Įkraunama...
Įkraunama...

Antiradarai

Sveiki tėciai. Manau ne vienas iš mūsų po darbo norim kuo greičiau gryžti namo. O ir mašiniukai ne moskviciai. Taigi, pasidalinkime žiniomis apie antiradarus ir radaru detektorius.
Atsakyti
Sveiki, pats neturiu, taciau sefo masinoj yra dvieju tipu antiradarai. Vienas fenui kitas lazeriniui. Veikia numusdami spinduli ir iskart signalizuodami vairuotojui, tuomet belieka juos isjungti ir mazinti greiti, kol policija neikirto. Na bet jam bepigu, jo masiniukas Audi A8 L, visiskai nauja, kad ir itare ka nors policininkai bijo knistis ir tikrinti biggrin.gif
Atsakyti
Kad kazkaip namo griztant per kamscius Gelezinio Vilko, Ozo, Verkiu gatvemis tai nelabai ir prilakstysi. I ir ne piko metu kazkaip apart inkilo prie Siemens arenos ten ir nera daugiau ko saugotis. rolleyes.gif Anksciau stovedavo kartais ant kalno, bet dabar lyg ir nepopuliaru.
Atsakyti
Tai, kad tikrai per kamsčius nelabai palakstysi. O antiradarai nebent autostradoje kur nors, bet ar verta taip rizikuoti dėl 10 min. doh.gif
Atsakyti
Ant durniaus internete susiradau tokį puslapį, iš kurio galima užsisakyti paslaugą: kas porą savaičių gauni žinutę apie Vilniuje esančius veikiančius radarus (kurių, pasirodo, yra tik 4 ir jie nuolat keičia vietą). Nežinau, kiek čia tame tiesos, bet kažkaip drąsiau patampa ax.gif O apie policiją, greitį matuojančią, bent jau anksčiau, atsimenu, jie patys savo puslapyje kasdien pranešdavo, kada ir kur stovės... einu patikrinti, ar dar tebepraneša...

Na neeeee..... nebėra (arba aš neberandu) mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylda: 08 birželio 2006 - 14:35
QUOTE(Mylda @ 2006 06 08, 15:34)
Ant durniaus internete susiradau tokį puslapį, iš kurio galima užsisakyti paslaugą: kas porą savaičių gauni žinutę apie Vilniuje esančius veikiančius radarus (kurių, pasirodo, yra tik 4 ir jie nuolat keičia vietą). Nežinau, kiek čia tame tiesos, bet kažkaip drąsiau patampa ax.gif O apie policiją, greitį matuojančią, bent jau anksčiau, atsimenu, jie patys savo puslapyje kasdien pranešdavo, kada ir kur stovės... einu patikrinti, ar dar tebepraneša...

Na neeeee..... nebėra (arba aš neberandu) mastau.gif


Nemetyk pinigu veltui, prie dazno inkilo greitis ne 50 o 60, bet visi durakai vistiek numusa iki 40. Be to tolerancijos paklaida +15 km/h, jei nevaziuosi ozo gatve 75 niekas taves nenusaus.
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 06 11, 11:29)
Nemetyk pinigu veltui, prie dazno inkilo greitis ne 50 o 60, bet visi durakai vistiek numusa iki 40. Be to tolerancijos paklaida +15 km/h, jei nevaziuosi ozo gatve 75 niekas taves nenusaus.


Tai kad tik 3 litus tereikėjo sumokėti ax.gif gi sakau, ant durniaus, pažiūrėti, kas bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 06 11, 11:29)
Nemetyk pinigu veltui, prie dazno inkilo greitis ne 50 o 60, bet visi durakai vistiek numusa iki 40. Be to tolerancijos paklaida +15 km/h, jei nevaziuosi ozo gatve 75 niekas taves nenusaus.

Ten 3 Lt kainuoja kiekviena sms. Gausi kas 2 savaites ir mokesi kas 2 savaites. O kai noresi atsisakyt tos paslaugos, mokesi dar karta 3 Lt. Vo taip ten... smile.gif
Ir be to, tikslumas tos paslaugos geriausiu atveju 75~. Pats sumanytojas to tinklapio taip sake.
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 06 07, 20:18)
Tai, kad tikrai per kamsčius nelabai palakstysi. O antiradarai nebent autostradoje kur nors, bet ar verta taip rizikuoti dėl 10 min.  doh.gif


nesu mėgėja lakstyti, bet antiradaras veikia raminančiai. Turėjau kažkada. Sucypia, ir aišku, kas laukia. O šiaip "aiškintis" policininkui dėl 5 km "viršaus" nevisai malonu.. ir brangoka...
Atsakyti
O pas mane yra - ir aš juo labai patenkinta - ne visada , bet išgelbsti rolleyes.gif
Atsakyti
Turejo mano kolega antiradara. Mokejo didziausius pinigus, o naudos - lygiai nulis. Kiek kur beleke kaip akis isdeges, atseit, besijausdamas ramus, visur stipriai nudegdavo.
Atsakyti
Turėjau kažkada rusų kooperatinykų gamybos tokį papigiaiską,...Rusiškus BARJER tipo radarus kaip semečkes skaičiavo, atsipirko man daug kartų....Bet paseno morališkai, mėtosi dabar garaže kažkur...
Vietoj to dabar turiu CB raciją. Tik antena ilga ant stogo sukelia kai kurių nepadogumų, o šiaip tai liuks dalykas. Ir visiškai legalus.
Mieste tai tai nelabai kas spėja informuot, bet ir lakstyt mieste proto reik turėt...Užtat užmiesty vyksta gyvas bendravimas tarp kolegų vairuotojų, kol kas daugiausia furistų...Bet daugėja ir su lengvosiom...
Atsakyti