Įkraunama...
Įkraunama...

FOTOtechnika

user posted imageFOTOtechnikauser posted image


user posted image


KLAUSIAM,PATARIAM, IŠSAKOM NUOMONES mirksiukas.gif

senoji tema


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 29 birželio 2013 - 07:58
Sveiki, gal ir durnas klausimas, bet galit paaiškinti savais žodžiais paaiškinti kas yra išlaikymas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alsute @ 2013 06 29, 08:00)
Sveiki, gal ir durnas klausimas, bet galit paaiškinti savais žodžiais paaiškinti kas yra išlaikymas?  biggrin.gif

man patinka sitas filmukas
http://www.youtube.c...h?v=b8cCnuTNaic
kaip savais zodziais apibudinti? g.gif tai laikas per kury sviesa pateks ant matricos.trumpas islaikymas sustabdys judesy,ilgas-sulies.turbut zinai kad kuo didesnis skaiciukas,tuo trumpesnis ekspozicijos laikas mirksiukas.gif kaip ukiskai paaiskinti dar labiau net nezinau g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 29 birželio 2013 - 08:18
as vel atkeliauju 4u.gif
kuri geriau rinktis? g.gif vieni giria viena, kiti kita

Nikon CoolPix P7700
canon powershot G 15
Atsakyti
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 06 29, 21:07)
as vel atkeliauju  4u.gif
kuri geriau rinktis?  g.gif  vieni giria  viena, kiti kita

Nikon CoolPix P7700
canon powershot G 15


gal nikonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2013 06 29, 21:37)
gal nikonas g.gif

pvz- kodel? biggrin.gif
kas rekomendavo canon- tai sako,jog jie sviesesni ,na ir siaip dar visko priminejo smile.gif
As jau buvau apsisprendusi pirkti canong15.Bet siandien lb isgyre si nikona ir vel pasimeciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rutuliukas*: 29 birželio 2013 - 21:44
QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 06 29, 21:43)
pvz- kodel?  biggrin.gif
kas rekomendavo canon- tai sako,jog jie sviesesni ,na ir siaip dar visko priminejo smile.gif
As jau buvau apsisprendusi pirkti canong15.Bet siandien  lb isgyre si nikona  ir vel  pasimeciau  doh.gif

geras klausimas biggrin.gif
canonas tikrai sviesesnis bus.bet paemus bendrus parametrus ir vertinimus nuotraukose,man atrodo nikonas geresnis.
nu nzn,cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Gal kas kokį atsiliepimą gali pasakyti apie Fujifilm Finepix F750EXR ?

Man reikia kompaktiško fotoaparato tiesiog asmeniniam fotografavimui per kokią šeimos šventę, kelionę ar pan.

Turiu šiuo metu Fujifilm Finepix S9600, bet sugedo.. kokias baterijas beįdėčiau - po kelių kadrų jau rodo išsikrovimą doh.gif Ir šiaip jis man per didelis, o be to pirktas naudotas, be instrukcijos tai ir nemoku net normaliai naudotis blush2.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas nors ką nors žinot apie http://www.foto-shop.lt/ ? g.gif gal esat pirkę ir pan.
Atsakyti
Patarkit, noriu ff dslr, bet jie velniskai brangus. smile.gif Sau galiu leisti apie 600 svaru, uz tokia kaina yra tik canonas 5d ebajui devetas uz apytikriai 450 svaru.
Ar apsimoka, ar geriau imti kuri nors nauja uz panasia kaina dx formato?
Siuo metu turiu nikona3000.
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 07 08, 09:41)
Sveiki. Gal kas nors ką nors žinot apie http://www.foto-shop.lt/g.gif  gal esat pirkę ir pan.


Parduotuvė kaip parduotuvė, kai kas pigiau negu kitur, kai kas - brangiau smile.gif


QUOTE(MuseMusyte1 @ 2013 07 11, 20:32)
Patarkit, noriu ff dslr, bet jie velniskai brangus. smile.gif Sau galiu leisti apie 600 svaru, uz tokia kaina yra tik canonas 5d ebajui devetas uz apytikriai 450 svaru. 
Ar apsimoka, ar geriau imti kuri nors nauja uz panasia kaina dx formato?
Siuo metu turiu nikona3000.


O kokius objektyvus prie savo nikon d3000 turi? jeigu bent vienas tinka ant FF, tai gal labiau verta ir likti prie nikon, o ne pereiti prie canon? o dėl 5dmk1 tai dabar jau jis kaip reikiant atgyvenęs, fokusavimas ne pyragai, jautrumas nekažkatais, vienintelis pliusas nuo tavo turimo - matricos dydis, visa kita pas tavo dabartinį geriau smile.gif
Atsakyti
Kai pirkau buvo jau kitine, plius tamrono zoomas 70-300.
Zadejau nikonui 50mm 1.8 imti, bet gimtadienio senis saltis israse naujam fotikui, tai daba nezinau, teks laukti kol d5 II ipirksiu hihihi.gif
Butu israses tik lenzei, dabar buciau rami. doh.gif
Atsakyti