Įkraunama...
Įkraunama...

Filaretų pradinė mokykla

Labutis - ieškau mamų, kurios nuo rudens ves vaikus į ketvirtą Filaretų pradinės mokyklos klasę. Jūs jau turite 3 metų patirtį. Kurias mokytojas rekomenduotumėte, kaip sugebančias neatbaidyti vaiko mokytis toliau ir suteikti pasitikejimo savimi bei siekimą mokytis?
Susirūpinusi būsimos pirmokės (po 1 m.) mama

Atsakyti
Labas Kitekatyte, mano dukryte Justina taip pta siemt pradeda lankyti Filaretu pradine mokykla drinks_cheers.gif mokytojos V. Mykolaitienes klaseje. Pas kokia Jus mokytoja?

Atsakyti
Nesirūpinkite - Filaretų pradinėje metų pradžioje (gal vasario mėn.) būna atvirų durų dieną, kai pristatomos visos mokytojos - mes su vaiku nuėjom, ir ji pati išsirinko, kas jai patiko. Spėju, kad rinkosi pačią jauniausią biggrin.gif Bet nenusivylėm. Galima nueiti pas direktorę, pasiklausinėti apie stažą, būdą ir pan. Mokyklos direktorė labai veikli ir supratinga moteris.
Atsakyti
QUOTE(Dalioshka @ 2006 06 06, 09:40)
Labas Kitekatyte, mano dukryte Justina taip pta siemt pradeda lankyti Filaretu pradine mokykla  drinks_cheers.gif mokytojos V. Mykolaitienes klaseje. Pas kokia Jus mokytoja?

kaip supratau Kitekatytės vaikas tik dar kitais metais eis. O mes jau šiemet blush2.gif Jums pasisekė, kad pas Mykolaitienę patekot. Mes tai pas V.Kumpaitę. Labai švelni mūsų mokytoja, bet kažkaip man norėtųsi griežtesnės savo bernui. O jūsiškė girdėjau, kad labai gerai vaikus paruošia. Ar sunkiai pas ją pakliuvot?
Aš tai labai abejojau į kokią mokyklą leisti, nes visą laiką teks vežioti, o vaikui prailgintoj sėdėt doh.gif . Jūs iš Nemėžio ane? Galėsim kooperuotis vežiot, mes ir iš tų kraštų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dauga @ 2006 06 06, 18:02)
kaip supratau Kitekatytės vaikas tik dar kitais metais eis. O mes jau šiemet blush2.gif Jums pasisekė, kad pas Mykolaitienę patekot. Mes tai pas V.Kumpaitę. Labai švelni mūsų mokytoja, bet kažkaip man norėtųsi griežtesnės savo bernui. O jūsiškė girdėjau, kad labai gerai vaikus paruošia. Ar sunkiai pas ją pakliuvot?
Aš tai labai abejojau į kokią mokyklą leisti, nes visą laiką teks vežioti, o vaikui prailgintoj sėdėt doh.gif . Jūs iš Nemėžio ane? Galėsim kooperuotis vežiot, mes ir iš tų kraštų drinks_cheers.gif


Aciu Dauga - teisingas pastebejimas - mes vesim dukra tik kitais metais. Gal zinot, kiek yra pirmu klasiu komplektu si rudeni? Butu idomu suzinoti del kokiu motyvu pasirinkot Filaretu pradine. Beje, kokie vis del to idpudziai tu, kuriu vaikai dabar baige trecia klase???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kitekatyte @ 2006 06 06, 20:38)
Aciu Dauga - teisingas pastebejimas - mes vesim dukra tik kitais metais. Gal zinot, kiek yra pirmu klasiu komplektu si rudeni? Butu idomu suzinoti del kokiu motyvu pasirinkot Filaretu pradine. Beje, kokie vis del to idpudziai tu, kuriu vaikai dabar baige trecia klase???? unsure.gif

Šį rudenį bus keturios klasės 4u.gif Kiek žinau, anksčiau būdavo po tris. Bet šiemet labai daug norinčių buvo, o be to, mokytoja, pas kuria pateko mano sūnus, grįžo iš dekretinių, tai padarė dar vieną bigsmile.gif . Motyvai - žiūrėjom, kad būtų patogu vežiot, nes mes nevietiniai, kad būtų prailginta grupė. Važinėjau po visas aplinkines mokyklas, tai šitoj kažkokia gera atmosfera pasirodė, daug būrelių ir pan.
Atsakyti
QUOTE(dauga @ 2006 06 06, 19:02)
kaip supratau Kitekatytės vaikas tik dar kitais metais eis. O mes jau šiemet blush2.gif Jums pasisekė, kad pas Mykolaitienę patekot. Mes tai pas V.Kumpaitę. Labai švelni mūsų mokytoja, bet kažkaip man norėtųsi griežtesnės savo bernui. O jūsiškė girdėjau, kad labai gerai vaikus paruošia. Ar sunkiai pas ją pakliuvot?
Aš tai labai abejojau į kokią mokyklą leisti, nes visą laiką teks vežioti, o vaikui prailgintoj sėdėt doh.gif . Jūs iš Nemėžio ane? Galėsim kooperuotis vežiot, mes ir iš tų kraštų drinks_cheers.gif

Saunu thumbup.gif Jau buvau pradejusi galvoti, kad Nemezio gyventoju vaikai mokosi Nemezio mokykloje, tad labai gerai susipazinti su kaimynais (na kad ir placiaja prasme) smile.gif O kur Jus gyvenat? Koperuotis ir as sutinku, kadangi visuomeninis transportas mums neprieinamas biggrin.gif
Mes, tiesa pasakius, nelabai ir stengemes patekti pas mokytoja Mykolaitiene, kadangi nieko apie ne viena mokytoja nezinojome. Taciau kai nuvykome i atviru duru diena, dukra pati pasirinko. Tikiuosi, kad viskas bus gerai ir jos viena kita supras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalioshka @ 2006 06 08, 16:06)
Saunu thumbup.gif Jau buvau pradejusi galvoti, kad Nemezio gyventoju vaikai mokosi Nemezio mokykloje, tad labai gerai susipazinti su kaimynais (na kad ir placiaja prasme) smile.gif O kur Jus gyvenat? Koperuotis ir as sutinku, kadangi visuomeninis transportas mums neprieinamas biggrin.gif
Mes, tiesa pasakius, nelabai ir stengemes patekti pas mokytoja Mykolaitiene, kadangi nieko apie ne viena mokytoja nezinojome. Taciau kai nuvykome i atviru duru diena, dukra pati pasirinko. Tikiuosi, kad viskas bus gerai ir jos viena kita supras  bigsmile.gif

Sveika, mes gyvensime (iki rugsėjo tikiuosi įsikelti) prieš Skaidiškes. Jeigu žinai kur yra viadukas, tai juo pakilus ir pasukus link Skaidiškių, tai pirmas posūkis į kairę prasideda individualių namų kvartalas. Va ten. Nuo Nemėžio visai netoli.
Gaila, kad mūsų vaikai nevienoj klasėj, būtų iš vis patogu.
O aš tai buvau sulaukus tavo atsakymo dėl mokyklos temoje "Pradinukas Skaidiškėse", atsimeni?
Apžiūrėjau ne vieną mokyklą doh.gif Nes labai norėjau, kad paaugęs vaikas pats grįžt galėtų, bet kažkaip nieko gero neradau. Vienuolio baisi ir pradinukai išmėtyti po darželius, netiko schmoll.gif. Skaidiškių, kai pamačiau iš kart atkrito. Svarsčiau dėl Rudaminos, nes ten mokytoja gera yra. Bet nusprendžiau geriau vežiot ir leist į praiilgintą, o tu leisi? Gal kur netoli Filaretų dirbi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dauga @ 2006 06 08, 17:30)
Sveika, mes gyvensime (iki rugsėjo tikiuosi įsikelti) prieš Skaidiškes. Jeigu žinai kur yra viadukas, tai juo pakilus ir pasukus link Skaidiškių, tai pirmas posūkis į kairę prasideda individualių namų kvartalas. Va ten. Nuo Nemėžio visai netoli.
Gaila, kad mūsų vaikai nevienoj klasėj, būtų iš vis patogu.
O aš tai buvau sulaukus tavo atsakymo dėl mokyklos temoje "Pradinukas Skaidiškėse", atsimeni?
Apžiūrėjau ne vieną mokyklą doh.gif Nes labai norėjau, kad paaugęs vaikas pats grįžt galėtų, bet kažkaip nieko gero neradau. Vienuolio baisi ir pradinukai išmėtyti po darželius, netiko schmoll.gif. Skaidiškių, kai pamačiau iš kart  atkrito. Svarsčiau dėl Rudaminos, nes ten mokytoja gera yra. Bet nusprendžiau geriau vežiot ir leist į praiilgintą, o tu leisi? Gal kur netoli Filaretų dirbi? 4u.gif

Mes gyvenam paciame Nemezyje, bet tikrai zinau, kur yra viadukas ir kur yra nuosavu namu kvartaliukas pasukus i kaire, jei neklystu, tai jis yra dar neprivaziavus Didziasalio, o ten kaip tik rengiasi iskurti ir mano vienas pazystamas su seima, tad manau, kad busite kaimynais bigsmile.gif
Mano vieini pazistami savo dukryte leidzia i Vienuolio mokykla, bet lyg ir yra patenkinti, tik mes nusprendem lankyti Filaretu mokykla, kadangi as kiekviena ryta Olandu gatve vaziuoju, o kas vakara ja gristu. Bet vakar mokykloje suzinojau, kad prailginta grupe Filaretuose vyks iki 17.30, tad laikas man labai priimtinas, kadangi paprastai iki sio laiko ir parvazineju smile.gif
Bet tavo vaika butinai pasiimsiu su Justina kartu, kai tik vaziuosiu, kadangi prailginta grupe visiems vaikams vienoje klaseje buna, tad ir baigiasi vienu metu
Atsakyti
Sveikos,
o gal zinot ar Filaretu pradine neturi kokios parengiamosios klases 6meciams? Maniskis eis kitais metais i ta mokykla, bet jam sunku adaptuotis naujoje vietoje, su naujasi zmonemis, o sioje mokykloje nebus nei vieno vaiko is jo darzelio..galvoju, kad jei butu kokia paruosiamoji grupe, tai susipazintu ir su vieta ir su vaikais, kurie paskui eis i ta klase.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2006 08 22, 10:33)
Sveikos,
o gal zinot ar Filaretu pradine neturi kokios parengiamosios klases 6meciams? Maniskis eis kitais metais i ta mokykla, bet jam sunku adaptuotis naujoje vietoje, su naujasi zmonemis, o sioje mokykloje nebus nei vieno vaiko is jo darzelio..galvoju, kad jei butu kokia paruosiamoji grupe, tai susipazintu ir su vieta ir su vaikais, kurie paskui eis i ta klase.


Jie savo paruošiamųjų klasių neturi, bet gali užrašyti vaiką i parengiamąją grupę artimiausiame darželyje. Mes saviškę atvedėm į pirmą klasę Filaretų m-kloj, tai jinai nei vieno vaiko nepažinojo - visi jos grupiokai pasirinko pirmą kl. darželyje arba ėjo į Antakalnio vidurinę. O dukters klasėj beveik visi buvo iš to paties darželio - "Užupiuko".
Atsakyti
Norėčiau savo mergaitę kitais metais leist į Filaretų pradinę, deja, nepriklausome pagal rajoną verysad.gif Ar labai sunku sunku buvo patekti ten ? Ar sąžiningai pasisakėte apie gyv vietą? Patarkit, labai prašau blush2.gif
Atsakyti