Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 41

sveikos visos 4u.gif su grazia sauleta diena.Visoms sveikatos 4u.gif toliau bendraukime sitoje onkologines 41 temoje........
Atsakyti
QUOTE(kristianija @ 2013 07 24, 08:04)
taip esu jautruolė, o dar prisigalvojau tokiu diagnoziu, akys uztinusios nuo asaru..zinau, negerai, kad taip puolu i nevilti ir mazas vaikas tai mato.. bet as taip bijau, kaltinu save ko anksciau nejau pas privaciai dirbanti gyd, vis tikejaus kad vaistai nuo uzdegimo bus padeje, naivuole verysad.gif

viskas krenka is ranku, ta nezinomybe mane varo is proto

O ar yra moteru cia su moteriskos vietos ligom, kaip jums sekas gydytis? bijau kad laikas ilgainiui gli buti ne mano naudai, kol padarys tyrimus...



QUOTE(kristianija @ 2013 07 24, 09:14)
kad pap tepinelis buvo darytas pries beveik 3 metus, o dabar  tik paparastus tepinelius teeme, o bet gyd pasimetus, sako neturi buti kraujavimo po santykiu...ispradziu ji nurase uzdegimui, bet si kart uzdegimo tepinelis neberode, o kraujavimas po santykiu buvo...tas labiausiai ir gazdina... verysad.gif


O koks dgnz.kodas užrašytas pas jus? LSIL,? CIN1 ?
Panašu kad bereikalo dar panikuojat, tai tik pakitusios ląstelės o ne "grynaveislis" vėžys. Jei būtų "tikras" tai nelauktų o iš kart be jokių papildomų tyrimų pasiūsta pas onkologus.
Kokį tyrimą taip skubat daryti?

Kažkas rekomendavo važiuoti iškarto į Vilnių,nu pamąstykit kaip atrodo - uoj,daktaryte priimkit mane be siuntimų,talonų,nes aš išprotėsiu,nes galvoju kad man vėžys doh.gif
Pasidarykit tyrimus ramiai pas savo daktarus ir pagerkit raminančių.

Kaip bebūtų linkiu kad jūs klystumėt...
Atsakyti
sveiki,gal yra susidurusiu su gyd.deltuva?kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Kažkas klausė atsakymų mano, malonu, kad teiraujatės, bet kepenų nebetyrė, pasakė, kad nėra reikalo, nes bent dabar fermentai nukrito, tačiau skausmai liko. Darė kolonoskopiją- gera, pasidariau kiaušidžių markerį- geras, gastrointestinalinio darytis nepatarė- labai netikslus... unsure.gif unsure.gif Taip ir gyvenu toliau, pilvą skauda ir skauda ir skauda... seksiu tyrimus, jei tik pablogės, reikalausiu biopsijos nedesiant... nes kankina ir nuovargis, naktinis prakaitavimas unsure.gif Nežinau ką ir galvot.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 07 24, 19:33)
Kažkas klausė atsakymų mano, malonu, kad teiraujatės, bet kepenų nebetyrė, pasakė, kad nėra reikalo, nes bent dabar fermentai nukrito, tačiau skausmai liko. Darė kolonoskopiją- gera, pasidariau kiaušidžių markerį- geras, gastrointestinalinio darytis nepatarė- labai netikslus... unsure.gif  unsure.gif  Taip ir gyvenu toliau, pilvą skauda ir skauda ir skauda... seksiu tyrimus, jei tik pablogės, reikalausiu biopsijos nedesiant... nes kankina ir nuovargis, naktinis prakaitavimas unsure.gif  Nežinau ką ir galvot.

tai gal su zarnynu kazkas negerai?
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 07 24, 19:33)
Kažkas klausė atsakymų mano, malonu, kad teiraujatės, bet kepenų nebetyrė, pasakė, kad nėra reikalo, nes bent dabar fermentai nukrito, tačiau skausmai liko. Darė kolonoskopiją- gera, pasidariau kiaušidžių markerį- geras, gastrointestinalinio darytis nepatarė- labai netikslus... unsure.gif  unsure.gif  Taip ir gyvenu toliau, pilvą skauda ir skauda ir skauda... seksiu tyrimus, jei tik pablogės, reikalausiu biopsijos nedesiant... nes kankina ir nuovargis, naktinis prakaitavimas unsure.gif  Nežinau ką ir galvot.

tu mano dukros metu,jei vienos bedos,tai seimos gyd.nuvare pas psichiatra,svaigimai,pykinimai ir eile nusiskundimu,israse vaistu ziuresim gal pades,gal tau ir nervinio pagrindo tie skausmai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana69bb @ 2013 07 24, 19:49)
sveiki,gal yra susidurusiu su gyd.deltuva?kokie atsiliepimai?

Vienas is geriausiu neurochirurgu Lietuvoje, jo rankos daro stebuklus, padaro daugiau nei imanoma...
Atsakyti
QUOTE(kristianija @ 2013 07 24, 08:14)
kad pap tepinelis buvo darytas pries beveik 3 metus, o dabar  tik paparastus tepinelius teeme, o bet gyd pasimetus, sako neturi buti kraujavimo po santykiu...ispradziu ji nurase uzdegimui, bet si kart uzdegimo tepinelis neberode, o kraujavimas po santykiu buvo...tas labiausiai ir gazdina... verysad.gif

Čia vienas iš pagrindinių Endometriozės požymių. Pasiskaitykit apie šią ligą, gal atrasit ir daugiau, bet aišku nesiūlau savęs diagnozuoti. Aš ją turiu. Prieš ją diagnozuojant perskaičiau lankstinuką apie kiaušidžių vėžį ir iš 7 punktų (simptomų) man tiko 6. Vyras supanikavo - aš ne, vat ir paaiškėjo kad vėžio nėra o tupi Endometriozė.
Linkiu nusiraminti ir plačiau pažvelgti į situaciją, nes kartais ligą galima ir įsikalbėti/įsileisti nuolat apie ją šnekant ar jau "tikint" kad jūs ją turit. Pasidarykit tyrimą dėl šventos ramybės, ir jei viskas gerai kapstykitės toliau, jei jau šitoks nerimas, tikrai atrasit kas negerai organizme.

Visoms kitoms kovojančioms - jėgų nepasiduoti 4u.gif (Banalu, bet norisi palinkėti).
Atsakyti
sveikos.nuojauta manes neapgavo.vyrui labai labai blogai.nenoriu kitoms atiimti viltiesgaila.kad taip viskas baigiasi.visom sveikatos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2013 07 25, 06:39)
sveikos.nuojauta manes neapgavo.vyrui labai labai blogai.nenoriu kitoms atiimti viltiesgaila.kad taip viskas baigiasi.visom sveikatos. 4u.gif

console.gif labai blogai tai dar nepabaiga, bukit stiprus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2013 07 24, 21:56)
Vienas is geriausiu neurochirurgu Lietuvoje, jo rankos daro stebuklus, padaro daugiau nei imanoma...

gal susiduret su smegenu naviku?
Atsakyti
Sujaudino Jūsų istorija sad.gif Stiprybės jums ir jėgų einant šiuo nelengvu keliu. Jei nepaslaptis, kokią diagnozę įvardino jūsų vyrui.


QUOTE(ida1 @ 2013 07 25, 06:39)
sveikos.nuojauta manes neapgavo.vyrui labai labai blogai.nenoriu kitoms atiimti viltiesgaila.kad taip viskas baigiasi.visom sveikatos. 4u.gif

Atsakyti