Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti kartu

4u.gif
Atsakyti
Na bandau įkelti, norėjau pabandydi portrait funkciją blush2.gif
user posted image
paspaudis foto pasididina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 03 liepos 2013 - 13:14
Fokusas plaukioja 4u.gif
Foto būtų daug gražesnė, jei nufotkintum įdomiau pvz. koks leliukas žaidžia su šuniuku. Taip pat norėtųsi trečdalio tasiyklės mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz tema ir aciu uz pastabas. Man sviesa kolkas sunkiai pagaunamas dalykas smile.gif Ikeliu ir spalvota varianta. Bet man paciai kazkoks jb periodas dabar, tai visus kadrus pirma isivaizduoju jb smile.gif

user posted image


Dar klausima turiu, apie kelinta valanda geriausia vakare fotografuoti? Apie kelinta Jus paprastai einate (kalbu apie vasaros laika)? Pamenu Jomato foto, kur labai graziai pagauta sviesa. Ten daryta vakare? As fotografavau apie 7 ir tikrai sunkiai susidorojau su saules sviesa. Tai galvoju, ar per anksti fotografuoti issiruosiau, ar tiesiog laaabai truksta ziniu bendraujans su savo technika...

Sunflowers nutraukoje norisi nenukirstu kojyciu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Bambolina~: 03 liepos 2013 - 15:12
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 07 02, 22:09)
O, matytas zmogeliukas smile.gif O is kuo remiantis padaryti tokie pastebejimai? Dalis mergaiciu raso ir cia, ir ten smile.gif



sveika sveika mirksiukas.gif
kokie pastebejimai? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 07 03, 15:11)
Dar klausima turiu, apie kelinta valanda geriausia vakare fotografuoti?

4:00 – priešaušris, rausva šviesa, paslaptinga migla virš vandens telkinių.
5:30–7:00 – aušra, ryški auksinė šviesa, krintanti ant objektų, atsuktų į rytus.
7:00–10:00 – ankstyvas rytas, šviesa vis dar šoninė, sukuria šešėlius. Atgyja miestai.
10:00–14:00 – vidurdienis, saulė aukštai, šviesa labai ryški. Nelabai geras metas kraštovaizdžiui ir žmonėms fotografuoti, bet jis puikiai tinka architektūrai, paminklams ir gatvėms su aukštais pastatais.
14:00–18:00 – popietė, saulė po truputį leidžiasi. Fotografuojant rytų ir vakarų kryptimis poliarizacinis filtras nudažo dangų ypač gilia mėlyna spalva. Išryškėja lengvi debesėliai.
18:00–21:00 – vakaras, nuostabiai šilta auksinė šviesa. Puikus laikas peizažams ir žmonėms fotografuoti, ypač likus valandai iki saulėlydžio.
21:00–22:00 – saulėlydis. Labai gražus dangus 10 min. prieš saulės laidą ir po jos.
22:00–23:00 – sutemos. Ypač tinka horizontui fotografuoti, kol dangus vis dar rausvas.
23:00 – prasideda naktis, naktinės fotografijos metas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 03 liepos 2013 - 15:16
QUOTE(Fifux'e @ 2013 07 03, 15:15)
*sveika sveika mirksiukas.gif
kokie pastebejimai? blush2.gif
Papildyta:

**4:00 – priešaušris, rausva šviesa, paslaptinga migla virš vandens telkinių.
5:30–7:00 – aušra, ryški auksinė šviesa, krintanti ant objektų, atsuktų į rytus.
7:00–10:00 – ankstyvas rytas, šviesa vis dar šoninė, sukuria šešėlius. Atgyja miestai.
10:00–14:00 – vidurdienis, saulė aukštai, šviesa labai ryški. Nelabai geras metas kraštovaizdžiui ir žmonėms fotografuoti, bet jis puikiai tinka architektūrai, paminklams ir gatvėms su aukštais pastatais.
14:00–18:00 – popietė, saulė po truputį leidžiasi. Fotografuojant rytų ir vakarų kryptimis poliarizacinis filtras nudažo dangų ypač gilia mėlyna spalva. Išryškėja lengvi debesėliai.
18:00–21:00 – vakaras, nuostabiai šilta auksinė šviesa. Puikus laikas peizažams ir žmonėms fotografuoti, ypač likus valandai iki saulėlydžio.
21:00–22:00 – saulėlydis. Labai gražus dangus 10 min. prieš saulės laidą ir po jos.
22:00–23:00 – sutemos. Ypač tinka horizontui fotografuoti, kol dangus vis dar rausvas.
23:00 – prasideda naktis, naktinės fotografijos metas.

* klausimas paremtas ankstesniu tavo postu.
**Domina ne teorija, o praktika. Nes is esmes galima fotografuoti bet kada, bet man idomu kada kitos fotografuoja ir padaro labai gerus kadrus smile.gif Domina butent praktika, ne teorija. smile.gif Bet ka parasei issisaugosiu, nes tokios info neturejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Bambolina~: 03 liepos 2013 - 15:30
~Bambolina~ - Man spalvotas labiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alsute: 03 liepos 2013 - 15:45
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 07 03, 15:28)
* klausimas paremtas ankstesniu tavo postu.
**Domina ne teorija, o praktika. Nes is esmes galima fotografuoti bet kada, bet man idomu kada kitos fotografuoja ir padaro labai gerus kadrus smile.gif Domina butent praktika, ne teorija. smile.gif Bet ka parasei issisaugosiu, nes tokios info neturejau smile.gif

kas meginam nd daryti cia aks norim? g.gif cia siaip pasiulymas wink.gif

na taip,praktika geriau nei teorija smile.gif bet manau ziurint koki nori vaizda isgauti ir laikas turi buti tam skirtas g.gif as praktikos neturiu,viskas is naujo pas mane smile.gif
Atsakyti
Galime pabandyti taip kaip ciburaska http://www.supermama...?...124512&st=0
Kelti visokias taisykles, naudingus patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alsute: 03 liepos 2013 - 16:17
QUOTE(Fifux'e @ 2013 07 03, 15:51)
kas meginam nd daryti cia aks norim? g.gif cia siaip pasiulymas wink.gif


as ne apie tai, bet tiek to smile.gif

Cia prie patarimu ikeliu citata is kitos temos (deja issisaugojau tik teksta, be autorystes). Cia viename sakinyje sudeta visa esme. Atrodo viskas aisku, suprantama, zinoma, bet kai perskaiciau i fotografavimo procesa pradejau ziureti kitaip.

"Visų pirma tai - nepriekaištinga kompozicija, graži šviesa, spalvinė dermė, darnus fonas, puiki techninė kokybė. O tada jau galima galvoti apie actionus ir ko jais siekiama. Tarkim, gali užsibrėžti sau tikslą - fotografuoju gėles ir nenaudoju jokių actionų tol, kol padarysiu tokį kadrą, nuo kurio visos aiktelės".
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 07 03, 14:14)
Na bandau įkelti, norėjau pabandydi portrait funkciją blush2.gif

schmoll.gif Fokuso nėra, žalia per ryški, pėdutės nukirstos.

QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 07 03, 16:11)
Dar klausima turiu, apie kelinta valanda geriausia vakare fotografuoti? Apie kelinta Jus paprastai einate (kalbu apie vasaros laika)? Pamenu Jomato foto, kur labai graziai pagauta sviesa. Ten daryta vakare?

Ten buvo fotografuota vakare apie 21.30. Bet ir tavo šviesa puikiai pagauta. Man ir spalvotas variantas gražus. Puikiai padirbėjai, pavyko kadras mirksiukas.gif O kada geriausia fotografuoti - nepasakysiu, neturiu tiek patirties.
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2013 07 03, 17:46)

Ten buvo fotografuota vakare apie 21.30. Bet ir tavo šviesa puikiai pagauta. Man ir spalvotas variantas gražus. Puikiai padirbėjai, pavyko kadras  mirksiukas.gif O kada geriausia fotografuoti - nepasakysiu, neturiu tiek patirties.

reikes kada ir man bandyt isbegti veliau vakare, nes apie 19 val sviesa man buvo dar per ryski. doh.gif
Atsakyti