Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(Miaška @ 2013 06 13, 13:45)
O galima būtų išsamiau? Čia vienas iš mano svarstomų variantų - IPL darotės, kiek suprantu?
Virš metų - ar tai reiškia, kad labai daug procedūrų reikia? Ir kaina tada, tikriausiai, kosminė? IPL rinkotės pati, ar rekomendavo kaip efektyviausią?
Labai noriu panaikinti iš esmės tas dėmes, todėl gaudau visokią informaciją 4u.gif



Suprantu tave , ir palaikau, aš jau irgi norėčiau kokios cheminės procedūros, nes tie kremai, tai tik iki pirmos saulės. verysad.gif Gal kas bandėt ?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 06 12, 22:26)
aš perku ne mažiau kaip SPF30, nors turiu ir SPF45. O kadangi jis padengia veidą kaip krempudra, tai neatnaujinu ir pilnai pakanka iki vakaro. Yra atlaikę man tie kremukai ir renginius lauke vasarą ir visą dieną ir treniruotes atlaiko, ir pan., nenuplaukia. Ž

Del pudros poveikio tai tikiu, bet ar uztenka tokio filtro visai dienai? Nes kiek zinau tai jie ten pagal valandas kazkaip skaiciuojasi, su 30 filtru ar ne 2-3 valandas tik galima isbut? g.gif Tai jeigu 8 ryto pasitepat........... unsure.gif ?

QUOTE(Rabambule @ 2013 06 13, 12:14)
as tai kazkaip  uz naikinima is esmes, o balinamieji, maskuojamieji jau tik  kaip palaikymas..

O man kosmetologe minejo kad visi ekstremalus demiu naikinimai tik laikinas efektas iki kitos vasaros, nebent ateity 100% saugosimes saules, o mechaniskas ju dirginimas tik dar labiau skatina ju dauginimasi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 06 15, 12:33)
Del pudros poveikio tai tikiu, bet ar uztenka tokio filtro visai dienai?

O man kosmetologe minejo kad visi ekstremalus demiu naikinimai tik laikinas efektas iki kitos vasaros, nebent ateity 100% saugosimes saules, o mechaniskas ju dirginimas tik dar labiau skatina ju dauginimasi... verysad.gif

Dėmės netamsėja, tai užtenka gal.

Deja - dauginasi ir be ekstremalaus naikinimo, plinta kasmet vis daugiau, nors neryškėja. Maniau, gal pietų saulės tokia įtaka, bet ne - pernai neatostogavau, o dėmės dar prasiplėtė verysad.gif
Atsakyti
reiktu naudoti krema su apsauga nuo saules, vistiek gauni jos, kad ir neatostogavai.
Atsakyti
Iki šiol pigmentinių dėmių bėdos neišsprendžiu bet atsisakydama deginimosi ir naudodama kremą su SPF50, sustabdžiau (mažesnės apsaugos jau niekad nebeperku). Bandžiau ir natūralias priemonės ir lazerį, bet nuo lazerio randeliai lieka, todėl baisu eksperimentuoti ant veido.
Atsakyti
Merginos, gal kas galite patarti kurioje Vilniaus vaistinėje ieškoti Neostratos gelio su hidrochinonu?
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2013 07 19, 16:00)
Merginos, gal kas galite patarti kurioje Vilniaus vaistinėje ieškoti Neostratos gelio su hidrochinonu?


Prieš porą savaičių tikrai mačiau Akropolio "Euorovaistineje" 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2013 07 19, 16:00)
Merginos, gal kas galite patarti kurioje Vilniaus vaistinėje ieškoti Neostratos gelio su hidrochinonu?



Neostratos gelio yra vaistinese. O su hidrochinonu yra receptinis, bent jau man taip sake vilniuje universiteto vaistineje. Reikia gauti is dermatologo recepta, kuris nustatis kokio procento jo reikia.
Nes atsirado ir pas mane tos bjaurybes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brigitauskas: 19 liepos 2013 - 21:45
QUOTE(Mantgirda @ 2013 07 16, 14:20)
Iki šiol pigmentinių dėmių bėdos neišsprendžiu bet atsisakydama deginimosi ir naudodama kremą su SPF50, sustabdžiau (mažesnės apsaugos jau niekad nebeperku). Bandžiau ir natūralias priemonės ir lazerį, bet nuo lazerio randeliai lieka, todėl baisu eksperimentuoti ant veido.

Darau tą patį - saugau veidą nuo saulės ir naudoju aukštą SPF. Dėmės netamsėja, bet kažkodėl plinta, jau tuoj bus nusėjusios visą veidą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2013 07 19, 19:46)
Prieš porą savaičių tikrai mačiau Akropolio "Euorovaistineje" 4u.gif .

Akropolio "Euorovaistineje" yra Neostratos gelio be hidrohinono verysad.gif Kažin ar toks padėtų?
Atsakyti
Kiek girdejau ,be hidrohinono Neostrata nelabai balina. O su su hidrohinonu nubalinas ..iki pirmu skaisciu spinduliu. bent jau man taip buvo. Kuo agresyviau as jas naikinu ,tuo ryskesnes man jos buna pavasary. Ar nieks nebandet demiu naikint anglerugste ?
Atsakyti
Kadangi ziema neblukinau pigmentiniu demiu, tai tik pries gera menesiuka, paskaitinejusi sita temute, pameginau kovoti su tomis nelabosiomis biggrin.gif
Veido kremus praturtinau kojic acid ( ir dienini ir naktini), dar rytais ant kremo tepuosi BB su SPF 42, plius kartais dar pudryte. Pastebejimai butu tokie : demes naujos nebeatsiranda, o ir tos pacios po truputi blyksta bigsmile.gif . Tai ir namiskiai pastebejo.
Ai, dar 2-3 kartus per sav. vakarais atlieku sveitima su mikrodermobazijos kristalais.
Atsakyti