Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs lopšiukai Kaune

Laba diena. Gal turite patirties su Kauno privačiais lopšeliais? Neatrandu, kas priimtu mano 1m mažiuką...
Atsakyti
QUOTE(Desareda @ 2013 06 21, 23:29)
Laba diena. Gal turite patirties su Kauno privačiais lopšeliais? Neatrandu, kas priimtu mano 1m mažiuką...

7 nykstukai sanciuose priima tokius maziukus 4u.gif
Atsakyti
pirmiause visi puola...bet nepamastetia kad leidzia y darzeli tam kad galetu mama eiti dirbti kad pinigeliu butu...o ne del to kad galetu prie pc pasedeti doh.gif ajaja koki tie zmones... as pvz irgi savo maziuke zadu leisti anksti aisku ne nuo 1m bet jeigu tik bus vieta leisiu nuo pavasario,nes norisi padeti islaikyti seima...del vaiku,kad gerai gyventumem o ne seip sau...
Atsakyti
QUOTE(Desareda @ 2013 06 21, 23:29)
Laba diena. Gal turite patirties su Kauno privačiais lopšeliais? Neatrandu, kas priimtu mano 1m mažiuką...

"Vaikystės sodas" priima. Aišku, jis turbūt pats brangiausias iš privačių Kaune, bet galima lankyti ne visą darbo dieną, ar 3-4 dienas per savaitę, jei darbo grafikas leidžia taip suderinti.
Dar Kolpingo lopšelis-darželis rašo, kad, nors priima nuo 2 metų, bet esant poreikiui pasiruošę ir nuo 1m grupę formuoti.
Atsakyti
Kre Kre smile.gif
Atsakyti