Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

Ankstesnė tema

Diskutuojame toliau...

user posted image
Atsakyti

 i 
PRIMINIMAS.



 ! 
Skelbimai (tiek "ieškau", tiek "siūlau") temoje draudžiami.
Norite pasidalinti informaciją, rašykite viešai temoje, be jokių AŽ.

Atsakyti
Sveikos,
Ar esate kas nors čia buvusios: My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Flower19791010 @ 2013 06 20, 05:57)
Sveikos,
Ar esate kas nors čia buvusios: My Webpage


įdomu kokia kaina realiai bus.
Šiaip namas naujas, vieta gera, viduj nebuvau
Atsakyti
Gal kas čia buvę ax.gif
Butas centre
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 06 20, 08:01)
Gal kas čia buvę  ax.gif
Butas centre

siaip pagal viska neblogas var.ir kaina patraukli,reiks issisaugot kontaktus,aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 06 20, 09:01)
Gal kas čia buvę  ax.gif
Butas centre


reklama?
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 06 20, 12:00)

nzn,nebutinai,bet kaip uz butuka sakau normali kaina,nors pati darrimtai neieskojau ir teigti negaliu 100proc.man labiau domina kursiu nerija atostogoms,nes Palangoj atostogu kaina iskelia ejimas Basanaviciau gatve ir begaliniai vaiko norai,ka ten vaiko as suaugusi visko uzsimanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakyte @ 2013 06 20, 12:05)
nzn,nebutinai,bet kaip uz butuka sakau normali kaina,nors pati darrimtai neieskojau ir teigti negaliu 100proc.man labiau domina kursiu nerija atostogoms,nes Palangoj atostogu kaina iskelia ejimas Basanaviciau gatve ir begaliniai vaiko norai,ka ten vaiko as suaugusi visko uzsimanau blush2.gif


tai neikit į Basanavičiaus gatvę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 06 20, 12:28)
tai neikit į Basanavičiaus gatvę  mirksiukas.gif

neimanoma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif traukte trauke kaip bite prie medaus
biggrin.gif
zinoma juokai cia mano,bt taip yra,atrodo nori surmulio,civilizacijos,pramogu akims ir gauni: mam noriu ledu,mama noriu cukraus vatos,noriu suptis,noriu tatuiruotes,noriu gerti,.......o mama nori gintaro karoliu,paveikslo,...tatuiruotes biggrin.gif
nu of topic cia as
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 06 20, 13:00)

žinoma, o kaip kitaip be reklamos lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif o dar jei man už tai ka spinigus mokėtų ir jums duočiau lotuliukas.gif

Iš kur tokių keistų žmonių randasi....... doh.gif

Tiesiog ieškom pigiai ir neprabangiai, bet su būtinais dalykais buto, šitas užkliuvo, mūsų laiku laisva sir rezervavom ir vat norisi atsiliepimų, jei ką kol nevėlu ieškoti kitur
Atsakyti
QUOTE(nuotakyte @ 2013 06 20, 13:08)
neimanoma lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif traukte trauke kaip bite prie medaus
biggrin.gif
zinoma juokai cia mano,bt taip yra,atrodo nori surmulio,civilizacijos,pramogu akims ir gauni: mam noriu ledu,mama noriu cukraus vatos,noriu suptis,noriu tatuiruotes,noriu gerti,.......o mama nori gintaro karoliu,paveikslo,...tatuiruotes biggrin.gif
nu of topic cia as


man tai pati baisiausia Palangos vieta yra Basanavičiaus g. ir visai ten netraukia, jokio ten šurmulio tik triukšmas ir visiška eklektika. Įkėblinu aišku ir aš ten retkarčiais, bet vėl iki kol pamirštu, kaip ten blogai biggrin.gif

Atsakyti