Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 2-3 metų vaikui

mamos,pasidalinkit savo patirtimi.kokie jusu 2.5m vaikuciu megstamiausi zaislai?
maniskis zaidzia tol,kol as salia sedziu ir zaidziu.as atsikeliau,jis irgi is paskos mauna.net nezinau ar jam pirkti zaislu ar ne?
Atsakyti
Manasis labai mėgsta žaisti su Lego. Taip pat iš rankų nepaleidžia ir "Puzlių". Jis dabar yra 2,7 m. O jas surenka jau 100 dalių. Kai jos atsibosta aš jas suklijuoju ir ant sienos kabinu thumbup.gif Labai pagyvina vaiko kambarį bigsmile.gif
Atsakyti
na gal reikes ir man nupirkti puzzle rudeniop,nes dabar labai mazai namie bunam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 07 14, 14:54)
na gal reikes ir man nupirkti puzzle rudeniop,nes dabar labai mazai namie bunam  thumbup.gif

Kai pradeda stayti, tai būna toks užsiėmęs, kad aš ir kambarius susitvarkau ir valgyt pasidarau thumbup.gif
Atsakyti
o tie puzzle dideli ar maziukai?kurie labiau patinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2006 07 14, 14:58)
o tie puzzle dideli ar maziukai?kurie labiau patinka? g.gif

Na, kol buvo 2 m. pirkom knygyne puzles "maxi" jos tinka mažiems vaikams nes dalys yra labai didelės, dabar perkam vidutinio dydžio, nes mini dar dalys jam per smulkios.
Atsakyti
Mano ir labai patinka lego, lipdyti, verti karolius,piešti(dažniausiai piešia su akvarele). Opuzles taip pat pradėjo dėti nuo dviejų metų,išpradžių karpiau paveiksliukus iš 4,5,6 -16dalių,paskui pradėjau pirkti iki 30 dalių,o vėliau pradėjo dėti 100dalių,bet vidutinio dydžio,tos smulkios dar per sunkios. Aišku žaidžia ir su kitais žaislais,bet pastarieji greičiau atsibosta. Bet reikia žiūrėti koks vaikas,ne kiekvienam paduosi dėlionę, tiesiog kiti vaikai nemėgsta ''sukti galvos",netgi kai kurie 8m. dukros draugai vos turi kantrybės sudėti iš 30 didelių dalių,arba vienas 6 m. sudeda iš 4-ių, o daugiau reikia pagalvoti ir jau nebeįdomu. Šiaip labai patinka supynės, supamas arkliukas,čiuožynė,paspirtukas(tik labai jau sunku vaikui spirtis,bet vistiek spyriasi visas išraudęs,nes čia jo ,,mašina")
Atsakyti
Antro gimtadienio proga padovanojom žaislini dulkių siurblį. Jau koks mėnuo nėra dienos, kad bent truputį neįsijungtų. Aišku jis nieko daugiau netraukia tik jūros putos kamuolelius, bet mano vaikiui labai patinka. Ir visai ne mergaitiškas žaislas. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Turiu toki klausimeli. Musu grupes mamos ruosiames pirkti vaikiukams zaisliuku. Musu atzalu amzius 1.5- 2.2metukai, bet zaislai turetu tarnauti, jei nesulauzys tongue.gif , iki 3 metuku amziaus. Kokius zaislus pirkti, kad jie ir lavintu mazulius ir butu jiems idomus?? Prasau, padekit ax.gif
Atsakyti
mes pirkom darzeliui dideles puzzles,masinu garaza,konstruktoriu,bet jo as dar nemaciau,o siaip tai teveliai daug zaislu is namu atnese - masinu didelius,traktoriu, masinyciu,tokiu zaislu,kuriu negaila ir su kuriais namie nelabai zaidzia smile.gif turi vezimeli lelei,virtuvele tokia maza,staliuka su kedute,paziurekit ko jau yra grupeje,o ko ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauricinaa: 20 lapkričio 2006 - 09:56
QUOTE(dopa @ 2006 07 29, 17:12)
Antro gimtadienio proga padovanojom žaislini dulkių siurblį. Jau koks mėnuo nėra dienos, kad bent truputį neįsijungtų. Aišku jis nieko daugiau netraukia tik jūros putos kamuolelius, bet mano vaikiui labai patinka. Ir visai ne mergaitiškas žaislas. thumbup.gif

nupirkom ir mes dulkiu siurbli antro gimtadienio proga bigsmile.gif bigsmile.gif ,
na jei noriu galiu pati siurbt, idomu buvo lygiai tiek kol ispakavom, o kai pamate reikalo esme tai schmoll.gif , siurbia tik su normaliu siurbliu, o jei istraukiu uzslepta zaislini, net nesusidomi blink.gif blink.gif
ech
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2007 02 28, 18:02)
nupirkom ir mes dulkiu siurbli antro gimtadienio proga  bigsmile.gif  bigsmile.gif ,
na jei noriu galiu pati siurbt, idomu buvo lygiai tiek kol ispakavom, o kai pamate reikalo esme tai  schmoll.gif , siurbia tik su normaliu siurbliu, o jei istraukiu uzslepta zaislini, net nesusidomi  blink.gif  blink.gif
ech

O kiek dulkiu siurblys kainuoja?
Atsakyti