Įkraunama...
Įkraunama...

Vincentė?

Ar jums patiktu toks vardas?
Atsakyti
pati būti nenorėčiau, bet šiaip visai nieko, įdomus variantas.
Atsakyti
Daug Vincentų pažįstu biggrin.gif : mano senelis, mano tėtis, mano dėdė, ir mano kaimynas berniukas 12 metų.
Vincentės neteko girdėti, man visai gražu, slamba kazkaip įdomiai, bet neprastai.
Atsakyti
man rodos kaime mociutes drauge buvo Vince,bet pilnas vardas Vincenta,nezInaU, man kaip Brone skamba,bet tai nors vardas ,o ne kaip ne kurie cia, gali luzti is juoko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunkieme: 01 rugpjūčio 2013 - 07:42
QUOTE(S@msara @ 2013 08 01, 01:30)
Ar jums patiktu toks vardas?


Ne, man labiau patiktų tradicinis variantas Vincenta
Atsakyti
Kaip ir muminukas sakė- įdomus vardas. Bet pati Vincentė būti nenorėčiau ir aš. blush2.gif
Atsakyti
Mano sunus Vincas, jam db 4 metai. Nedejom specialiai Vincento, nes ju lb daug, o Vincu mazai ir trumpas, paprastas, lengvas. Todel Vince man labiau patinka, nei Vincente
Atsakyti
Man negrazus vardas, senobinis. Kaimo mociutei gal tiktu. Manau, kad vistiek draugu butu sutrumpintas vardas iki Vinces, kaip aukstesniam poste buvo siulyta pakeisti.
Atsakyti
man negrazus toks sudetingas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(S@msara @ 2013 08 01, 00:30)
Ar jums patiktu toks vardas?

na kaip čia pasakyt g.gif nei pati nenorėčiau būt Vincentė,nei dukros taip vadinčiau,bet negaliu pasakyt,kad tas vardas man negražus. tiesiog vardas ir tiek. netradicinis toks,bet tikrai nesakyčiau-"tu įsivaizuok,jie dukrą Vincente blink.gif pavadino "
Atsakyti
Graziau berniukui sis vardas Vincentas, Vincas,o mergaitei nelabai...
Atsakyti
Vincentė - vardas, turintis savo žavesio. Man gražu.
Vinca - nea...Skamba grubokai..
Atsakyti