Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image


Neturint dviejų metų vairavimo stažo privaloma vairuoti automobilį, paženklintą klevo lapo skiriamuoju ženklo kairėje automobilio pusėje.


Oficialus Regitros internetinis tinklapis.

user posted image
Atsakyti
Sveikos naujuose namučiuose, nu ir karštis šiandien ,pagaliau penktadienis thumbup.gif
Atsakyti
aš naudodamasi tuo, kad penktadienį trumpesnė darbo diena, prisiplanauvau visokių pasivažinėjimų po miestą... doh.gif jaučiu iškepsiu karsta.gif wacko.gif karsta.gif
Atsakyti
Nauji namuciai 4u.gif
pekla lauke...gerai,kad saules nebera,labai tikiuosi,kad ir nebus iki vakaro... biggrin.gif vakar kabinoje 45 buvo,atidirbau tikrai sunkiai,paskutiniu reisu nukrito iki 35,tai net vesoka pasirode... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 07 05, 14:42)
Nauji namuciai  4u.gif
pekla lauke...gerai,kad saules nebera,labai tikiuosi,kad ir nebus iki vakaro... biggrin.gif  vakar kabinoje 45 buvo,atidirbau tikrai sunkiai,paskutiniu reisu nukrito iki 35,tai net vesoka pasirode... doh.gif  lotuliukas.gif

Denaxa turi geležine sveikata, jei tokiom salygom dirbti
Aš po darbo vos į 5 aukšta kojos pavilkau , lakstant per toki karšti
Vakar Švitrigailos gatve trulikas su lengvuške susimuše, lengvuške tai per 4+ juosta važiavo, viena moteriške buvo, tai stovejo tokia susinervinus, nemažai ten trulikas buvo apglamžytas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 05 liepos 2013 - 17:52
QUOTE(Vėja2 @ 2013 07 05, 18:48)
Denaxa turi geležine  sveikata, jei tokiom salygom dirbti
Aš po darbo vos į 5 aukšta kojos pavilkau , lakstant per toki karšti
Vakar Švitrigailos gatve trulikas su lengvuške susimuše, lengvuške tai per 4+ juosta važiavo, viena moteriške buvo, tai stovejo tokia susinervinus, nemažai ten trulikas buvo apglamžytas

Sveikata ne gelezine pas mane,bet istverme nesiskundziu,tikrai nemazai galiu pakelti,jei reikia...kazkada ciamcia liamcia buvau,zalioj jaunystej,bet gyvenimas nuo to "isgyde'... rolleyes.gif

O tai kas is lengvuskes liko,jei trulikas apglamzytas? g.gif smile.gif
Atsakyti
Liaba, naujoj būdukėj. ax.gif
Pabandžiau atleidinėt sankabą be gazo. Labai lėtai, ir ką manot, mašina pajudėjo iš vietos, bet iki galo nepaleidau, pabijojau. biggrin.gif ot... kartais tie alia jau patyrę su mašinom nieko nenumano kaip paaiškint apie važiavimą. Būtų man normaliai išaiškinę kaip pajaust šitą mašiną, gal būčiau mažiau mučijusis aš su ja, o tai dbr teko pačiai viską atrast.
Tikiuos rytoj atvės, o tai sirgt per karščius išvis nesąmonė, nei karštos bulvės ant krūtinės užsidėt, ką jau kalbėt apie kojų kaitinimą.. doh.gif Likau be kelionės į tuos miškus, nes visa į ligas pakritau. doh.gif
Atsakyti
Vilniuje siandien vakare liutys buvo smarki smile.gif teko vaziuot mb pasiimti is centro... tai daug masinu su avarijkem..o keliuose ezerai...
ivaziavau i viena as... masina pradejo purtytis.. fuu.. pranese islindau is to ezerioko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 05, 23:53)
Liaba, naujoj būdukėj. ax.gif
Pabandžiau atleidinėt sankabą be gazo. Labai lėtai, ir ką manot, mašina pajudėjo iš vietos, bet iki galo nepaleidau, pabijojau.  biggrin.gif ot... kartais tie alia jau patyrę su mašinom nieko nenumano kaip paaiškint apie važiavimą. Būtų man normaliai išaiškinę kaip pajaust šitą mašiną, gal būčiau mažiau mučijusis aš su ja, o tai dbr teko pačiai viską atrast.
Tikiuos rytoj atvės, o tai sirgt per karščius išvis nesąmonė, nei karštos bulvės ant krūtinės užsidėt, ką jau kalbėt apie kojų kaitinimą.. doh.gif Likau be kelionės į tuos miškus, nes visa į ligas pakritau. doh.gif

Kliamka to taip sergi vasara ,sveik greit
O sankaba jo, labai letai reikia atleidinet, bet realiai mieste tuo nesinauduoju, nebent parkuojantis
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2013 07 05, 22:50)
O tai kas is lengvuskes liko,jei trulikas apglamzytas? g.gif  smile.gif

Nu stovejo jin ten kažkaip, nelabai mačiau nes į kelia turejau žiuret smile.gif , bet istrygo moters veidas, nejauna jau tokia, stovejo visa išbalus
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2013 07 06, 10:24)
Kliamka to taip sergi vasara ,sveik greit
O sankaba jo, labai letai reikia atleidinet, bet realiai mieste tuo nesinauduoju, nebent parkuojantis
[b]Papildy

turetu ir man gautis, na eisiu vakarop ir as bandyt smile.gif mane irgi mokyno, kad benzinine be gazo nejudes, tai as ir nebandziau kitaip ax.gif tai o i ta juosta 4+ negalima net ivaziuot kai sukti daleiskim i desine reikia, kaip anksciau buvo? nu nieko iskamantinesiu instruktoriaus kas ten ir kaip su naujom juostom ax.gif blush2.gif as kai i darba pesciom einu, tai dar net nemaciau ju , kaip ten suzimeta , vaziuosiu snd viesoju pas anita,nes kolkas su tokiom padangom nerizikuosiu vaziot blush2.gif tai atkreipsiu demesi
Atsakyti
QUOTE(arville @ 2013 07 06, 10:37)
turetu ir man gautis, na eisiu vakarop ir as bandyt smile.gif  mane irgi mokyno, kad benzinine be gazo nejudes, tai as ir nebandziau kitaip ax.gif  tai o i ta juosta 4+ negalima net ivaziuot kai sukti daleiskim i desine reikia, kaip anksciau buvo? nu nieko iskamantinesiu instruktoriaus kas ten ir kaip su naujom juostom ax.gif blush2.gif  as kai i darba pesciom einu, tai dar net nemaciau ju , kaip ten suzimeta  , vaziuosiu snd viesoju  pas anita,nes kolkas su tokiom padangom nerizikuosiu vaziot blush2.gif  tai atkreipsiu demesi

Ta 4+ taigi paprasta autobusu juosta,tik kad daugiau kas gali ja vaziuoti...ir taisykles galioja tos pacios,tik sukdama i desine pries raudamasi i kita juosta,kaip ir visada-privalai praleisti ja vaziuojancius... smile.gif Viskas kaip ir anksciau... smile.gif

O man dviraciui padanga nuleido-susnervavau,reikia kamera keisti... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėja2 @ 2013 07 06, 09:24)
O sankaba jo, labai letai reikia atleidinet, bet realiai mieste tuo nesinauduoju, nebent parkuojantis

Mieste ir nera reikalo tuo naudotis,cia tik siaip,sau pasieksperimentuoti-geresniam masinos pajautimui,taip sakant... ax.gif O parkuojantis ant milimetrovkiu tas pajautimas ir pravercia... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 07 06, 00:27)
Vilniuje siandien vakare liutys buvo smarki smile.gif teko vaziuot mb pasiimti is centro... tai daug masinu su avarijkem..o keliuose ezerai...
ivaziavau i viena as... masina pradejo purtytis.. fuu.. pranese islindau is to ezerioko biggrin.gif

Liutis gerule buvo,man patiko thumbup.gif vaziavau po darbo dukros su drauge is Savanoriu pasiimt (pries tai dar veziau kolega iki Akropolio duru),tai labai gerai reikejo marsruta apgalvot,kad neuzsiraut ant kokio "ezero" doh.gif O pravaziuojanti auto apipila-matomumas nulis,riedi kuri laika pagal tai,ka matei iki apipylimo ir meldiesi,kad i nieka neatsitrenktum doh.gif
Gostauto po tiltu ezeras buvo,tai visi per priespriesa per dviguba istisine vaziavom-niekas nenorejo paskesti...man va tik idomu,kokios bukles oro filtras-gal reiks issiardyt pasiziuret,nes vakar ryskiai trauka buvo sumazejusi,gali buti,kad ir uzrijo kazkiek vandens... g.gif
Atsakyti
Denaxa kaip sekesi slalomas ir instruktoriu varžybas, aš tai jau nesulaukiau, išvažiavau miegot,labai jau trumpai nakti miegojau biggrin.gif ,visai ne į temą man tas korporativinis vakarelis sodyboj buvo, šiandien pramerkus akis pirma mintis buvo:miegot, kokios dar varžybas lotuliukas.gif ,bet kadangi jau buvau pasirašius, neturejau kur trauktis lotuliukas.gif

Tarp kit ko, merginos, mūsų Denaxa Moterų vairavimo čempionate užeme 2 vieta ,SVEIKINIMAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 07 liepos 2013 - 21:29