Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų Supermamos

user posted image

Druskininkiečių fotoalbumą rasite:čia

O ČIA MŪSŲ ŠVENTĖS:

SAUSIS
01 05 Domas (Agai)
01 06 Eglė (Maia)
01 10 Rugiagele26 (Eglė)
01 14 Linamask (Lina)

VASARIS
02 04 Ignas (Vilimute)
02 04 Mmusyte (Irena)

KOVAS
03 03 Vaiva number1 (Vaiva)
03 07 Ineta(laima090)
03 16 Greta (Agnejot)
03 19 Brigita (Rugiagele26)

03 19 Ieva (Aveima)
03 21 Skaistė (Pirasa)
03 24 Smiltė (Varvaralara)
03 25 Ieva (Garbanele25)
03 30 Urtė (Agai)


GEGUŽĖ05 04 Loretaus (Loreta)
05 10 Matas (Peliukas1)
05 10 Aistė (Jurgutte76)

05 13 Maia (Dalia)
05 19 Vilimute (Vilma)

BIRŽELIS
06 16 Viltė (Fixa)
06 19 Arnas (Laima090)

LIEPA
07 11 Liepa (Linamask)
07 14 Garbanele25 (Simona)
07 25 Arnas (Jurgutte76)
RUGPJŪTIS
08 02 Ermita (Aveima)
08 17 Gabija (Vilimute)
08 22 Dovydas (Agnejot)
08 27 Patricija (Pirasa)

08 28 Fixa (Ieva)

RUGSĖJIS
09 05 Mykolas (Linamask)
09 06 Laima090 (Laima)
09 08 Matas (Aveima)
09 09 Rapolas (Justiene87)

09 13 Jurgutte76 (Jurgita)
09 17 Agai (Agnė)
09 24 mergaite (Agnejot)

SPALIS
10 02 Justiene87 (Justė)
10 04 Stela (Rabelkyte)

10 08 Agnė (Mmusyte)[/color]
10 16 Matas (Loretaus)
10 22 Agnejot (Agnė)
10 24 Ignas (Fixa)
10 25 Pirasa (Rasa)
10 31 Mykolas (Justiene87)[/color]

LAPKRITIS
11 16 Vakaris (Varvaralara)
11 27 Mėta (Loretaus)[/color]

GRUODIS
12 07 Ričardas (Vaiva number1)
12 12 Varvaralara (Giedrė)
12 18 Aistė (Rugiagele26)
12 26 Gintarė (Vilimute)[/color]
12 26 Rabelkyte (Rasa)
12 26 Akvalyte (Akvilė)
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 06 19, 13:52)
tai ir tau juoda ? as kitu jau net nebepamenu  biggrin.gif

as atsilikdama skaiciau, tai is pirmu 4-iu variantu-paskutine (auksine), bet kai imetei papildomai juoda, tai juoda labiau uz auksine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamask @ 2013 06 19, 14:04)
as atsilikdama skaiciau, tai is pirmu 4-iu variantu-paskutine (auksine), bet kai imetei papildomai juoda, tai juoda labiau uz auksine  ax.gif


rytoj reikes pasidairyt tokiu geliu. ju medziagu parduotuvese bus idomu g.gif ?
Atsakyti
Folija i gamta butina mirksiukas.gif bile ka galima folijoj kept, mes kzkada turisteke kepe esam BOMBAS alia. Kokiu turi darzoviu pripjaustai gabaliukais, pridedi prieskoniu, sonines jei yra, jei ne ir nereikia, padarai tokius kamuoliukus ir meti i zarijas, po kokio pusvalandzio valgai bigsmile.gif cia tinka, kai grizti is plaukimo, ar po veiklos kokios, jau sutemus, ant greicio ir pavalgai silto tongue.gif
uzsimaniau ir as i gamta kur lotuliukas.gif

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 06 19, 13:06)
rytoj reikes pasidairyt tokiu geliu. ju medziagu parduotuvese bus idomu  g.gif ?

man tai auksine graziausia ir tau tikt turetu, ideges kunas, juodos kudlos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justiene87 @ 2013 06 19, 14:20)
-Folija i gamta butina mirksiukas.gif  bile ka galima folijoj kept, mes kzkada turisteke kepe esam BOMBAS alia. Kokiu turi darzoviu pripjaustai gabaliukais, pridedi prieskoniu, sonines jei yra, jei ne ir nereikia, padarai tokius kamuoliukus ir meti i zarijas, po kokio pusvalandzio valgai bigsmile.gif  cia tinka, kai grizti is plaukimo, ar po veiklos kokios, jau sutemus, ant greicio ir pavalgai silto tongue.gif
uzsimaniau ir as i gamta kur lotuliukas.gif


--man tai auksine graziausia ir tau tikt turetu, ideges kunas, juodos kudlos thumbup.gif


-Nu bandysim "bombas".Plauksim baidarem 2 dienas, tai jauciu plaukt ilgai nbesinores - nors as ir taip noru nedegu schmoll.gif

--Kunas mano neideges ( kolkas biggrin.gif ), o kudlos rudos siaip jau mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Vaiva ir man auksine arba juoda.

QUOTE(justiene87 @ 2013 06 19, 14:20)
mes kzkada turisteke kepe esam BOMBAS alia. Kokiu turi darzoviu pripjaustai gabaliukais, pridedi prieskoniu, sonines jei yra, jei ne ir nereikia, padarai tokius kamuoliukus ir meti i zarijas, po kokio pusvalandzio valgai bigsmile.gif  cia tinka, kai grizti is plaukimo, ar po veiklos kokios, jau sutemus, ant greicio ir pavalgai silto tongue.gif
uzsimaniau ir as i gamta kur lotuliukas.gif
man tai auksine graziausia ir tau tikt turetu, ideges kunas, juodos kudlos thumbup.gif

Mes ir esam kepe tas bombas,labai skanu.Reiks jauciu kada issikepti.

As tai ir sukneles ziurinejuosi krikstynom,pageidavimas melsvos,bet kolkas nelabai ka randu.O ir nesimatavus pirkt kazkaip rizikinga.Kai nesu sukneliu myletoja,tai net nezinau koks modelis man tiktu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretaus @ 2013 06 19, 15:12)
-Vaiva ir man auksine arba juoda.

--As tai ir sukneles ziurinejuosi krikstynom,pageidavimas melsvos,bet kolkas nelabai ka randu.O ir nesimatavus pirkt kazkaip rizikinga.Kai nesu sukneliu myletoja,tai net nezinau koks modelis man tiktu. doh.gif


-ryt varau medziagos ir geliu tu dekoracijom thumbup.gif siusiu juoda.

--nuvaziuok i vilniu, issimatuok prduotuvej kokioj visas is eiles ir matysi kas tinka, kad ne smile.gif nesimatavus esu pirkus sukneliu ne viena, viena karta tik reikejo siaurint, bet ir tai tik vienoj vietoj thumbup.gif as taip pripratau, kad tuoj kojines netu pirksiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Kaip Jonines ? As taip "pailsejau" tam zygy su baidarem, kad man poros paru atsigaut nuo tokio "poilsio" reikia doh.gif



QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 06 19, 15:18)
-ryt varau medziagos ir geliu tu dekoracijom  thumbup.gif  siusiu juoda.



Medziaga radau.. ale ne juoda g.gif paciai keista biggrin.gif
Atsakyti
heliou giorlz biggrin.gif biggrin.gif

tai kokia spalva pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 06 25, 07:27)
Labas rytas  smile.gif
Kaip Jonines ? As taip "pailsejau" tam zygy su baidarem, kad man poros paru atsigaut nuo  tokio "poilsio" reikia  doh.gif


Sveikos biggrin.gif
orelis čikionas, tik ilsėtis tokiu oru, bet dirbt reikia verysad.gif reikia eit i mokykla dirbt - atostogos vasara, sau lafalini bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 06 25, 11:18)
heliou giorlz  biggrin.gif  biggrin.gif

tai kokia spalva pirkai?  bigsmile.gif


as tai juoda silka nusiziurejus buvau biggrin.gif , bet kadangi vaziavau su savo "proto balsu" ( drauge smile.gif), tai jinai su pardaveja ikalbejo pirkti marga. ziuresim kas cia gausis biggrin.gif reikia issirinkt galutinai modeli ir siaust i siuvykla.
Papildyta:
QUOTE(justiene87 @ 2013 06 25, 11:30)
Sveikos biggrin.gif
orelis čikionas, tik ilsėtis tokiu oru, bet dirbt reikia verysad.gif  reikia eit i mokykla dirbt - atostogos vasara, sau lafalini bigsmile.gif

aha biggrin.gif atidirbi mokykloj 9 menesius ir tada vasarai i durchata "pailset" lotuliukas.gif

as jau planuojuosi atostogas thumbup.gif beveik viskas suplanuota thumbup.gif beliko tik sulaukt lotuliukas.gif
Atsakyti
Lab dien mirksiukas.gif
QUOTE(justiene87 @ 2013 06 25, 11:30)
reikia eit i mokykla dirbt - atostogos vasara, sau lafalini bigsmile.gif


jo, tik atostogos ir gerai ax.gif

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 06 25, 11:33)
aha  biggrin.gif  atidirbi mokykloj 9 menesius ir tada vasarai i durchata "pailset"  lotuliukas.gif

cool.gif
Atsakyti