Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie CMB

idomu kaip vasarinukems sekasi juose?
man tai jie paliko labai slogu ispudi dry.gif visu pirma mus priimti velavo visa valanda...o masinos tai uzsakytos...turejo sutuokti 15-35, tai padare lygiai 16-35 bash.gif o juk masinos uzsakytos, sveciai i kavine renkasi...o mes irgi valgyt norim essen.gif ir dar-"labai" jau gera muzikele ten leidzia-daugiau nei valanda,nes liepe atvykti anksciau mes klausemes X-failu fono blink.gif
draugai, lauke lauke ir noreje pasveikint susalo...
visa ta maisatis vyko 2003 12 27. buciau zinojus,kad taip ten bus butu ir baznycios uzteke,bet kazkaip pirma i santuoku rumus nuejom,nes girdejom,kad eiles buna ir tik poto i baznycia...
bet visa kita buvo nuostabu clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
pritariu... kai pamaciau tuos "rumus" pirma karta, savishkiui pasakiau, kad tuoksimes bile kur, tik ne ten... ohmy.gif ta aplinka visa ispudi sugadino sad.gif net mendelsonas nekoks buvo mad.gif
patiko tik tas momentas, kai smuikininkas gyvai uzhgrojo...
Atsakyti
Laikas eina ir nieko nepasikeite i geriasniaja puse (pries 7 metus mus sutuoke su 45 min.pavelavimu) ir dar idomu butu pamatyti ta "geniju", kuris sugalvojo pastatyti santuoku rumus vietoje buvusiu kapiniu unsure.gif dry.gif
Atsakyti
tema Vilniaus santuoku rumai,bet man idomu kaip su Kauno rotuse?Man tai ji labai patinka ir viduje tvarkinga ir kiek draugu zenijosi viskas buvo ciki g.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramunita @ 2004 07 30, 13:15)

visa ta maisatis vyko 2003 12 27.

Mes irgi tuokėmės ta pačia dieną biggrin.gif ,tik anksčiau tai nieko tokio neteko patirt,kaip sakant susituokėm laiku biggrin.gif
Atsakyti
oi gerai, kad mes Kaune, tai ir Rotuse grazi, ir smuikais ieinant ir iseinant groja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (ticija @ 2004 07 30, 21:24)
idomu butu pamatyti ta "geniju", kuris sugalvojo pastatyti santuoku rumus vietoje buvusiu kapiniu unsure.gif dry.gif

O man idomu, kas sugalvojo, kad reikia pypinti is vaziuojant is santuokos rumu? mano visi langai i santuokos rumu puse, tai vasara 5dieni ir 6dieni isproteti galima langus atsidarius mad.gif o neatsidarius- ne namai, o siltnamis huh.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 07 31, 18:00)
O man idomu, kas sugalvojo, kad reikia pypinti is vaziuojant is santuokos rumu? mano visi langai i santuokos rumu puse, tai vasara 5dieni ir 6dieni isproteti galima langus atsidarius mad.gif o neatsidarius- ne namai, o siltnamis huh.gif

o tai tau kiekviena savaitgali vestuvines nuotaikos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O mes nesituokėm Santuokų rūmuose - pirmiausia todėl, kad nutarėm, jog nesąmonė bažnyčioje užmautus žiedus vėl nusimauti, arba atvirkščiai - Santuokų rūmuose užmautus bažnyčioje mauti antrą kartą... doh.gif Be to, Santuokų rūmuose tekėjo mano draugė; tada ir "susižavėjau" visą nuostabia tvarka... Man be galo "patiko", kai moteriškė kreipėsi į tėvus ir kažką pašnekėjo apie tai, kaip puikiai tėvai savo pavyzdžiu išauklėjo jaunuosius... ir dar kažką... Na, gal tai būtų ir nieko... Bet kaip galima apie išsiskyrusių tėvų pavyzdį kalbėti vestuvių dieną... doh.gif Ir dar buvo nuostabus tas momentas, kai samdytai fotografei neleido fotkinti kažkokio ten rakurso, nes, pasirodo, jie turi savo fotografą ir iš to rakurso leidžia tik saviškiuo fotkinti...

Beje, man, kaip palydai, labai nepatiko nemandagus "aptarnaujančio personalo" pavyzdys... Tipo: "čia ateikite, čia išeikite, nestovėkite, sveikinti čia negalima, praeikite ten..." blink.gif
Atsakyti
o musu Kaune Rotusej klause, ar keisimes ziedais, ar jau baznycioj uzmauti, tai man atrodo, kad juos nuimti nereikia, jei jau baznycioj uzdeta g.gif
Atsakyti
QUOTE (leduke @ 2004 07 31, 18:08)
o tai tau kiekviena savaitgali vestuvines nuotaikos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

aha, ir taip jau 10 metu mad.gif sakem, jei tuoktumemes santuoku rumuose, pesciom per kiema ateitumem, masinu nereiketu laugh.gif is kitos puses, visai neblogai, ateinu kartais su suniu paspoksoti "madu" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 07 31, 19:24)
o musu Kaune Rotusej klause, ar keisimes ziedais, ar jau baznycioj uzmauti, tai man atrodo, kad juos nuimti nereikia, jei jau baznycioj uzdeta g.gif

mums irgi keistis nereikejo,nes jau buvom apsikeite baznycioj
Atsakyti