Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF


Tęsiame kelionę pas savo vaikus.

Čia plepame kol esame stagnacijos periode. Diskutuojam apie viską: apie pavykusius ir nepavykusius IUI, IVF, dalinamės tyrimų rezultatais, ligų gydymais, nuomonėmis apie klinikas, bobučių receptais, nuoskaudomis ir laimėjimais ir net galimais nėštumo požymiais, kurie aplankys kiekvieną iš mūsų. O kartais tiesiog... pasipasakojam kaip jautėmės šiandien, ko bijome ir ką norėtumėme vakarienei...

user posted image
Atsakyti
Tikiuosi Irėnė nesupyks, kad sukūriau naują temą nukopijuodama jos sukurtos temos pirmąją žinutę? blush2.gif
Atsakyti
Reserved, kokia greita thumbup.gif jau aš galvojau, kad nebus kas kuria naują temą, ruošiausi aš tą padaryti blush2.gif nespėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reserved @ 2013 07 08, 22:33)
Gregory Davido Robertso knygą „Šantaramas“, jau nedaug liko  smile.gif


oo, sveikinu įveikus! ir kaip tau?

QUOTE(reserved @ 2013 07 08, 22:51)
Tikiuosi Irėnė nesupyks, kad sukūriau naują temą nukopijuodama jos sukurtos temos pirmąją žinutę?  blush2.gif


šią žinutę kažkada sugalvojo Maide..
o kur Irėnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2013 07 09, 08:22)
oo, sveikinu įveikus! ir kaip tau?
šią žinutę kažkada sugalvojo Maide..
o kur Irėnė g.gif


Sveikos! 4u.gif

Maides is vis seniai negirdeti unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Atsižymiu ir aš blush2.gif
Poilsiaujančioms - gero oro ir įspūdžių, vadovaujančios - paklūsnių pavaldinių, o šeip kasdieniškai plušančioms - užsibaigiančio darbų sąrašo 4u.gif

Merginos gal žinot ar prieš stimuliaciją yra atliekamas suderinamumo (po sueities) testas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 07 09, 11:59)
Merginos gal žinot ar prieš stimuliaciją yra atliekamas suderinamumo (po sueities) testas? g.gif

šitas testas LT mažai kur siūlomas. juk čia svarbu daryt IUI n kartų ir daryt biznį, o IUI nesuderinamumas aplenkiamas, tai neaktualu. man per 6 metus tik vieną kartą viena gydytoja buvo pasiūlius tą testą. bet mes nesugebėjom pagal pageidavimą ir nurodytu laiku pasimylėt blush2.gif
Atsakyti
Kažkokie šiandien čia x failai... blink.gif Pusė nematau, paskui atsiranda, bet vėl dingsta doh.gif Kas vyksta? Čia tik pas mane? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2013 07 09, 10:52)
mes nesugebėjom pagal pageidavimą ir nurodytu laiku pasimylėt  blush2.gif

Aha, va čia tikrai problema blush2.gif Kaip MB sako "aš gi negaliu kaip mašina išsikurti ir dirbti" doh.gif
Bet gal verta pasidaryti? Nors MB tai dabar schmoll.gif , sako kai gydytojas nurodys - nenori nustatyti laiku lotuliukas.gif
Bet kur ieškoti priežasties jei jos nei pas vieną neranda? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 09 liepos 2013 - 12:05
QUOTE(Comma @ 2013 07 09, 13:08)
Kažkokie šiandien čia x failai... blink.gif Pusė nematau, paskui atsiranda, bet vėl dingsta doh.gif Kas vyksta? Čia tik pas mane? blush2.gif
Papildyta:

Aha, va čia tikrai problema blush2.gif Kaip MB sako "aš gi negaliu kaip mašina išsikurti ir dirbti"  doh.gif
Bet gal verta pasidaryti? Nors MB tai dabar  schmoll.gif , sako kai gydytojas nurodys - nenori nustatyti laiku  lotuliukas.gif
Bet kur ieškoti priežasties jei jos nei pas vieną neranda? blink.gif

o kas vyksta ? blink.gif mano darbinis kompas nors ir blūdina, bet su SM viskas gerai.
o aš maniau, kad čia tik maniškis toks blush2.gif

o priežastys kažkur anapus... g.gif kaip dauguma sako, ne laikas, viskas bus gerai verysad.gif idiotiška, bet o kaip kitaip g.gif man labai liūdna irgi...
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2013 07 09, 11:19)
o kas vyksta ?  blink.gif  mano darbinis kompas nors ir blūdina, bet su SM viskas gerai.
o aš maniau, kad čia tik maniškis toks  blush2.gif

o priežastys kažkur anapus...  g.gif kaip dauguma sako, ne laikas, viskas bus gerai  verysad.gif  idiotiška, bet o kaip kitaip  g.gif  man labai liūdna irgi...

Dabar jau lyg ir susitvarkė. Pirma tai savo žinutės nemačiau, paskui atsirado, paskui vėl dingo. Slėpynės lotuliukas.gif

Būtent, kad anapus. Bet kai jau biologinis muša per smegenis tai pačiai sau paaiškinimas, kad dar ne laikas neberamina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 07 09, 13:39)
Būtent, kad anapus. Bet kai jau biologinis muša per smegenis tai pačiai sau paaiškinimas, kad dar ne laikas neberamina verysad.gif

man jau irgi 38 po poros mėn. doh.gif ir irgi stogas važiuoja.
man paskutinę savaitę žiaurus PMS'as ir taip viskas nesiseka, kad nei ką daryt doh.gif ir tokios smulkmenos nesiseka. o PMS'ui tai dar net ne laikas, dar tik O ką tik pasibaigus, jei ji apskirtai vyko. kas čia gali būt? g.gif ar paparasčiausias pervargimas, ar kas nors gal veikia, ar vėl labai užsiciklinau ties pastojimu stebuklingu būdu verysad.gif Jum nieko?
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2013 07 09, 13:10)
man jau irgi 38 po poros mėn.  doh.gif ir irgi stogas važiuoja.
man paskutinę savaitę žiaurus PMS'as ir taip viskas nesiseka, kad nei ką daryt  doh.gif  ir tokios smulkmenos nesiseka. o PMS'ui tai dar net ne laikas, dar tik O ką tik pasibaigus, jei ji apskirtai vyko. kas čia gali būt?  g.gif ar paparasčiausias pervargimas, ar kas nors gal veikia, ar vėl labai užsiciklinau ties pastojimu stebuklingu būdu  verysad.gif  Jum nieko?

Aš užsiciklinau ties problemos neradimu. Mane aklas planuojamas stimuliavimas nervina doh.gif Todėl įsitikinus, kad tai bus tik tuščios viltys už kurias dar bus sumokėta belenkiek pinigų doh.gif
Atsakyti