Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Angelė Puzienė

As irgi pirmaji gimdziau RK pas gydytoja Puziene. Gydytoja tikrai labai faina, maloni, ramiai nuteikianti, as beje lankiausi pas ja visa nestuma, ja tikrai rekomenduoju. Akusere irgi buvo labai maloni. Nu, bet neonatologai sad.gif , vien del ju ir negimdziau antrojo vaikelio RK. Nebent dabar kas pasikeite, bet pries 3m., tai buvo siaubas.
Po gimdymo prieziura pakankama, nors dabar palyginus su VGN, tai Gimdymo namuose zymiai geresne.
Atsakyti
As irgi tariausi su Puziene, ir ji taip pat neatvyko kai jai paskambinau. O ant kedes manes irgi neziurejo blink.gif Nors nesiojau dvynukus ir kaip suprantu nesciuju su daugiavaisiu nestumu prieziura turi buti "rimtesne" blink.gif
O jei man tektu gimdyti dvynukus naturaliai pas ja doh.gif

sako, kad buvo pavargusi. bet kai as jai skambinau del saremiu ir klausiau, kad gal man jau atejo laikas...ji sake: "ne, isgerk noshpos spazmams nuimti ir valerjono, kad apsiraminti, eik miegot, o rytoj po pietu atvaziuok." "rytoj po pietu" as jau buvau mama. jei esi pavargusi taip ir sakyk, o nevers manes kenteti saremius kai as net nezinau kas tai yra. i ligonine atvaziavau paciu laiku, dar truputi ir nezinau .......
Atsakyti
Abu vaikus gimdziau pas Puziene, ir problemu kazkaip visai nekilo smile.gif ... O jei neatvaziuoja i gimdyma, tai gal pervargsta ji, neisivaizduoju. Sunku ir patiketi blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2005 01 24, 09:30)
Kad pervargsta tai turbūt tikrai....bet gi tada galėtu neapsiimti tiek gimdyvių jei kruvio nepakelia doh.gif


tai jau tikrai, nes tariesi, vadinasi ir pinigu paruosusi esi tam ir t.t., nori, kad tau butu viskas padaryta gerai, nori but ramus. o cia.... paima ir paveda pacia atsakingiausia akimirka, kai jau tikrai neturi nei jegu nei noro galvoti apie tai "tai ka gi dabar daryti" blink.gif
jei ji negali, tai ir turi tai pasakyti, tada zmogus gali tartis su kitu gydytoju, a tai manau, kad is gobsumo apsiima perdaug, o veliau nespeja schmoll.gif paveda labai. visa laime, kad tuo metu budejo vedejas, o jei budetu viena tokia nelabai kokia gydytoja, tai as buciau vaziavusi i kita ligonine doh.gif
tokia atsakinga akimirka taip pavesti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 24 sausio 2005 - 18:52
blink.gif Na ir nuomonės apie Puzienę blink.gif Tikrai ne kas... Gal pervargsta? Bet RK yra gdaugiau gerų gydytojų ir akušerių thumbup.gif Ten super kolektyvas thumbup.gif
Atsakyti
As tai buciau linkusi pateisinti gyd.Puziene. Viienas dalykastai, kad Raud Kr jie labai stipri komanda ir labai organizuotai vienas kita pakeicia. Todel tai, kad nebuvo Puzienes, bet buvo vedejas gali buti visai ne atsitiktinumas. Del pinigu - as manau jai tai tikrai nera svarbiausias faktorius. Ant "kedes" nevisuomet nestumo pabaigoje apziuri ko gero del to, kad kiekviena intervencija tik priartina gimdyma. Ir, jei gydytojas mano, kad dar gerai butu kelias dieneles ar net savait pralaukti - jis vengia tai daryti. Del saremiu - daugumoje atveju jie dar nereiskia, kad prasidejo gimdymas. As su savo dvyniais geras 3 savaites saremius jauciiau. Momentais jie budavo reguliarus, kad 2 minutes netgi. Ir tokografas fiksuodavo. Bet kaip neprasidejo gimdymas, taip neprasidejo. Todel, as manau, nereikia visko pulti vertinti vienpusiskai. Tik del vieno dalyko sutikciau - jei ji neatvyko susitarus, tai gal ir reiketu bent jau pasikalbeti su gimdyve.
Atsakyti
QUOTE(Kiskelis nematytas @ 2005 01 29, 09:27)
1. Todel tai, kad nebuvo Puzienes, bet buvo vedejas gali buti visai ne atsitiktinumas.
2. Ant "kedes" nevisuomet nestumo pabaigoje apziuri ko gero del to, kad kiekviena intervencija tik priartina gimdyma. Ir, jei gydytojas mano, kad dar gerai butu kelias dieneles ar net savait pralaukti - jis vengia tai daryti.
3. Del saremiu - daugumoje atveju jie dar nereiskia, kad prasidejo gimdymas. As su savo dvyniais geras 3 savaites saremius jauciiau. Momentais jie budavo reguliarus, kad 2 minutes netgi. Ir tokografas fiksuodavo. Bet kaip neprasidejo gimdymas, taip neprasidejo.


noreciau atsakyti i iuos punkus:
1. budejo vedejas ne del to, kad Puziene jo paprase, as nuvaziavau i ligonine jos neinformavus, nes ji man liepe likti namie. as jai pasklambinau jau is ligonines (tai jau buvo trecias skambutis per diena) kai vedejas konstatavo, kad mano laikas jau atejo;
2. ji mane ziurejo echoskopu, kad nustatyti vaiku padeti ir gimdyma (cezaris ar naturalus), ji pasake, kad padetis gera ir as pagimdysiu pati, kai nustebau ir pasakiau, kad apatinis visada sedejo, tai kaip dabar budamas toks didelis sugebejo pakeisti padeti blink.gif tai tikrai turejau pajausti, tada ji pasiziurejo dar karta ir pripazino, kad "nedaziurejo" doh.gif ;
3. del saremiu - man jau buvo pasirodziusios kruvinos isskyros, bet Puziene liepe laukti doh.gif ta diena skambinau jau kelis kartus, trecia - jau is ligonines. geras gydytojas butu patares vaziuoti i ligonine, kad apziuretu budintis gydytojas, kad buti tikram

esu tokia atkakli siuo klausimu, nes perejau per tai. jau ne pirma karta susiduriu su gydytoju neprofesionalumu ir abejingumu, todel panos, jei gimdysite Raudonajam Kr. - NEGIMDYKITE PAS PUZIENE. Jei norite gimdyti pas moteri, tai be jos yra dar Ragauskiene, ji yra demesinga ir prfesionali. ji turejo savo praktikoje kelis negerus atvejus, bet tokiu atveju turint toki ilga darbo staza pasitaiko pas dauguma gydytoju.
Atsakyti
Na, as tik is RK. Tiesa, dar nepagimdziau, bet pagulde del gresiancio prieslaikinio gimdymo. ir apie Puziene nieko blogo pasakyt negaliu. labai rupestingai ir jautriai isklause, sureagavo i visus mano durnus klausimus ir sventai ramybei dar paskyre tyrima dopleriu del lialiaus kraujotakos. Nors siaip gimdyt zadu pas Silkuna. bet kad Kryziuj visi vienodai geri. o akuseres tai isvis auksas. Tupinejo aplink kaip tik galejo.
Atsakyti
Nu negaliu, juokas ima pro ašaras cry.gif Aš tariausisu Raguckiene (turbūt ne Ragauskienė, o Raguckienė, nes tokios Ragauskienės RK kaip ir nėra), o ji ....dingo, mob. tel. neatsiliepė g.gif Taigi, pagimdžiau pas Puzienę ir likau labai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2005 02 11, 18:48)
Ir  baikit gasdinti del Puzienes.. Gi tariuosi su ja..  unsure.gif

Kiek girdejau paskutiniu metu (ne pletku lygyje), Puziene is tiesu nebevaziuoja i gimdymus. Arba pasiklausk jos tiesiai sviesiai, arba ieskok kitos gydytojos. 4u.gif
Atsakyti
[quote=Viktute,2005 01 29, 15:44]
noreciau atsakyti i iuos punkus:
2. ji mane ziurejo echoskopu, kad nustatyti vaiku padeti ir gimdyma (cezaris ar naturalus), ji pasake, kad padetis gera ir as pagimdysiu pati, kai nustebau ir pasakiau, kad apatinis visada sedejo, tai kaip dabar budamas toks didelis sugebejo pakeisti padeti blink.gif tai tikrai turejau pajausti, tada ji pasiziurejo dar karta ir pripazino, kad "nedaziurejo" doh.gif ;
3. del saremiu - man jau buvo pasirodziusios kruvinos isskyros, bet Puziene liepe laukti doh.gif ta diena skambinau jau kelis kartus, trecia - jau is ligonines. geras gydytojas butu patares vaziuoti i ligonine, kad apziuretu budintis gydytojas, kad buti tikram

esu tokia atkakli siuo klausimu, nes perejau per tai. jau ne pirma karta susiduriu su gydytoju neprofesionalumu ir abejingumu, todel panos, jei gimdysite Raudonajam Kr. - NEGIMDYKITE PAS PUZIENE.

Echoskopavimas - seseliu mokslas. Istiesu nieko nuostabaus, kad gydytojas apsirinka, nes labai sudetinga iziureti teisingai. Zinoma, patirtis turetu daryti savo, bet vienareiksmiskai tikrai negali vertinti to seseliu pasaulio. Pas viena echoskopuotoja pediatra esu maciusi akredityva is kazkokio renginio - SESELIU AISKINTOJAS - kaip pirstu i aki, tiesa?
Gleiviu kamstis - "kraujingos isskyros" gali pasirodyti ir iki 3 sav pries gimdyma. Kai man pasirode as puoliau Puzienei skambinti 2a val nakties. Ji man irgi liepe namie palaukti, ir as taip "laukiau" sekmingai dar daugiau nei 2 sav. Ir gimdziau jos atostogu metu. Manau labai geras nuskambejo patarimas - geriausia jos paklausti tiesiai sviesiai - linkusi ji vaziuoti, ar ne.
As tai kazkaip besilaukianciu kolegiu nevadinciau "panom" - jei jau nestuke.gif gresia leliukas, tai jau turbut senokai nebesame panos g.gif smile.gif
Ir paskritai - ar ne per daug kategoriskas toks vertinimas, kad ir kokia atkakli bebutum? Juk gydytojo praktika ne is vienos ligos istorijos susideda, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Kiskelis nematytas @ 2005 02 16, 23:39)
Gleiviu kamstis - "kraujingos isskyros" gali pasirodyti ir iki 3 sav pries gimdyma. Kai man pasirode as puoliau Puzienei skambinti 2a val nakties. Ji man irgi liepe namie palaukti, ir as taip "laukiau" sekmingai dar daugiau nei 2 sav. Ir gimdziau jos atostogu metu. Manau labai geras nuskambejo patarimas - geriausia jos paklausti tiesiai sviesiai - linkusi ji vaziuoti, ar ne.
As tai kazkaip besilaukianciu kolegiu nevadinciau "panom" - jei jau  nestuke.gif  gresia leliukas, tai jau turbut senokai nebesame panos  g.gif  smile.gif
Ir paskritai - ar ne per daug kategoriskas toks vertinimas, kad ir kokia atkakli bebutum? Juk gydytojo praktika ne is vienos ligos istorijos susideda, ar ne?


kai gleiviu kamstis pasirodo po kokiu geru 8 val. kai prasidejo saremiai, manau, kad tai nera 3 sav. pries gimdyma.
na o cia dabar atsakymas i mano kategotriskuma i gydytoju ziurejima "pro prstus": dar iki nestumo nemokejimas "skaityti is seseliu" vos nekainavo man gyvybes, vietoje 5 deinu ligonineje man teko guleti menesi (ir dar teks), vietoje vienos operacijos manes dar lauke antra.
turiu teise sakyti apie tokius "gydytojus" viska ka galvoju. ir mano nuomone nepasikeis. o PANOMIS as ir toliau vadinsiu besilaukiancias ir jau tapuses mamytes, jei ju amzius leidzia jas taip vadinti! nebent jei jos jauciasi subobejusiomis ir pasenusiomis ir laaaaaabai daug apie gyvenima jau supratusiomis schmoll.gif
Atsakyti