Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 3

Atsakyti
Sakykite, o kaip su grąžinamų batų dėžute?
Atsakyti
Sveikos,
Sugedo TV priedėlis. Nunešiau taisyti. Garantiniam neparašyta per kiek laiko turi sutaisyti. Paklausus kiek laiko užtruks taisymas, atsakyta: " proto ribose". blink.gif doh.gif Įdomu kaip pagal įstatymus? 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Gal žinot, kaip iš tikro yra su batų keitimu? Pirkau Lituanicoje batus , panešiojau dvi dienas ir pastebėjau, kad batai trina koją iki kraujų dėl blogo pasiūvimo . Nunešiau, kad pakeistu, bet atsisako nes mat senus batus atnešiau doh.gif . Liepė rašyti grąžinimo aktą ir žadėjo taisyti, nors manęs konkretus modelis netenkina . Kokios iš tiesų yra mano teisės?
Atsakyti
Jei Lituanicoje pirktu batu pasiuvimas isties yra blogas - kreiva siule, likes nenukirptas odos gabalas ir t.t. tada pagal reikalavima turi grazinti pinigus... Bet jeigu tik "atrodo", kad blogas pasiuvimas, nes trina, o vizualiai bate broko irodyt negalite, tada tai yra tik "asmeninis" nepatogumas, kurio parduotuve gali nepasyti
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2013 09 14, 23:14)
man, kiek pasitaikė, ir kainų skirtumą atiduodavo, ir kuponą duodavo (tik kartais reikėjo priminti) - čia didesnėj Maxėj, kur yra informacija.

Dar radau: "klientams visuomet sudaroma galimybė įsigyti produktą/prekę už teisingą kainą. Kaip kompensacija už padarytą klaidą klientui suteikiamas 5 Lt. vertės MAXIMA dovanų čekis – teisingos kainos garantija”, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė ...
šaltinis - 2013-09-13



Dėkui už naudingą info 4u.gif
Kažką esu girdėjusi apie tai „viena ausimi“, bet niekada tuo nepasinaudojau. Dabar žinosiu savo teises smile.gif


Aš taip pat turiu naudingos informacijos.
Įkeliu nuorodą: http://verslas.delfi...7#ixzz2RgLX0j8q

Atsitiktinai perskaičiusi šį straipsnį, 2013 m. gegužės mėnesį iš Danijos parduotuvės susigrąžinau 70 Lt už nekokybiškus vyriškus batus, kurie buvo pirkti 2012-08-14 (tiesa, buvau išsaugojusi pirkimo čekį). Batai suplyšo po 2,5 mėnesio dėvėjimo. Dešiniojo bato vidinėje pusėje prie pado atsivėrė skylė, todėl jų dėvėti tapo neįmanoma. Džiaugiuosi, kad praeitą rudenį tos batų poros neišmečiau į šiukšlyną, tai 2013 pavasarį atgavau 70 litų (visą batų sumą) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabrielės mama: 17 rugsėjo 2013 - 07:35
QUOTE(Gabrielės mama @ 2013 09 17, 08:32)

Aš taip pat turiu naudingos informacijos.
Įkeliu nuorodą: http://verslas.delfi...7#ixzz2RgLX0j8q

Atsitiktinai perskaičiusi šį straipsnį, 2013 m. gegužės mėnesį iš Danijos parduotuvės susigrąžinau 70 Lt už nekokybiškus vyriškus batus, kurie buvo pirkti 2012-08-14 (tiesa, buvau išsaugojusi pirkimo čekį). Batai suplyšo po 2,5 mėnesio dėvėjimo. Dešiniojo bato vidinėje pusėje prie pado atsivėrė skylė, todėl jų dėvėti tapo neįmanoma. Džiaugiuosi, kad praeitą rudenį tos batų poros neišmečiau į šiukšlyną, tai 2013 pavasarį atgavau 70 litų (visą batų sumą) smile.gif


geriau nebūčiau perskaičius doh.gif
O be čekio jau niekaip nepavyktų šitas reikalas? Pvz su banko sąsk išrašu? g.gif
Man po mėn suplyšo batai, bet pagalvojau kad jau 2 sav praėjusios ir tą čekį tikriausiai išmečiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2013 09 18, 22:14)
geriau nebūčiau perskaičius  doh.gif
O be čekio jau niekaip nepavyktų šitas reikalas? Pvz su banko sąsk išrašu?  g.gif
Man po mėn suplyšo batai, bet pagalvojau kad jau 2 sav praėjusios ir tą čekį tikriausiai išmečiau  doh.gif

bandykite. gal pavyks. mes deichmande irgi be cekio keitem batus, bet jie zinojo, kad cia ju batai ir jie turejo koda, tai ieskojo kada tokie batai buvo parduoti ir grazino pinigus smile.gif tik vargo buvo daug, su cekiu butu buve paprasciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 09 19, 08:33)
bandykite. gal pavyks. mes deichmande irgi be cekio keitem batus, bet jie zinojo, kad cia ju batai ir jie turejo koda, tai ieskojo kada tokie batai buvo parduoti ir grazino pinigus  smile.gif tik vargo buvo daug, su cekiu butu buve paprasciau  ax.gif


Dukros suplyšusius sportinius batelius Deichman irgi priėmė bei grąžino pinigus. Nors neturėjau čekio ir jau keli mėn. buvo praėję nuo pirkimo (jie pagal modelį matė, kad čia jų prekė). Aišku, pati gyvenime nebūčiau sugalvojusi taip jų grąžinti, bet pati Deichman pardavėja patarė. Kai ieškojau dukrai naujų sportinių batelių ir padejavau, kad va turėjo keliskart tokį jų modelį, puikiausiai atlaikė, labai smagūs bateliai, o paskutinį kartą ėmė ir suplyšo.
Ir apie guminukus su ta pardavėja kalbėjom, kad jei pasirodytų, kad leidžia vandenį (kaip maksiminiai) , visada galima grąžinti.
Čia matyt dar labai priklauso nuo parduotuvės politikos.

O šiaip grąžinusi dėl broko savo gyvenime esu turbūt tik tuos dukros sportinukus. Visada po 14 dienų čekius išmesdavau, avalynei niekad jų nekaupiu.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 09 19, 10:10)
Dukros suplyšusius sportinius batelius Deichman irgi priėmė bei grąžino pinigus. Nors neturėjau čekio ir jau keli mėn. buvo praėję nuo pirkimo (jie pagal modelį matė, kad čia jų prekė). Aišku, pati gyvenime nebūčiau sugalvojusi taip jų grąžinti, bet pati Deichman pardavėja patarė. Kai ieškojau dukrai naujų sportinių batelių ir  padejavau, kad va turėjo keliskart tokį jų modelį, puikiausiai atlaikė, labai smagūs bateliai, o paskutinį kartą ėmė ir suplyšo.
Ir apie guminukus su ta pardavėja kalbėjom, kad jei pasirodytų, kad leidžia vandenį (kaip maksiminiai)  , visada galima grąžinti.
Čia matyt dar labai priklauso nuo parduotuvės politikos.

O šiaip grąžinusi dėl broko savo gyvenime esu turbūt tik tuos dukros sportinukus. Visada po 14 dienų čekius išmesdavau, avalynei niekad jų nekaupiu.

va tuo deichman man ir patinka, kad jie garantija taiko iki 2metu. MB batus po pusmecio grazinom (gal net daugiau), nes padas issinesiojo (tokiom duobem pasidare). irgi patys pasisiule priimti atgal.
o ir aptarnavimas man patinka, kad visada paklausia ar kuo padeti, bet nekisa tau prekiu nepuola ju perdetai girti smile.gif
Atsakyti
nugi esu labai dekinga uz info. Nunesiau i Deichmana ir prieme be cekio smile.gif
Atsakyti