Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės lytės lėlyčiukės (9)

Visais laikais lėlininkystė laikyta viena tobuliausių meno rūšių - apimanti jausmo, judesio, tekstūros, stiliaus, spalvų ir formos išraišką. Lėlė - labai trapus ir intymus kūrinys, į kurį menininkas neišvengiamai įdeda dalelę savo požiūrio, svajonių ir sielos.
Mūsų kuriamos lėlės meniškos, klasikinės ir egzotiškos, spalvingos ir monochromatiškos, linksmos, dramatiškos, gal ir netobulos, bet svarbiausia - nuoširdžios.


Sveiki atvykę pas mus 4u.gif

Visi lėlyčių kūrėjai, mylėtojai, gerbėjai gyvena lėlyčių namučiuose į kuriuos kviečiame visus visus mirksiukas.gif

Tikimės ir toliau taip pat maloniai bendrauti, draugauti, džiuginti kitus savo darbeliais, patarimais, pagyrimais, komentarais. Laukiam jūsų kūrybos, gražių žodžių - pagyrimų, konstruktyvios kritikos ir pagalbos.
Visiems lėlyčių kūrėjams linkim įkvėpimo, sėkmės, daug gražių darbelių, nuostabių šypsenų, visuomet geros nuotaikos ir daug daug daug lėlyčių 4u.gif Kurkit ir džiuginkit visus savo nuostabiais darbais 4u.gif

Pradedančiuosius raginam drąsiai imti į savo rankas mūzos rankelę ir te veda ji jus teisingu keliu mirksiukas.gif

Senoji tema čia: http://www.supermama...?...807668&st=0

Ir nepamirškime dėl ko esame čia - dėl dėlių, lėlyčių, lėlyčiukų 4u.gif Dar kartą pasigrožėkime lėlėmis, apsigyvenusiomis praeitoje temoje:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image Ačiū už naujus namučius. Jie nuostabūs!
Atsakyti
Puikus temos pristatymas, Voveryte ! Ką mes be tavęs darytumėm smile.gif smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Esu naujoke,savamoksle.Mokiausi is internetiniu platybiu.Jau kiek graziu leliu yra!!!
Viena diena sumasciau,kad reikia pasigaminti ir man lele biggrin.gif Kol kas smagus darbelis smile.gif Man patinka.
Lele libdziau is papreclay.Noriu ikelti kelis gaminimo etapus:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

iki pabaigtuviu dar toloka.Reikia kakla prideti,plaukuosena priklijuoti ,kuna nuspalvint,aksesuarus pagaminti ir drabuzelius pasiuti smile.gif rankas pasveisti..Na ir veidelis gavosi ,kaip trenktas is keptuves biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lovers: 28 birželio 2013 - 13:04
4u.gif Sveika prisijungus

Šauniai darbuojiesi. Kaip be jokių kursų, tai iš vis puikiai. Labai laukiu užbaigimo thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif Stengiuosi dėl visų mūsų. Gaila tik, kad ne visos nuorodos aktyvios, kai kurių nuotraukų negalėjau paimti, nes neberodo.

QUOTE(Lovers @ 2013 06 28, 13:37)
Esu naujoke,savamoksle.Mokiausi is internetiniu platybiu.

iki pabaigtuviu dar toloka.Reikia kakla prideti,plaukuosena priklijuoti ,kuna nuspalvint,aksesuarus pagaminti ir drabuzelius pasiuti  smile.gif rankas pasveisti..Na ir veidelis gavosi ,kaip trenktas is keptuves  biggrin.gif

Oho, labai puikiai sekasi, tikrai thumbup.gif

O tai kur paryškinta, tai būdinga daugeliui pradedančių. Su laiku išmokstama matyti trimatį vaizdą, ne plokščią kaip ant lapo nupiešus. O šiaip tai galima pagirti, kad kitų dažniausių "pirmokų" klaidų nematyti - nei išsprogusių akių, nei ančiuko lūpų. Šaunuolė thumbup.gif
Jei teisingai supratau, tai visas lėlės kūnas lipdytas? Sunki užduotis, kaip pradžiai. Ir labai netaupu lotuliukas.gif daug modelino susinaudoja. Bet jeigu reikia, tai reikia.
Ai dar kas. Graži veido "odos" spalva thumbup.gif
Lauksim pabaigos. Labai smalsu biggrin.gif

Atsakyti
Aš jau savo lėlytę vakar nugruntavau. Žinojau, kad jeigu to nepadarysiu impulso pagauta, tai dar šimtą metų tobulinsiu. Kažkoks anekdotas. Pvz: žiūriu lėlytės dešinė krūtinė ne tokia graži kaip kairė, reik taisyt. Taisau taisau kelias dienas, kol galiausiai dar baisiau gaunasi. Po kiek laiko pradeda gerėt, kol galiausiai, jau praradus viltį- op ir pagražėja. O gi žiū- dabar dešinė krūtinė daug gražesnė už kairę, kaip gi aš dabar pastarąją paliksiu ne tokią gražią lotuliukas.gif ir taip pasaka be galo doh.gif Su visom lėlės dalim. Pasiekiau kažkokį tašką, kai net galvoj sutvinksi pažiūrėjus į lėlytę, supratau, kad tai ženklas pereit į kitą etapą...
Atsakyti
Voveryt bigsmile.gif beproto gražiai temą pristarei bigsmile.gif wub.gif Matosi visos SuperMamų lėlyčių kūrėjos kaip ant delno biggrin.gif Ačiū wub.gif

Lovers,Šaunuolė ,labai gražus veidelis mirksiukas.gif karkasą matosi oi kOOOks tvirtas biggrin.gif Internete labai labai daug pamokų,tikrai galima savarankiškai išmokti,reik tik noro turėti ,o noro matau tikrai yra smile.gif
Aš tau patarčiau kitą lėlytę pabandyti daryti pusiau libdytą. Tai galvytė su kakliuku,rankytės iki pusės,ir kojytės iki keliukų. Kūnelį apsukti sinteponu ir siūlais. Tada bus lengviau tau aprengti lėlytę,drabužėlius eis lengviau prisiūti,mažesnė tikimybė,kad įskils rankytės ,kojytės. O ir rankas ir kojas galėsi pasukioti ir ištiesti per sanariukus mirksiukas.gif Sutaupysi masės,ir pačiai bus lengviau smile.gif
Na o jei turėsi kokį sumanymą,kad kuo daugiau lėlės kūno matytusi,tai tada žinoma,tik libdyti visą kūnelį 4u.gif
Lauksim tęsinio bigsmile.gif

Brillo ,laukiam labai naujos lėlės bigsmile.gif


Mano darbeliai truputuką pristoję,suprantat,vasara ax.gif bet manau per liepa tikrai baigsiuc biggrin.gif Naujienas pranešiu pioneer.gif
Atsakyti
Temutė fantastiška wub.gif

Merginos, turiu prašymą... dažnai užmatome ką nors gražaus, pigaus ką galime įsigyti ir panaudoti lėlyčių gamyboje, pasidalinkite temoje ax.gif

naudingas reikalas - Lenkta adata
Atsakyti
Ebay - plaukučiai ar gera kaina?
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2013 06 30, 18:56)


Kokie fainuciai ! Taip naturaliai atrodo wub.gif
Atsakyti
Pagal mane labai gera kaina, lama labai tinka plaukams smile.gif
Atsakyti