Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai

QUOTE(Ewute @ 2016 11 16, 22:17)
😎 nugi atėjau atėjau, eeglele 😁
Registruosiuos 😀 bet va sąrašų tai nebeturiu seniai jau 🙂 tai ką atsiminsim, to ieškosim  rolleyes.gif




matau rudoji raso.... bet taaaip ilgai... jauciu nebesulauksiu...... eisiu paskui davo sena olanda liukiuko........ ni jei dar ir nugara pakasys tai isvis kaifas......
Atsakyti
ot tai pirti uzkurs cia eeglele saunuole prisidesiu kuom galesiu ;) pora kontaktu bent telefonu tai turejau reiks ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglele @ 2016 11 16, 21:45)
demesio demesio demesio
visoms cia retkarciais uzsukancioms bet tylincioms, visoms neuzsukancioms, bet prisimenancioms vienas kita, visoms zinancioms vienas kito adresus ar emailus ar telefonus!!!!!
2020 metais vasara organizuojamas penkiolikmeciu rugpjutinuku ir ju mamu susitikimas!!!!!!
manau kad iki to laiko atsiras cia prisiminimu beieskanciu ir registruosis i susitikima.  registracija arba cia arba emailu kibaldziukas@hotmail.com
prasom nurodyti mamos nika, penkiolikmecio Varda ir susisiekimo info (tel, emailas ir panasiai)


ooo motin kad papurtei kaldra, kad pakilo pukai biggrin.gif
QUOTE(RUDOJI @ 2016 11 16, 23:40)
Nea, Eeglele, nebuvo kada dar knistis, kad atkapstyčiau  tongue.gif  biggrin.gif
Ryt pažiūrėsiu senos užrašinės ar dar neiššveista lauk. Ten lyg buvo visų sąrašas. Šiandien jau bėgu į patalus.
Linada, Vate, Ramunyte, Stebukliuke, Leja, Vinga ir dar daug merginų, kurias akyse matau, o nikų jau nebeatsimenu  ax.gif


Vinga as Fb turiu drauguose, Linada irgi, galesiu pakalbinti i cia jas jei neprisiduos siemet biggrin.gif
bet tai nepamenu nieko daugiau, apart to kurias cia surete.

na as prisiduodu tel 860405179 nekeistas tik pat metu kiek diedas.
o meiliuka i az eglele parasysiu tau.

15meciu meetas, as trecia planuoju ant to laiko, reik anksciau kol nepuskuoju biggrin.gif
Atsakyti
susitikimas 2020 vmetais vis dar ogranizuojamas. laukiu kontaktiniu duomenu!!!!
Papildyta:
ar gyvas dar cia kas????
Atsakyti
Eeglele, as nepamirsau, gyva, sms atrasiau.prisiduodu smile.gif
FB atrodo maciau Astulia ar kaip ten ji, atrodo dukra gimdem keliu dienu skirtumu biggrin.gif parasysiu jai kad i tema prisiduotu biggrin.gif bet siandien be sansu,kazkaip per sia savaite.

kas tend ar musu?
as net niku nepamenu
Atsakyti
dar laiko yrr. laikas nuo laiko vis gal dar pasirodys viens po kito tarpais..... ir susirinksim....smile.gif as turiu apie 10 personu duomenis,. nu jeigu 20 susirinks tai tikai super. dvidesimt mamu . dvidesimt jaunimo... tai net tv pasikviesim tokia proga
Atsakyti

o bože, čia dar gyvų yra  :D  geras  :D

 

Ingakalni trečią organizuosies? pagarba  :thumb_yello:  aš nea, gerai man du, savarankiški, dabar dėl savęs pradėjau gyventi :D

Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2018 01 08, 15:04)
<p>o bože, čia dar gyvų yra  biggrin.gif  geras  biggrin.gif</p>
<p> </p>
<p>Ingakalni trečią organizuosies? pagarba  thumb_yello.gif  aš nea, gerai man du, savarankiški, dabar dėl savęs pradėjau gyventi biggrin.gif</p>

labadienis!

ewute nea dar ne siemet.. as planuoju vis bet kaip bus, matysim, gal ant 35mecio sau dovanu jei diedas merga subrandins sake kol kas kulkos tik su bernais hihihi.gif
Atsakyti
Labuka:) o 2005 rugsejuku nera?
Atsakyti
rugsejuku nzn bet ir rugpjutinukai nesirodo, laukia kitu metu kai grand out darysim su 15-likmeciais biggrin.gif
Atsakyti
as buvisi bafi:)
daug ka prisimenu is ir situ mergaiciu:)tik neturiu as klaviaturos lietuviskos:(
Kokie saunus laikai buvo, mano berniokuj jau suejo 15.
Atsakyti