Įkraunama...
Įkraunama...

Dantiste, ar nepermoku?

Sveikos, reikia jusu patarimu, nes jau nebezinau.. Zodziu, vaikstau pas dantiste "pusiau privaciai" - valstybineje istaigoje, bet moku uz viska, ne tik medziagas. Kai internetu klausiau, kiek kainuoja saknies kanalo "grezimas, valymas ir plombavimas", man buvo atsakyta, kad apie 150 gali nezymiai keistis. Viena danti tarkim greze, dejo laikina plomba - 80 lt. tada plombavo kanala su gutaperca - dar 80, tai jau 160, o dar laukia paprasta plomba "ant virsaus" - turbut vel 80 prasys. Kita danti kol kas marino spec vaistais,tada trauke nerva ir dejo irgi laikina plomba - suplojau 110, o reikia deti ir gutaperca ir iprasta plomba. Issirinkau sia dantiste butent del kainu, nes neissimokesiu, reikia kruva dantu tvarkyti,o dabar ziuriu kad nieko cia pigiau nesigauna, imu maustoma jaustis..
Bukit mielos,pasakykit, ar cia normalu tokius pinigus moketi..? Dekui smile.gif
Atsakyti
o kaip suprasti ,,pusiau privaciai"? g.gif Rasote, kad valstybineje, tai poliklinikoje? As poliklinikoje kai eidavau, maksimum esu 20 su kapeikom mokejusi. O siaip iki 20 lt (kartais 3, kartais 8 kt) reikedavo susimoketi uz medziagas (jos poliklinikoje kaip zinia ne itin geros). O is kur pas jus tokios kainos valstybineje istaigoje? g.gif Gal nesate drausta? g.gif
Tokias sumas kaip temos autore, mokejau gryyynai privacioje klinikoje. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 24 liepos 2013 - 18:05
Jeigu tai poliklinika, kam eiti "pusiau privaciai"? Ir uz numatytas kainas galima gauti geras medziagas, helio plombas ir pan. smile.gif O jei norit gero serviso, tai laisvai galit eiti uz tokius pinigus i privacia, kur kanalo plombavimas, danties plombos taip pat kainuoja nuo 80lt ir daugiau.
Jus pati matyt davet suprasti odontologei, kad esate "moki" tai ji ir ima is jusu tuos pinigelius ,kaip privatininke.
Atsakyti
tokiomis kainomis gydziausi privaciai ir pas lb gera gydytoja.
tai jei atsakant i tema - kaip "pusiau privaciai", tai tikrai smarkiai permokate mirksiukas.gif
Atsakyti
Miestas - Vilnius.
"pusiau privaciai" - kaip cia paaiskinti.. Esme ta, kad nebegyvenu Lietuvoje, negaliu tvarkytis dantu nemokamai, sakiau susitvarkysiu per atostogas. Bet tai, kad dirbu uzsienyje, nereiskia, kad kaip durnele savo sunkiai uzdirbtus pinigus noriu kisti kaip i bala. Ir manau, kad jei dantistas uzdarbiauja "is pasales", dirbdamas viesojoje istaigoje, turetu vis tiek imti kazkiek maziau, o ne "melzti" privatininko kainomis, kaip manote?
Atsakyti
Tai Vilniuj privačioj tokios pat kainos.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 07 24, 22:32)
Tai Vilniuj privačioj tokios pat kainos.

Taip iseina, kad mane uz kvailele laiko, ejau specialiai kad pigiau butu, o cia plesia kaip privatininkai, valstybine gydymo istaiga mat
Atsakyti
QUOTE(Elcia @ 2013 07 24, 23:46)
Taip iseina, kad mane uz kvailele laiko, ejau specialiai kad pigiau butu, o cia plesia kaip privatininkai, valstybine gydymo istaiga mat

Vienas dalykas, oficialiai gydytoja negali jūsų priimti valstybinėje poliklinikoje, jei nesate jos pacientė, einate pusiau privačiai, t.y. nelegaliai. Dėl kainos tai net nežinau kodėl čia jūs tragediją darot? Ne tik Vilniuje, bet ir mažesniuose miestuose plius minus panašios kainos. Aš pati lankausi pas odontologę, dirbančią valstybinėje klinikoje, esu jos pacientė, bet sumoku už medžiagas plius minus 50 Lt, nes nenoriu pigių plombų ir visuomet imu nuskausminimą, aš galvoju, kad čia normali suma. Nes pas tą pačią odontologę einanti mano pažįstama kaip ir Jūs "pusiau privačiai", moka bent dvigubai daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 07 25, 07:08)
Vienas dalykas, oficialiai gydytoja negali jūsų priimti valstybinėje poliklinikoje, jei nesate jos pacientė, einate pusiau privačiai, t.y. nelegaliai. Dėl kainos tai net nežinau kodėl čia jūs tragediją darot? Ne tik Vilniuje, bet ir mažesniuose miestuose plius minus panašios kainos. Aš pati lankausi pas odontologę, dirbančią valstybinėje klinikoje, esu jos pacientė, bet sumoku už medžiagas plius minus 50 Lt, nes nenoriu pigių plombų ir visuomet imu nuskausminimą, aš galvoju, kad čia normali suma. Nes pas tą pačią odontologę einanti mano pažįstama kaip ir Jūs "pusiau privačiai", moka bent dvigubai daugiau.

"tragedija darau", nes buvo butent ieskota dantisto kuris bent kiek pigiau darytu. Ir tik man atejus staiga sumos eme augti. Lygiai uz tokias pat, o gal net vos mazesnes kainas, galeciau drasiai eiti pas privatininkus, kur visa technika bent ne " caro Ruriko" laiku. Sakykit ka norit, bet jei valstybiniu istaigu mediku paslaugos ne kiek ne pigednes, nematau ne vieno pliuso, ko pas juos eiti.
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 07 25, 10:08)
Vienas dalykas, oficialiai gydytoja negali jūsų priimti valstybinėje poliklinikoje, jei nesate jos pacientė, einate pusiau privačiai, t.y. nelegaliai. Dėl kainos tai net nežinau kodėl čia jūs tragediją darot? Ne tik Vilniuje, bet ir mažesniuose miestuose plius minus panašios kainos. Aš pati lankausi pas odontologę, dirbančią valstybinėje klinikoje, esu jos pacientė, bet sumoku už medžiagas plius minus 50 Lt, nes nenoriu pigių plombų ir visuomet imu nuskausminimą, aš galvoju, kad čia normali suma. Nes pas tą pačią odontologę einanti mano pažįstama kaip ir Jūs "pusiau privačiai", moka bent dvigubai daugiau.


na as valdiskoje poliklinikoje taisausi, tai man deda taip pat helio bliombas, nuskausmina kai to reikia, tai sumoku kai pataiso danti po keliu apsilankymu,(o tai buna 3-4 kartai, su gydimu, vaistais),~20 lt.Tie nuskausminamieji apie 1 lt. kainuoja, vaistai velgi ~2-3 lt, ir bliomba~15lt.,o jei mazesne bliomba tai apsieinu ir su ~ 10 lt. Siaip irgi daktare pazystama, taisomes dantis pas ja visa seima. Uz dancio rovima+ nuskausminamiej~6lt.O aparatura ne "Cariko Ruriko", nauja, kaip ir visur. Manyciau kad tu senovisku aparaturu gal jau niekur nera.
Atsakyti
QUOTE(Elcia @ 2013 07 24, 12:28)
Sveikos, reikia jusu patarimu, nes jau nebezinau.. Zodziu, vaikstau pas dantiste "pusiau privaciai" - valstybineje istaigoje, bet moku uz viska, ne tik medziagas. Kai internetu klausiau, kiek kainuoja saknies kanalo "grezimas, valymas ir plombavimas", man buvo atsakyta, kad apie 150 gali nezymiai keistis. Viena danti tarkim greze, dejo laikina plomba - 80 lt. tada plombavo kanala su gutaperca - dar 80, tai jau 160, o dar laukia paprasta plomba "ant virsaus" - turbut vel 80 prasys. Kita danti kol kas marino spec vaistais,tada trauke nerva ir dejo irgi laikina plomba - suplojau 110, o reikia deti ir gutaperca ir iprasta plomba. Issirinkau sia dantiste butent del kainu, nes neissimokesiu, reikia kruva dantu tvarkyti,o dabar ziuriu kad nieko cia pigiau nesigauna, imu maustoma jaustis..
Bukit mielos,pasakykit, ar cia normalu tokius pinigus moketi..? Dekui smile.gif


Mieloji Elcia,

dantų kanalų gydymas ir kainuoja tokiomis sumomis,kaip ir rašote.. net ir valstybinėje įstaigoje kai domėjausi kiek kainuotų dviejų dnatų kanalų sutvarkymas, kainos buvo lygiai tokios pat,kaip paminėjote.. Privačiai ėjau vien dėl to,kad galėjau pakliūti greičiau nei buvo eilė, ir kad turėjau sudėtingesnį danties atvejį...

Tad Jūsų kainos poliklinikos atveju, KANALŲ gydyme, yra visiškai normalios, ir nesvarbu ar jūs legaliai ar nelegaliai einate.. Pas juos jau tokios nustatytos kainos yra.
Atsakyti
Pykti dėl kainų nelabai matau prasmės, nes einat nelegaliai, todėl nereikia tikėtis, kad galios poliklinikos nustatytas kainoraštis. O kadangi dantistė dirba "sau į kišenę", ne į poliklinikos ar privačios įmonės kasą, tai ir kainas nusistato savas.
Būtumėt ėjusi geriau į privačią legaliai (nes į oficialiai polikliniką eiti negalite), būtų kainos pagal kainoraštį patvirtintą buvusios, o ir jei atsitiktų kas, klinika ar gydytojas atsakingi būtų rolleyes.gif
Atsakyti