Įkraunama...
Įkraunama...

Kristaus meilė mums

Labas smile.gif ar tikite Kristu kaip GELBĖTOJU? smile.gif Ar pasitikite visuose gyvenimo sunkumuose Kristumi?Aš tai pasitiu juo ir labai man padeda gyvenime Kristus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ketlina31 @ 2013 07 12, 18:36)
Labas smile.gif ar tikite Kristu kaip GELBĖTOJU? smile.gif Ar pasitikite visuose gyvenimo sunkumuose Kristumi?Aš tai pasitiu juo ir labai man padeda gyvenime Kristus thumbup.gif

kam jus priklausote?smile.gif nes jechova panasaus tikejimo:)
Atsakyti
Jehova su Kristumi neturi nieko bendro, berods, jie išvis Kristaus nepripažįsta
Atsakyti
Kristus yra mūsu džiaugsmas,padeda nugalėti bet kokią nuodėmę,jis mane išlaisvino nuo depresijos smile.gif Nepriklausau as jokiems Jahovos liūdytojams,tiesiog tikiu į DIEVA ir pasitikiu Jėzumi smile.gif Aš patariu visiems,kam labai liūdna ar depresija pasimelst,paprašyti pagalbos Kristaus,ir jis jums padės!!! smile.gif Man labai padėjo išsikapstyti iš gilios depresijoa smile.gif
Atsakyti
4u.gif
O kaip meldėtės? ,,....tikiu į Jėzų Kristų vienatinį jo sūnų, kuris prasidėjo iš Šventosios dvasios, gimė iš mergelės Marijos....,, Šita malda? Papasakokit, kaip išėjot iš depresijos?
Atsakyti
Aš po gimdymo susirgau labai sunkia depresija ir prasikankinus po 2 mėn.aš pradėjau labai karštai tikėti,kad man JĖZUS padės pasveikti.tai aš savais žodžiais meldžiaus,kad man padėtų,nekalbėjau aš maldų tekstų.Po intensyvaus stipraus tikėjimo ir maldos savais žodžiais po 2 mėn.man padėjo,aš galutinai pasveikau ir mano siela prisipildė daug džiaugsmo ir optimizmo,kurio man suteikė JĖZAUS MEILĖ mam.Aš manau,kad kiekvienam padėtų,jai tik intensyvei juo pasitikėtų,nes kaip ŠV.RAŠTE rašo,kad KRISTUS mus taip labai myli,kad numirė už mųsu nuodėmes smile.gif ir prisikėlė,kad mes turėtume amžįnąjį gyvenimą ir amžinai būtume su Jėzumi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ketlina31 @ 2013 07 17, 17:26)
Aš po gimdymo susirgau labai sunkia depresija ir prasikankinus po 2 mėn.aš pradėjau labai karštai tikėti,kad man JĖZUS padės pasveikti.tai aš savais žodžiais meldžiaus,kad man padėtų,nekalbėjau aš maldų tekstų.Po intensyvaus stipraus tikėjimo ir maldos savais žodžiais po 2 mėn.man padėjo,aš galutinai pasveikau ir mano siela prisipildė daug džiaugsmo ir optimizmo,kurio man suteikė JĖZAUS MEILĖ mam.Aš manau,kad kiekvienam padėtų,jai tik intensyvei juo pasitikėtų,nes kaip ŠV.RAŠTE rašo,kad KRISTUS mus taip labai myli,kad numirė už mųsu nuodėmes smile.gif ir prisikėlė,kad mes turėtume amžįnąjį gyvenimą ir amžinai būtume su Jėzumi thumbup.gif

is kur jus zinote kad tai tiesa? man pvz yra ydomus tie pasakojimai,bet is kur man suzinoti tiesa? man pvz biblijos nepakanka tuo patiketi...
Atsakyti
Juk ŠV.RAŠTAS ir yra tiesa apie DIEVĄ,juk pats KŪRĖJAS ir davė ikvėpimą parašyti apaštalams EVANGELIJĄ smile.gif Reikia tik karštai tikėti į JĖzų ir jis padeda labai thumbup.gif .Aš kitomis knygomis netikiu,tik ŠVENTĄ RAŠTĄ,nes tai šventa kyga,šventi žodžiai smile.gif Kokių dar yrodymų jums reikia?kad patikėtumėte,kad Kristus yra tikroji laimė ir džiaugsmas smile.gif Einu į bažnyčią ir pasimelžiu prie Jėzaus paveikslo arba tiesiog pabūnu ir labai nuramina,paguodžia,pripildo sielą daug džiaugsmo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ketlina31 @ 2013 07 17, 19:04)
Juk ŠV.RAŠTAS ir yra tiesa apie DIEVĄ,juk pats KŪRĖJAS ir davė ikvėpimą parašyti apaštalams EVANGELIJĄ smile.gif Reikia tik karštai tikėti į JĖzų ir jis padeda labai thumbup.gif .Aš kitomis knygomis netikiu,tik ŠVENTĄ RAŠTĄ,nes tai šventa kyga,šventi žodžiai smile.gif Kokių dar yrodymų jums reikia?kad patikėtumėte,kad Kristus yra tikroji laimė ir džiaugsmas smile.gif Einu į bažnyčią ir pasimelžiu prie Jėzaus paveikslo arba tiesiog pabūnu ir labai nuramina,paguodžia,pripildo sielą daug džiaugsmo... thumbup.gif

o neuztektu namie pasimelsti jezui? butina kazkur eiti... matote pas mus lankesi ta jachova ten irgi biblija vadovaujasi,pradzioj man patiko visa tai,nes juk biblija nieko bloga nemokina. jeigu vadovautaisi ko biblija moko,tai realiai gyvenimas butu nuostabus... bet tai kaip pamastai vieni tiki y dieva,kiti y jezu,treti jau y tuos stabus ar dar y kazka,ir kakzaip visi turi savo tiesa apie ju ta vadinama tikejima... ir kas juokingiausia,tarkim jahovos liudytojai teigia viena visas kitas tikejimas jiem yra sekta,jus pasakojate apie jezu ir jum kitas tikejimas vel kaip sekta,nes jus tikite tik jezumi...nu ir taip ratas vyksta . tai kaip zmogui susivokti kur tas tikrasis tikejimas? man ydomus tas kitas tikejimas,bet man tiek daug kyla klausimu,kad as negaliu vienu tikejimu tiketi...
Atsakyti
Žinoma yra daugybė religijų ir įvairių tikėjimų,bet tik vienintėlis JĖZUS mums siūlo ŠVENTĄJĄ DVASIĄ thumbup.gif Tai yra mums DIEVO TĖVO DOVANA smile.gif Kai mes įtikime KRISTŲ,jis perkeičia mūsų šidis,mes tampame DIEVO VAIKAIS smile.gif JĖZUS SAKĖ"JŪS NIEKO NEGALITE BE MANES PADARYTI".Mūsu augimas malone,mūsu džiaugsmas,mūsų naudingumas-visa priklauso nuo mūsų sutarimo su KRISTUMI thumbup.gif Mes priimame JĖZŲ kaip savo GELBĖTOJĄ.Mes patys negalime sau nuodėmių ar pakeisti savo širdies,tik JĖZUS tai gali thumbup.gif Šėtonas džiūgauja,kai jam pavyksta DIEVO VAIKUS įstumti į neviltį ir pakirsti jų tikėjimą.Jis mėgaujasi mus nepasitikint DIEVU,abejojant Jo noru ir galia mus išgelbėti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysMerginos @ 2013 07 18, 10:03)
o neuztektu namie pasimelsti jezui? butina kazkur eiti... matote pas mus lankesi ta jachova ten irgi biblija vadovaujasi,pradzioj man patiko visa tai,nes juk biblija nieko bloga nemokina. jeigu vadovautaisi ko biblija moko,tai realiai gyvenimas butu nuostabus... bet tai kaip pamastai vieni tiki y dieva,kiti y jezu,treti jau y tuos stabus ar dar y kazka,ir kakzaip visi turi savo tiesa apie ju ta vadinama tikejima... ir kas juokingiausia,tarkim jahovos liudytojai teigia viena visas kitas tikejimas jiem yra sekta,jus pasakojate apie jezu ir jum kitas tikejimas vel kaip sekta,nes jus tikite tik jezumi...nu ir taip ratas vyksta . tai kaip zmogui susivokti kur tas tikrasis tikejimas? man ydomus tas kitas tikejimas,bet man tiek daug kyla klausimu,kad as negaliu vienu tikejimu tiketi...


Žinoma, kad galite melstis namie! Tikrai nėra taip, jog privalote melstis TIK Bažnyčioje. Tiek gyvendama Lietuvoje, tiek ir dabar Suomijoje, sekmadieniais einame su vyru į Bažnyčią, o meldžiamės tai kada norim ir kada reikia. Juk būna, kad atsitinka kažkas ar tiesiog nori Dievui padėkoti, pabendrauti ar tiesiog su Juo pabūti... Ir tam nesvarbu nei laikas, nei vieta. mirksiukas.gif

Biblijoje parašyta, kad Dievas susideda iš trijų - yra Dievas Tėvas, Sūnus Jėzus Kristus ir Šventoji Dvasia. O kodėl Jūs norite būtinai save kažkam priskirti? Aš, pavyzdžiui, nesu nei katalikė, nei kokia Jehovos liudytoja ar mormonė, nei liuteronė ar reformatė... Svarbiausia, kad tikite į Dievą, Jėzų Kristų kaip Jūsų Išganytoją ir Šventąją Dvasią, esate priėmusi krikštą ir pripažįstate, jog Biblija yra gyvojo Dievo žodis. Tikėkite tuo, kad parašyta Šventajame Rašte. O tam tikrai neprivalote būti arba katalikė, arba stačiatikė arba dar kažkas. Jūs galite būti tiesiog KRIKŠČIONĖ. Juk Biblijoje nėra parašyta, kad bus išgelbėti tik kokie Jehovos liudytojai ir katalikai lotuliukas.gif tiesa, teko girdėti, kaip kai kurios bažnyčios skelbiasi, kad tik jos yra pačios teisingiausios ir tik jose galima rasti išsigelbėjimą ir išganymą. Ir tai yra NESĄMONĖ. mirksiukas.gif

Na, pripaišiau čia visko, bet gal nors kažkas aišku bus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ketlina31 @ 2013 07 17, 09:39)
Man labai padėjo išsikapstyti iš gilios depresijoa smile.gif


bet jeigu depresija yra priežastinė, tai ji praeina tik pašalinus priežastį
Atsakyti