[quote=Vilienė,2013 08 04, 20:46]
Kol kas dar vis diegimo stadijoj. Vedinimas dalinai (ZS) zaliuzes kol kas be automatikos, apskaita, sildymo valdymas. Tikiuosi integruoti signalke su zaliuzem. Apsvietimo valdymas mano supratimu yra zaislas, vienkartine uzgaida, be praktines naudos. Nera ir ne bus. Dar kameros - bet jos savarankiskos, nezinau ar verta integruot.
Is asmenines patirties- jei man nereiktu automatizuotai valdyti ZS ir sildymo, tai su tuo smart house neprasideciau. Nematau dideliu apciuopiamu privalumu, o kaina labai reali ir apciuopiama.
Papildyta:
Kadangi pats nesu ardes skalbiankes tai negaliu teigti, kad jo ten 100% nera, bet itartina vien del to, kad buitinej skalbiankej galima sakyti vandens beveik nera

(lyginant su boileriu) tai naker ten anodas

Ir dar klausimelis kaip anodas draugautu su proskais ir visokiais skystais minkstikliais
[/quota]
na taip paemus is dalies kiekviena sistema yra automatizuota. Kameros- gali jungtis per web ir ziureti per smart phone, sildymas- gali jungtis per web ir valdyti, statant pvz uponor pilnai automatizuota sistema, tai yra programuojami taimeriai, nusistatei ir pamirsai, abalnsavimas tai pat automatinis. Vedinimas - rekuperatorius programuojamas, skirtingi rezimai, skirtingi greiciai. Viskas praktiskai automatizuota ishskyrus apsvietima, mane apsvietime domina scenu padarymas, valdymas ir keliu vietu (ta galima ispildyti su perjungejais arba impulsinemis relemis), nuotolinis valdymas. Reikes nuvaziuot i elsi pasiklaust ka jie ten siulo. Beje tris irenginius gaima valdyti ir per signalizacijos pulta(pvz paradox) , turint internetini moduli (tai suteikia pilna informacija apie kiekviena saugoma zona, t.y galima smulkiai matyti koks daviklisir kur suveike, nes bendru atveju i pulta perduodamas tik alarmo signalas ir jie nemato koknkreciai lango ar judesio daviklis suveike, nes naudojant IP moduli info perduodama protokolu), galima valdyti 3 outputus, tai galima pvz ijungti kondishke, pries gryztant is darbo, valdyti vartus jei pvz kokius svecius reikia ileisti, valdyti garazo vartus, valdyti zaliuzes., galima ir rekupa taip valdyti jei reikia pakeisti greit ora tam tikrais atvejais ijungiant papildoma greiti.
Darysim grezini geo, reiktu greztis 2x~110m kad pasieketi spudiminio vandens sluoksni. Gal turit kas daugiau pastebejimu ar surinktos info ties situo klausimu?
Taip grezti siulo hidrogeologija, nes sako pasiekus vandens sluokni jis grezinyje dar pakyla i virsu del spaudimo, taip apsupdamas kolektoriu didesniu vandens plotu kas duoda papildomai silumos. Siaip skaiciuojama 1 m = 50W. Nors kita imone pasake kad pasiekti vandens sluoksnio tikrai nereikia, nes lietuvoje gruntas tikrai palankus greziniams. ~110 m gaunasi su geru rezervu. Vidurkis imoniu kurios daro grezinius 60-65 lt metras + pvm, + apie 1800 lt atvedimas iki katilines, sleginis bandymas, protokolu padarymas ir pridavimas.
Kalbant su kai kuriais SS siurbliu tiekejais jie patys pripazysta kad ju produktas niekuo nesiskiria nuo made in china uz 4000-6000 k litu. Tai manau desiu china ir ziuresiu kaip bus. Yra imones kurios gali padaryti prapletima tokiu siurbliu, apristi siurbli ir atlikti paleidimo derinimo darbus uz normalia kaina.