Įkraunama...
Įkraunama...

Žvejyba

Sveiki. Ieškojau tokios temos, bet radau tik temą, skirtą moterims, kurių vyrai žvejoja ir jų patiriamas " kančias" dėl to doh.gif
O ar jūs pačios nežvejojate? Suprantu, kad užsiėmimas ne visai moteriškas g.gif
Labai norėjau ir gavau dovanų kuponą įsigyti meškerę. Pradžiai pačią elementariausią, į kurią žvejybos profai net nežiūrėtų. Labai knieti išbandyti.
Kaip ir kur jūs žvejojate, su kuo, kada, kokiais būdais ir t.t.?
Atsakyti
Sveika 4u.gif aš kartais pažvejoju, palaikau savo vyriškiui kompaniją smile.gif
Atsakyti
Sekasi. Manasis - ne žvejys, net nesidomi tuo ir mano sprendimu buvo pakraupęs doh.gif . Neįsivaizduoju, kur ir kaip galėčiau viena pažvejoti netoli Vilniaus.
Atsakyti
Oho kiek nedaug žvejotojų smile.gif tai mano naujai atrastas hobis... atvykau į Norvegiją ir antrą kartą užmetus - jau žuveliokas, ir nekuklus kokių 3 kilų, bet nežinau aš tų žuvų pavadinimų, tai nepasakysiu kokią sugavau. dabar pradėjau lankytis žvejybos forumuose, nuspirkau meškerę...žodžiu užsikrėčiau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutikė @ 2013 07 06, 22:22)
Sekasi. Manasis - ne žvejys, net nesidomi tuo ir mano sprendimu buvo pakraupęs doh.gif . Neįsivaizduoju, kur ir kaip galėčiau viena pažvejoti netoli Vilniaus.


Sveika Rutike, as irgi save galeciau pavadinti tavo likimo drauge mirksiukas.gif
Vyras ne zvejis, bet mane ziauriai uzkrete mano brolis-uzkietejes zvejis. Deja jis gyvena uzsienyje ir tik atostogoms atvaziuoja i LT.
Man sis uzsiemimas ziauriai patiko, paliko man brolis ir daug svao irangos, tik deja as nei gerai zvejoti moku nei turiu su kuo, o vienai zinok man kazkaip nejauku vaziuoti ypac vakarais.
pazvejoti manau labai daug kur yra aplink Vilniu, kad ir i Traku puse kiek ezeru, paskui neblogas ezeriukas yra prie Tarnenu, ten labai daug zveju susirenka. 4u.gif

Sekmes nelinkesiu-negalima, nes nekibs. tai tik ne zvyno nei uodegos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Giulla @ 2013 07 19, 18:51)
Oho kiek nedaug žvejotojų smile.gif tai mano naujai atrastas hobis... atvykau į Norvegiją ir antrą kartą užmetus - jau žuveliokas, ir nekuklus kokių 3 kilų, bet nežinau aš tų žuvų pavadinimų, tai nepasakysiu kokią sugavau. dabar pradėjau lankytis žvejybos forumuose, nuspirkau meškerę...žodžiu užsikrėčiau biggrin.gif doh.gif

bet ir jegu toki istraukti.... doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri i poledine ruosiasi ar jau buvo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2013 07 06, 21:28)
Sveika  4u.gif  aš kartais pažvejoju, palaikau savo vyriškiui kompaniją  smile.gif

Oo taip. Geras laiko praleidimas. thumbup.gif ir vakariene skani. ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif ,prie jūsų jungiuosi ir aš,tikiuosi priimsite blush2.gif Visą vaikystę praleidau stebėdama du užkietėjusius žvejus-tėvą ir brolį.Ir kažkaip nejučiom meškerės laikymas bei laimikio laukimas tapo mano hobiu.Žiemą nesiryžtu žvejot,bet vat vasarą tai thumbup.gif
Atsakyti
Ziurint i orus, kazkaip nesiriztu organizuotis i poledine, jauciu lauksiu pavasario ir grundulu nuo tilto.
Atsakyti

Truputis mano zvejybos ((

PRENUMERUOKIT)) https://youtu.be/S1PZP1lT4HQ

Atsakyti