Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka -9, laukiam

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nuska @ 2013 07 07, 13:41)
na matote, jei tai budinčios grupės auklėtoja, tai į rytinę pamainą ji turi ateiti jau 6:30. Jei jos pamaina popietinė, tai vėl turės būti iki 18:30. Tai kaip jai savo vaiką spėti nuvesti į darželį kitame miesto gale ir dar spėti laiku į darbą? Bent jau darželio auklėtojos nusipelno šio prioriteto.


O jei mes dirbam iki 18h ar 19h? Kaip mums pvz. speti pasiimti vaika?Nepykit nei viena aukletoja, bet man sis prioritetas yra absurdas... Pvz.zmogus dirba vireju darzeli, ir turi prioriteta... Absurdas doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Neberandu, kur buvo parašyta, kokius dokumentus reikia nešti į darželį? Būčiau dėkinga, jeigu kas pakartotų ax.gif
Atsakyti
Valio!!!! thumbup.gif thumbup.gif pagaliau ir mano sūnelis pateko bigsmile.gif
Atsakyti
Pagal naujai planuojamą tvarką ruošiasi ikimokyklinukus perkelti į mokyklas. Gal žinote kuriuose darželiuose planuojama tai daryti, gal yra koks nors sąrašas?nes kiek zinau, tai ne visuose bus daroma. Įdomu, dar tai, kam tada priskirtas bus lankantis ikimokyklinukas mokyklą, ar darželiui ar mokyklai?Kitais metais planuojame vesti antrą vaiką, ar nebus taip kad prarasime pirmumo teisę patekti į darželį, vien dėl to kad vyresnis vaikas jau bus perkeltas į mokyklą? Atsakykite, jei bent ką nors kas nors žino.Dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(L'inoma @ 2013 07 07, 15:16)
4u.gif
Papildyta:
O jei mes dirbam iki 18h ar 19h? Kaip mums pvz. speti pasiimti vaika?Nepykit nei viena aukletoja, bet man sis prioritetas yra absurdas...  Pvz.zmogus dirba vireju darzeli, ir turi prioriteta... Absurdas  doh.gif

na matote, neretai žmonės netgi atsisako tam tikrų darbo vietų jei tai nesuderinama su darželiu ar mokykla. Pavyzdžiui aš šiuo metu net nesvarstau galimybės ieškotis patrauklesnio darbo, nes tada tikrai nebespėsiu su vaikų priežiūra. Tai atitinkamai ir auklėtojos, negavusios galimybės vesti savo vaikų į darželį, kuriame dirba, paprasčiausiai negrįš dirbti į darželį po vaiko priežiūros atostogų. O gera auklėtoja yra turtas darželiui. Ir tik nereikia lia lia lia, kad pilna darbo birža bedarbių. Aš džiaugiuosi, kad mūsų darželyje dirba kelios auklėtojos, kurių vaikai lanko tą patį darželį. Jos nuostabios ir vien vardan jų verta tokias išimtis daryti.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...i.d?id=61785051 doh.gif doh.gif doh.gif

Savivaldyve pranese, kad priima, darzelis sako - ne... kaip ie taip pranesineja dar neiskeldine tu vaikiuku i mokyklas.. Ir vel viltis zlugo unsure.gif
Atsakyti
user posted image
Vis dar matome šitai, čia dar laukti ir tikėtis? Registravomės dar sena tvarka, pildydami prašymą darželyje, eilės kitimas: 36/159, 61(nepatenka)/169, 59/170. Dabar nuo birželio 1d. matome tą patį.
Atsakyti
QUOTE(Otarius @ 2013 07 08, 09:05)
user posted image
Vis dar matome šitai, čia dar laukti ir tikėtis? Registravomės dar sena tvarka, pildydami prašymą darželyje, eilės kitimas: 36/159, 61(nepatenka)/169, 59/170. Dabar nuo birželio 1d. matome tą patį.

Mes irgi ta pati vis dar matom:)jau nesitikiu nieko gero:(
Atsakyti
Labas rytas, mamytės,
Sakykite, prašau, kuom skiriasi prašymas priėmimas į darželį ir prašymas patvirtinti? Gavome pranešimą, kad mus priėmimė į darželį, nuvykus į darželį reikėjo pasirašyti prašymą dėl priėmimo į darželį, sutartį ir dar kelis sutikimus. Man vis neduoda ramybės, ar mums teisingai nurodė, jog turėjome užpildyti prašymą dėl priėmimo ar vis dėl to turėjome pasirašyti patvirtinimą?
Atsakyti
QUOTE(Otarius @ 2013 07 08, 08:05)
user posted image
Vis dar matome šitai, čia dar laukti ir tikėtis? Registravomės dar sena tvarka, pildydami prašymą darželyje, eilės kitimas: 36/159, 61(nepatenka)/169, 59/170. Dabar nuo birželio 1d. matome tą patį.

jei prasymas paduotas antroj metu pusej, ypatingai nuo rudeens ir veliau ir jei neturit prioritetu, tai vilties beveik nera, nebent is jusu darzelio iskelels priesmokyklinukus.
Atsakyti
QUOTE(Otarius @ 2013 07 08, 08:05)
user posted image
Vis dar matome šitai, čia dar laukti ir tikėtis? Registravomės dar sena tvarka, pildydami prašymą darželyje, eilės kitimas: 36/159, 61(nepatenka)/169, 59/170. Dabar nuo birželio 1d. matome tą patį.


Manau geriausia pasiskambinti į darželius arba nuvažiuot į savivaldybę( nes ten prisiskambint manau nelabai įmanoma) ir žinosit kokia situacija smile.gif Man dar penktadienį rodė, kad sudaromos grupės, o sekmadienį jau rodė vaiką prie lankančių thumbup.gif thumbup.gif bet aš ir į darželį skambinau ir savivaldybėj buvau, iš pradžių buvom berods 3 ar 4 už borto, vėliau 2, o praeitą savaitę 1 už borto. Tai labai tikėjausi, kad pateksim ir pasisekė mirksiukas.gif
Atsakyti
o kokiu numeriu jus skambinat i savivaldybe?
mums irgi teberodo, kad sudaromos grupes g.gif
Atsakyti