Įkraunama...
Įkraunama...

Palapinės - paviljonai

Sveiki,

mano pusseserė išteka kitą vasarą ir galvoja šventę rengti vienoje gražioje vietoje prie jos gimtojo miestelio. Tam reikės palapinės, kuri galėtų sutalpinti keliasdešimt žmonių. Ar esate anksčiau nuomavusios palapinę savo vestuvėms ar kitai progai?

Mano draugė rekomendavo rinktis tents.lt palapines, tačiau norėčiau susižinoti daugiau iš Jūsų smile.gif

Iš kur nuomavotės?
Kiek kainavo?
Ar pristatė ir įrengė viską?
Kokia palapinių kokybė buvo?

Ačiū visiems už atsakymus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar smagu švęsti vestuves pavilijone? kokios patikimos įmonės, kainos? kaip su vėju, puošyba? ačiū už idėjas ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
Teko aptarnauti vestuves, kurios vyko palapineje. Surinkinejome mes (padaveju personalas) smile.gif nezinau ar jie nepristatineja ar patys jaunavedziai nenorejo moketi papildomai uz pastatyma. Labai svarbu, kad butu geras pagrindas po kojom smile.gif nes moterys su aukstakulniais, taigi jei zolynas bus negerai,o konkreciu atveju kur teko man pabuti,tai grindys buvo is nelygiu plyteliu (nelabai patogu sokiams). ir pats svarbiausias dalykas,kuriuo reiketu pasirupinti,o daugelis apie tai net nepagalvoja, tai apsvietimas ir uodai smile.gif atejus vakarui pradejo visus pulti doh.gif teko kazkam vaziuoti i parduotuve pirkti zvakiu ir kitokiu priemoniu nuo uodu...
Atsakyti
Mes kaip tik planuojame vestuves gamtoje...tai dėl uodų irgi nepagalvojome g.gif kaži, kokios priemonės veiksmingiausios? ir beje kokią įmonę rekomenduotumėte? mums tik sogo reikia, idealiausiai tai permatoma būtų smile.gif
Atsakyti
Pas mus bus citronella žvakės ir fakelai plius krepšelyje bus padėta priemonių nuo uodų purškiamų, kad kas nori galėtų išsirinkti ir naudoti.
Dar gal kas žino, kur rasti pirkti priemonių, kurios išpiltos atokiau nuo vietos pritraukia uodus?
Atsakyti
Patarciau labai pasidometi palapine kuria zadate nuomotis.Daugelis palapiniu yra pigios ir neatsparios nei lietui nei vejui,neturi karkaso sutvirtinimo,arba yra pc medziagos.Taip pat kaip ketinate sustatyti stalus,nes dauguma yra 4-3m plocio,taigis neiseis nei C nei U forma ,tiktais I .Mes uzsiimame palapines ,ir kt nuoma,bet ne tai svarbiausia,svarbiausia kad be poros -triju Lietuvoje didesniu imoniu praktiskai niekur neissinuomosi padoresnes palapines uz normalia kaina,o kainos tikrai yra nemazos .Dar del uodu ir musiu,tai tikra teisybe,bet as atradau tokia priemone kuria ispurskus palapine nepuola niekas visa diena mirksiukas.gif Siais laikais visko yra smile.gif
Atsakyti
Ėmėm palapinę iš užupio antikvariato. Palapinė tikrai labai graži, patogi bei tvirta ir atitinkamai brangi.
Deja, nors palapinė atitiko mūsų lūkesčius, bet paslaugų teikėjai sukėlė nemažai nepatogumų - vėlavo atvežti palapinę 3 valandas, baigė statyti tik sutemus (dėl ko teko dekoruot iki 2 nakties), neatvežė staltiesių, o kai sugalvojom paskaičiuot kėdes - 7 trūko, atvežė ne tuos šviestuvus ir ne tą arką, dėl kurios tartasi.
Kol kas dar su jais neatsiskaitėme, tikimės, kad kompensuos šiuos šiaip jau materialiai neištaisomus trūkumus. Aš, nuotaka, turėjau 1-ą valandą nakties skaičiuot kėdes ir derėtis, kad atvežtų reikalingą jų kiekį.
Iki tos dienos buvo be galo malonus bendravimas, daug patarimų ir atrodė, kad iš jų tai jau tikrai kiaulystės nereiktų tikėtis.
Pasirodė, kad tas malonus bendravimas - tik masalas sutarčiai pasirašyt. Viską tau pažadės, o gausi kas nuo kitų atliks. Galbūt man nuo pradžių reikėjo būti pretenzingesnei ir reiklesnei.

P.S. Dėl uodų bėdos neturėjome - citronella didelės žvakės ir purškalai buvo pakankamos priemonės, kad niekas nuo jų rimtai nenukėntėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 21 liepos 2014 - 16:47
Kągi, ir mes atšokome vestuves pavilijone. neskaitant, kad vaikinukas atvežė 12 kvadratu mažiau palpinės, buvo tiesiog nerealu, kadangi šventėme sodyboje "krakila" kur turėjo didelį kiemą, tad stalas, saldus ir dj buvo palapinėj, o šokiai lauke. tvenkinys prie pat, pastatai irgi aplinkui, netoli. apšvietimas super, gaivu ir gera, kai lauke taip šilta, galima mėgautis gamta. be abejo, buvo ir širšių, ir varmų, tačiau šventė buvo tokia gera, kad tai buvo mažiausias rūpestis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giulla: 28 liepos 2014 - 20:54
Mūsų pilna istorija su Užupio antikvariatu:
Nusikaltimai trumpai:
- vėlavo atvežti ir pastatyti paviljoną 3-4 val.
- neatvežė staltiesių, jų teko laukti dar porą valandų
- atvežė ne tuos šviestuvus ir ne tą arką, kaip tarėmės
- atvežė per mažai kėdžių, t.y. mažiau nei užsakėme
- sukeltiems nepatogumams kompensuoti pasiūlė 0,06% nuolaidą
- ko gero nelegaliai pas juos dirba vairuotojo vaikai

Visa istorija:
Vestuves nusprendėme švęsti paviljone gamtoje - išsirinkome mums gražiausią (ir brangiausią) variantą - nusprendėme kupolo tipo didelį paviljoną (9x9m) nuomotis iš užupio antikvariato. Taip pat iš ten užsisakėme ir kėdes, stalus, staltieses, šviestuvus, arką ceremonijos vietai. Derinimas su šeimininke vyko labai maloniai, nesitikėjau jokių staigmenų. Galų gale paslaugos kaina buvo 4000Lt, tad tikėjomės ir atitinkamos kokybės.
Užsakėme viską daugiau nei pusmetis iki šventės. Likus keletai mėnesių savininkė pranešė, kad negali duoti mums užsakytų kėdžių, bet gali pakeisti jas kitomis už tą pačią kainą. Nu ok, taip tai taip. Mes neprieštaravom.
Visas cirkas prasidėjo penktadienį prieš šventę. Jie žadėjo, kad palapinę pastatys vietoje apie 17 val. - kad mes spėtume papuošti ir viską paruošti. Apie 16 jie paskambino, kad valandą vėluos. Tai šiek tiek sugadino nuotaiką, bet valanda neatrodė daug.
Bet 20-ą valandą jų dar nebuvo nė kvapo. Pasirodė jie gerokai po aštuonių vakare ir palapinę baigė statyti po 22-os valandos. Jau temo... o mums dar reikėjo viską papuošti... pralaukus tris valandas be reikalo.
Tada mes apsižiūrėjome, kad atvežti ne tie šviestuvai dėl kurių tarėmės ir ne ta arka.
Bet tai buvo tik bėdų pradžia.
Pasirodo, jie neatsivežė jokių staltiesių.
Susiskambinome su šeimininke ir mūsų statytojas išvažiavo jų atvežti, palikęs savo vaikus "už užstatą". Beje, palapinę statė vienas vyras ir keli vaikai iki kokių 15 metų - kaži kaip jie ten tuos nepilnamečius yra įdarbinę vėlyvomis valandomis dirbti.
Su staltiesėm jų darbuotojas grįžo tik po 24-os valandos - jos buvo suglamžytos, kelios dar pakuotėse - nežinau kur jis jų ieškojo. Staltieses pasiėmė mano mama ir lygino vidury nakties.
Bet tuo viskas nesibaigė. Kadangi tiek neatitikimų buvo, mums šovė mintis paskaičiuoti kėdes svečiams - ogi iš tikrųjų - 7 kėdžių trūksta!
Tuo tarpu "statytojai" kuo skubiausiai susirinko šmutkes ir pagazuodami stengėsi kuo greičiau pasišalinti man bėgant iš paskos ir šaukiant, kad dar kėdžių trūksta. Nešdinosi neatsigręždami.
Tada ėmiau skambinti šeimininkei, tikrai buvau labai labai pikta - aš, nuotaka, antrą valandą nakties turiu skaičiuoti kėdes ir vaikytis sukvežimius. Šeimininkė visai neapgailestavo dėl nepateisinamo vėlavimo, ne tų kuriuos užsakėmė daiktų, trūkstamų staltiesių ir kėdžių - ji su didele ironija balse pareiškė "vaje, kaip gaila, sugadinau jums visas vestuves".
Už 4000Lt galėjome išsinuomoti puikiausią salę ar sodybą, o čia už tą sumą gavome daug neištęsėtų pažadų ir pašaipas.
Baigėsi tuo, kad iš šventės vietos pajudėjome tik po 2 val nakties. Miegoti man liko 4 valandos... Per savo vestuves buvau neišsimiejusi ir pavargusi, vadavausi tik energetiniais gėrimais...
Ačiū Užupio antikvariatui 250 Lt nuolaida!
Žodžiu, nesiūlau visiškai neprasidėt su šita Šaraškino kontora, bet jei prasidėsit, tai būkit pasirengę ne itin malonioms staigmenoms ir aptarkit iš anksto kaip jie atlygintų nuostolius vėlavimo atveju arba iš anksto tarkitės 3-4 val. ankstesnį laiką.
Šeimininkė iš pradžių atrodo miela ir maloni, bet iš tikrųjų ji nesugeba planuoti ir yra tokia chaotiška asmenybė kaip jos namai.
Gairės: Uzupio antikvariatas uzupio arka paviljonu nuoma baldu nuoma palapiniu nuoma kedziu nuoma provanso stiliaus baldai
Atsakyti
Sveikos paneles,

labai dziaugiuosi radusi sia tema. Musu vestuves bus rumuose su labai grazu parku. Kadangi kaip ir visuose rumuose sales yra pakankamai mazos, atskira sale stalams ir atskira sale sokiams, tai galvojom padaryti svente visa rumu parkelyje, dideleje palapineje, kur ir sokiai ir stalai bus toje pacioje vietoje. Paskaiciusi jusu komentarus praejo noras man vestuves palapineje daryti... g.gif reiks organizuoti vska viduje ir nerizikuoti.

Atsakyti
Šią vasarą teko domėtis dėl palapinės nuomos vestuvėms. Dėja kainos buvo toooookios kosminės, kad buvo atsisakyta šios idėjos....
Atsakyti