Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

Senoji tema liko čia 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 06 liepos 2013 - 10:39
Laba, konimanės, parekomenduokit kokį šiltą šeimynišką, bet ne banalų filma, kažką panašaus kaip hope floats ar stepmother... Arba neidijotišką komediją, gali būti romantiška. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 06, 16:18)
Laba, konimanės, parekomenduokit kokį šiltą šeimynišką, bet ne banalų filma, kažką panašaus kaip hope floats ar stepmother... Arba neidijotišką komediją, gali būti romantiška. smile.gif

We Bought a Zoo (2011)
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2013 07 06, 17:05)
We Bought a Zoo (2011)

ačiū, mačiau, gan nuobodus ir primityvus. Labiausiai įstrigo kai tėtis turėjo važiuot atgal į parduotuvę dėl sviesto. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 06, 09:25)
ačiū, mačiau, gan nuobodus ir primityvus. Labiausiai įstrigo kai tėtis turėjo važiuot atgal į parduotuvę dėl sviesto. biggrin.gif

visai nieko RED 4u.gif
Atsakyti
Fast & Furious 6 (2013) - kitos dalys irgi ne stebuklai buvo, bet bent kažkaip gražiai tos mašinos, lenktyniavimas susižiūrėjo. nu o šioje dalyje net tas nepadėjo. dialogai išvis nuliniai, šabloninės banalios frazės. man tai buvo visiškas laiko gaišimas smile.gif
Atsakyti
Before Midnight (2013)
g.gif įdomu, nesugadins viso įspūdžio po pirmų dviejų dalių. truputį net baisoka žiūrėt smile.gif
Atsakyti
Olympus Has Fallen (2013) patiks veiksmo ir herojiškų poelgių mėgėjoms. Man visai gerai susižiūrėjo, nors ir suprantu, kad realiai tokie dalykai, kokius išdarinėjo Gerard Butler nelabai realūs yra biggrin.gif Bet ai, mat jį bala, vis tiek smagu pažiūrėti į gražų vyruką, gelbstintį visą tautą nuo teroristų biggrin.gif
Atsakyti
Pasmerktas Mirti / Dead Man Down (2013)
Kriminalinė veiksmo drama apie gangsterius, kerštą ir meilę su Colin Farrell wub.gif ir Noomi Rapace. Ne šedevras, bet man patiko, ypač aktorių vaidyba.
Atsakyti
user posted image
Sveiki,
ŠTAI ČIA - neblogas sąrašas. TOP20 rekomenduotinų filmų su komentarais.

"Mano kruopščiai atrinktas bei sureitinguotas geriausių matytų filmų sąrašas: TOP20 (su komentarais); už TOP20 ribų; TOP komedijos, TOP animacijos. Dalinuosi ir tikiuosi, kad atrasite kažką sau. Prie filmų pateikti imdb.com įvertinimai. (-:"
Atsakyti
My sister's keeper

Tema kaip ir įdomi, bet žiūrėjosi gana nuobodžiai, nepalietė kiek tikėjausi paskaičius komentarus.. Matyt tiesa, kad knyga geresnė..?
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 07 07, 19:51)
Matyt tiesa, kad knyga geresnė..?

tiesa 100 procentų. gal net visais 150 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 07 liepos 2013 - 18:57