Įkraunama...
Įkraunama...

Siauras dubuo

Ar siauras dubuo reiskia, kad gali tekti daryti Cezario pjuvi? unsure.gif Prasau pasidalinkit savo patirtim ir ziniomis wub.gif Mano nestumo kortelej irasyta, kad siauras dubuo...
Atsakyti
Man atrodo, kad vistiek dazniausiai bandoma gimdyti.
Kai as gimdziau, tai is salia esancios gimdyklos girdejau kkalbant- "ruoskit operacine, nes anatomiskai siauras dubuo" Taip, kad dare Cezari, nors is pradziu gimdyti bande.

Siaip tai yra pora klausimu apie tai forumo ginekologes skyrelyje.
Atsakyti
as praita kart klausiau gyd kada yra daromas cezario pjuvis g.gif o ji viena is priezasciu paminejo siauras dubuo...bet manau kad turbut pradzioi leidzia paciai bandyt
Atsakyti
QUOTE(Tanitaa @ 2006 06 04, 21:14)
Ar siauras dubuo reiskia, kad gali tekti daryti Cezario pjuvi?  unsure.gif  Prasau pasidalinkit savo patirtim ir ziniomis  wub.gif  Mano nestumo kortelej irasyta, kad siauras dubuo...

gali prisireikti daryti cezario pjuvi, net nenusiteik taip mirksiukas.gif pas mane ypac siauras dubuo visa nestuma sake kad pjuvi darys, ligoninej pati jo prasiau, nes itare kad vaikas didelis blink.gif bet viena maloni jauna daktaryte pasake, kad supjaustyti visada spes, ir as jos nuomone, esu lanksti, todel bandysim gimdyti. na ir ka- pagimdziau thumbup.gif
dabar vel esu nestuke.gif ir vel korteleje siauras dubuo, na bet pagimdziau viena kaip nors pagimdysiu ir kita blush2.gif
Atsakyti
Na, man daktare sake, kad mano labai geras dubuo, todel mano leliukas gerai isitaises ir pilvukas neatrodo toks didelis... nestuke.gif Ar tai reiskia, kad ir gimdymas gali buti lengvesnis, ar reiskia tik tiek, kad gimdysiu pati.
Atsakyti
O jums neatrodo,jei siauras dubuo, cezario pjuvis geriausia iseitis, gerai jei vyks viskas sklandziai, na, o jei kas atsitiks ir leliukui pakenks, kas tada g.gif
Atsakyti
Ir mano kortelej parasyta kur patologijos - siauras dubuo...todel mano pilvukas i prieki atsikises, nes kai labai siauras dubuo tai nera ten vaikuciui vietos, taip daktare sake.na as tai labiau noreciau cezario nei kad rizikuoti pagimdysiu pati ar ne, bus komplikacijos ar ne, be to lanksti tikrai nesu, nenoreciau nei kad man klubai issinarintu, nei kad vaikuciui kas nutiktu g.gif
Atsakyti
o mano irgi buvo siauras dubuo, todel ir rekejo cezario (nors ir pati norejau, bet jis ir siaip buvo privalomas) nes vaikiukas del siauro dubens buvo galvute uzlenkes
Atsakyti
Mano korteleje irgi buvo parasyta siauras dubuo, gimdziau 10 val pati, poto vis tiek teko daryti cezaio pjuvi, maziuke niekaip nepralindo, na bet nieko nepadarysi yra kaip yra 4u.gif
Atsakyti
manau, kad tik isimtinais atvejais pas ka siauras dubuo moterys pagimdo pacios, nebent vaikas nera labai didelis, mano drauge turejo siaura dubeni ir vaikas buvo labai didelis, tai bekalbu jai dare cezari... na o man siuo atveju pasiseke, nes manau, kad gimdysiu pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanitaa @ 2006 06 04, 23:14)
Ar siauras dubuo reiskia, kad gali tekti daryti Cezario pjuvi?  unsure.gif  Prasau pasidalinkit savo patirtim ir ziniomis  wub.gif  Mano nestumo kortelej irasyta, kad siauras dubuo...

Pas mane siauras dubuo, nepergyvenk thumbup.gif . Kai atvaziavau gimdyt pirmaji tai aikciojo visos medikes kaip jin pagimdys,kaip vaikas. O plysimu neturejau nei su pirmu nei antru vaiku. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano pažystamos irgi siauras dubuo. Tai daktarė iškart pasakė, kad cezaris bus, bet kai atėjo laikas gimdyt - pagimdė pati ir nesunkiai biggrin.gif
Atsakyti