? Gal galėtumėte smulkiau papasakoti apie šį darželį? Man pasakė, kad šiemet ypač daug lopšelinių vaikučių ir dar nežinia ar priims, galvoju gal tokiu būdu man norėjo pasakyti, kad jai reikia kyšio? blink.gif labai laukiu jūsų komentarų smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ir man labai aktualus sis klausimas. Gyvenu VI forte ir nezinau, ka pasirinkti, kad ir sunui, ir visai seimai isejimas i darzeli nebutu kosmaras. Nuolat skaitau kitu mamu pasisakymus ir stengiuosi sudeti visus pliusus ir minusus. Kaimyne, kurios mergaitei apie 5 metukus, sake, kad cia darzeliai nekokie, bet nepamates nesuzinosi. unsure.gif
Atsakyti
Aš vedu savo vaikiuką nuo 1,7 m.Labai patenkinta lopšelio auklėtojos superinės thumbup.gif .Kitos tikrai irgi išradingos,myli vaikus.O kas dėl vietų,tai mano buvusi grupiokė pasirodo dirba šiam darželį tai nuo rugsėjo sakė labai daug užsirašiusių į lopšį,ir daugiau kaip 16 tikrai nepriims.Nebent kas nors neateis iš užsirašiusių.Nes su tiek mažiukų tikrai sunku dirbti.
Va su kitom grupėm kitas reikalas,ten vyresnius manau be jokių kalbų priimtų.

Šiaip aš pati ėjus į tą darželį ax.gif Ir nieko blogo tikrai neatsimenu schmoll.gif tik geri prisiminimai wub.gif
Atsakyti
Labai aciu thumbup.gif
Atsakyti
mes ir nuo rugsejo zygiuosim i sita lopsely 4u.gif labai smagu butu isgirsti daugiau atsiliepimu apie ji rolleyes.gif
Atsakyti
nu tikrai niekada nevesciau savo vaiko ten, nebent aukletojos pasikeite. mano sunus lanke si darzeli neduok dieve ir jokiu mylinciu aukletoju ten tikrai nera
Atsakyti
Gal yra mamyčių, vendančių savo vaikiukus į šį darželį?
Atsakyti
mano dukryte si darzeli lanko nuo 2 metuku. galiu pasakyti tik siltus zodzius. lopselio aukletojoms tai gyvoms paminkla reikia pastatyti. o kas liecia kitas aukletojas, tai ne vienos nesutikau tokios kad butu blogos. esu labai dekinga aukletojoms uz dukros prieziura ir auklejima. jei 5 metu vaikas moka skaiciuoti iki 100, pazista siuos visus skaicius ir moka parasyti visas raides, puikiai dainuoja ir soka, manau tikrai yra uz ka padekoti darzelio aukletojoms. gal darzelis palyginus su kitais ir "biednas", bet aukletoju nuosirdumas ir rupestis atperka viska. as tik uz si darzeli thumbup.gif
Atsakyti
Darželis tikrai nėra didelis, grupių tik keturios. Mano vaikas lanko šitą darželį, iš lopšelio perėjo į darželio grupę. Lig šiol sutiktos auklėtojos geros. Kol kas nusiskundimų neturiu, ant dūšios nieks neguli smile.gif Būna vaikams ir muzikos pamokėlės, galima vaikams ir pašokti, organizuoja šventes kartas nuo karto. Šiaip tai lopšio auklėtojos tikrai labai patiko, apie kitas galėsiu vėliau parašyti. Beje, kas galvojat, kad čia ne koks rajonas, tai klystate smile.gif Kiti vaikai nors ir iš aplinkinių kiemų, bet tiek jie, tiek tėvai padorūs smile.gif Veda čia vaikus ir iš kitų rajonų, bet tai turbūt tie, kas dirba netoliese... Nepalaikykite reklama, bet - rekomenduoju, yra vietų smile.gif Pats darželis prisistato: www.eglute.kaunas.lm.lt
Atsakyti
Kiek girdėjau šis darželis nedidelis, tik 4 grupės, ir apie lopšelio aulėtojas visi labai gerai atsiliepia.
Tik gal kas žinot, kaip ten vaikučiai miega? Ar yra atskira patalpa, ar toje pačioje patalpoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencijan @ 2010 02 25, 15:45)
Kiek girdėjau šis darželis nedidelis, tik 4 grupės, ir apie lopšelio aulėtojas visi labai gerai atsiliepia.
Tik gal kas žinot, kaip ten vaikučiai miega? Ar yra atskira patalpa, ar toje pačioje patalpoje? g.gif


visose grupese yra atskiri miegamieji, tikrai nemiega toje pacioje patalpoje kur zaidzia bigsmile.gif
Atsakyti
o kaip gi vis delto aukletojos? kurios jusu nuomone geriausios?
Atsakyti