Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitytojų svajoklių tema

Penktoji tema mėgstančioms romatiškas, saldžias, egzotiškas, aistringas knygas


user posted image

Jūs esate priklausoma nuo meilės romanų, jei....

1. Slepiate savo knygynų pirkinius nuo antrosios pusės.

2. Atsisakote pirkti pietus, kad galėtumėte įsigyti naujausią romaniuką

3. Išėjot pirkti batų, o atsiradot knygyne.

4. Nusprendėt investuoti į naujas lentynas, bet neatsikratyti knygų pertekliaus.

5. Knygos sudėliotos abecėlė pagal veikėjų vardus.

6. Pradėjot kilnoti svarmenis, kad galėtumėte panešti daugiau knygų.

7. Sudeginot pietus, nes negalėjot atsitraukti nuo knygos.

8. Jūsų vaikai įsitikinę, kad visų suaugusiųjų knygų viršeliuose yra pusnuogis vyras.

9. Jūsų ideali naktis - vonia su putomis, alkoholinis gėrimas ir knyga.

10. Jūs linkčiojote ties kiekvienu šio sąrašo teiginiu.

Jeigu jums tiko bent vienas iš išvardintų požymių, kuo greičiau užsiimkite terapija - įsitaisykite biblioteką - virtualią ar tikrą
.




user posted image
Skaitome ne tik vakarais, bet ir rytais, dienomis, naktimis autobusuose, troleibusuose, virdamos valgyt, plaudamos drabužius....

Pagrindinis knygų tiekėjas - Svajonių knygos

Senoji tema

Svajonių romanų galima rasti čia
Anglų kalba čia
rusų kalba čia ir čia ir čia ir čia

Draugiškai dalinamės savo bibliotekų ištekliais, rašom atsiliepimus apie skaitytas knygas, rekomenduojame, giriame, peikiame

Ir nepamirštame skelbti geras naujienas!
Visoms gero skaitymo ir smagių pasiplepėjimų

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 01 rugpjūčio 2013 - 22:26
Liuks tema, ačiū, Isila smile.gif Pamąsčiau, kai atidarinėjau senąją temą, dar net minčių nebuvo apie elektronines knygas. Va kaip progresas mus veikia biggrin.gif

Grupė FB yra, narių keletas irgi.
Problema yra tame, kad negaliu pridėti žmonių, jei jie nėra mano drauguose. Taigi, siūlau tokį variantą-jūs man į AŽ rašote FB vardą, aš jus kviečiu draugauti, jūs patvirtinate, aš pridedu jus prie grupės, jūs išmetate mane iš draugų. Patikrinom, veikia biggrin.gif Viena kitos žinutes grupėje matysim ir nebūdamos artimuose santykiuose biggrin.gif Be to, galit pridėti skaitytojas, jei turite tokių savo drauguose mirksiukas.gif
Atsakyti
Lauksim, lauksim besijungiančių skaitytojų.

Vakar neturėjau kada skaityti, tai net kažkaip širdy negera. Šiandien namo vėl viešuoju transportu važiuosiu, tai bus 45 min skaitymo thumbup.gif Laukia trečia dalis apie broliukus Haynes wub.gif
Atsakyti
Aš tai irgi kaip žydas S. Mallery serija nuo paskutines knygos pradejau, reiks ir kitas suirast biggrin.gif

beje, Svajoniu knygos isleido vel kazka is Tess Gerritsen, niekas neskaite?
Atsakyti
Vikte, iš istoriniu rekomenduočiau:
Julia Quinn "Bridgertons" seriją wub.gif wub.gif wub.gif
http://www.goodreads....The_Duke_and_I
Tiesą saknt aš turiu silpnybę šiai autorei ir skaitau viską ką ji beparašo.
Loretta Chase "Lord of Scoundrels" wub.gif wub.gif wub.gif
http://www.goodreads...d_of_Scoundrels
Sarah MacLean "Nine Rules to Break When Romancing a Rake"
http://www.goodreads...omancing-a-rake
Mary Jo Putney "The Bargain"
Mano komentaras: "Patiko man ši knyga. Iš pradžių užkabino siužetas nes konkrečiai tokiu dar neteko skaityt. Trumpai pasakojant merginos tėvas miršta palikęs testamentu jai didelius turtus su sąlyga, jog iki 25 gimtadienio ji ištekės. Žinoma mergina niekaip neišsirenka vyro, turi nusižiūrėjus tokį hercogą kaip vienintelį už kurio tekėtų, bet šis didelis mergišius ir nepasiruošęs santuokai. Laimingo atsitiktinumo dėka nuvykusi į karo ligoninę aplankyti pažįstamo kario ji randa kitą kuris vaduojasi mirtimi ir pasiūlo jam sanderį: jis ją vedą, o ši finansiškai pasirūpina jo seserimi. Vestuvės įvyksta, o vyras vis nemiršta, ir netgi visiškai pasveiksta smile.gif Lieka didelė kebeknė smile.gif
Putney kaip meilės romanui gan giliai imasi psichologinių pagrindinių veikėjų portretų. Todėl nors kai kurie veikėjų poelgiai atrodo kvailoki, bet atrodo tinkami. Kaip pastebėjau autorė niekada nepuola iš karto piešti aistrų ir gaivališkos meilės. Visa tai ateina nuosekliai, pamažu skatinami patyrimų, laiko. Labai gera rašytoja."
http://www.goodreads...928-the-bargain
Elizabeth Hoyt "The Raven Prince"
http://www.goodreads...he_Raven_Prince
Mano komentaras: "Netgi labai nebloga knyga. Ypač man patiko pagrindinis veikėjas - ne gražuolis, randuotas, be proto vienišas ir kandus jis pasiryžęs vesti ir sukurti šeimą, kuri pakeistų kadaise prarastą ir į jo sielą įneštų bent truputėli ramybės ir netikėtai sutinką moterį kuri atrodo jam visiškai netinkama, bet kažkodėl jį traukia ir teikia ramybės ir pilnatvės jausmą. Šis autorės sukurtas herojus atrodo toks gyvas ir realus, jog atrodo ims ir išlips iš knygos puslapių. Pagrindinė veikėja irgi puikiai sukurta - atrodo pakankamai realistiška ir kelią šiltus jausmus. Baigiau skaityti knygą su šypsena lūpose ir šiluma krūtinėje..."
Jei mėgsti erotines, tai štai istorinių erotinių knygų serija:
Kate Pearce "House of Pleasure" serija.
http://www.goodreads...use-of-pleasure
Šita serija mane šokiravo gerokai: ten ko tik nėra visiškai be tabu, bet taip ne tuščiaiir ne belekaip parašytos knygos. Perskaičius keletą jų mano komentaras buvo šitoks:
"Man patiko ši knyga, ji netgi palyginus ne tokia šokiruojanti kaip kitos šios serijos knygos, nes kai kurios šokiravo mane taip kad norėjosi pervertinėti puslapius, pasitaikydavo tokių iškrypusių ir šokiruojančiu scenų kad net supykindavo. Bet ši knyga palyginus su jomis gan lengvo sexualinio turinio. Nuo pat pradžių man labai patiko Helena - tokia stipri, nepriklausoma, labai emancipuota tiems laikams moteris, kas iš esmės nestebina, kai žinai kokiomis sąlygomis ji užaugo. Jos ir herojaus santykiai neatrodo itin sudėtingi, bet šioje knygoje daug dėmesio skiriama antraeiliams personažams, daug dėmesio sutelkiama į iširusios šeimos santykius. Išdavystę, kartėlį, žmonių pasirinkimus na, ir žinoma meilę smile.gif Galbūt joje nepasitaikė didelių kraštutinumų ir jausmingumo kaip kitose knygose, bet skaityti buvo ne mažiau įdomu. mane dažnai nervina knygose tobuli veikėjai, bet šioje knygų serijoje visi tokie netobuli, kad galiausiai tais jų trūkumais ir ydomis imi kartais ir bodėtis jų sexualiniai ekscesai kartais peržengia bet kokias ribas. Pasitaikė keletas scenų beskaitant šios serijas knygas, kai rimtai susimąsčiau ar neturiu aš kokių rimtų psichologinių problemų, kad skaitau šias knygas. Tarkim sex'o supratimų buvau apšviesta daugiau nei norėjau. Aš suprantu erotika bet čia jau kažkoks aukštasis, man neįkandamas pilotažas... Blogiausia, kad personažai, knygos, tikros herojų bėdos,psichologinės problemos, baimės tiesiog neleidžia atsitraukti nuo knygos, autorė nieko nesaldina ir tai užkabina. Visgi po šios serijos manau kuri laiką vengsiu panašios literatūros, bent jau tokio lygio erotikos, nes man iki tokių žmonių poreikių supratimo dar toloka, kartais lieku pasišlykštėjusi veikėju iškrypeliškumu, o juk tikrai nesu davatka."

Na tai tokios mano rekomendacijos 4u.gif
Atsakyti
P.S. Perspėju rimtai Dėl Kate Pearce knygų: ei 50 shades of grey jums buvo sunki erotika, tai čia daug... daug atviriau, kontraversiškiau ir ne visada lengvai nuryjama. Kartais akys atrodo ant kaktos išlips beskaitant. Jei nepernešat Biseksualumo knygose, tai ir galit nebandyt skaityt rolleyes.gif biggrin.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif aciu uz nauja tema! 4u.gif del fb grupes, mielai prisijungsiu, jei ji ne tik uzdara, bet ir slapta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2013 08 02, 21:53)
del fb grupes, mielai prisijungsiu, jei ji ne tik uzdara, bet ir slapta  biggrin.gif

A ko tokia paranojikė? biggrin.gif

Slapta mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, vakar sukramčiau ir surijau trečią knygą pagal seriją. Ėmiausi ketvirtosios. Visos pagal vieną tematiką, gerai, kad nors veikėjai kiek skiriasi. Bet gerai rašo, lengvai ir smagiai skaitosi thumbup.gif
Atsakyti
per savaitgali, iterpdama kulturinimosi ir maudymosi isvykas su seimyna, suskaiciau Vulfu naujas dalis. nu gal puse bedos. Apie Dzeka patiko labiau. Pradedu Mallery nauja ir jauciu ryt poryt startuoju su Roberts skaityklej. Arba SEP. dar nenusprendziau.

aciu uz tema 4u.gif

Song, einu mest is draugu tadu, bet jei nebepriims i grupe, prasysiuos atgal.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2013 08 01, 23:02)
Liuks tema, ačiū, Isila smile.gif Pamąsčiau, kai atidarinėjau senąją temą, dar net minčių nebuvo apie elektronines knygas. Va kaip progresas mus veikia biggrin.gif

Grupė FB yra, narių keletas irgi.
Problema yra tame, kad negaliu pridėti žmonių, jei jie nėra mano drauguose. Taigi, siūlau tokį variantą-jūs man į AŽ rašote FB vardą, aš jus kviečiu draugauti, jūs patvirtinate, aš pridedu jus prie grupės, jūs išmetate mane iš draugų. Patikrinom, veikia biggrin.gif Viena kitos žinutes grupėje matysim ir nebūdamos artimuose santykiuose biggrin.gif Be to, galit pridėti skaitytojas, jei turite tokių savo drauguose mirksiukas.gif

parašiau ax.gif per dvi žinutes, vėlu visg, tai žiopla doh.gif

Alijap pasidalink gal "The Bargain" ir "The raven price"

Aš kibau į "Knight" ir nusivyliau.Po trečdalio knygos buvau euforijoj-visai nieko, įdomiai taip. Bet paskui kad nusivažiavo tai nežinau.
Šiaip man labai sunkiai skaitosi kalba-spėju koks tai amerikietiškas slengas. Kai varo monologus nesąmoningus apie nieką-nieko ir nesuprantu. Motera visiškai be nuomonės net nustebau kad jai 27 metai blink.gif Viskas ką ji jam atsako yra Yes ir Okay unsure.gif daskaičiau iki sekso ir stop-su 50 nepalyginsi.
Atsakyti
Na va, suskaičiau visus Haynes brolius ir tęsiu toliau. Bet čia ir nutrūksta, toliau gaunasi tokios atskiros istorijos ir nebekabina, kažko trūksta. Pradėjau ir nebaigiu. Dar suskaičiau apie merginą, auginančią dvynės sesers vaiką ir atvežančią tėveliui. Paskui ėmiausi kitos - o ten policininkas "undecover" ir prašymas "pavaizduok mano vyrą savaitgaliui". Ir kur aš tai girdėjau. Pradėjau skaityt, nekabino. Ėmiausi kitos pagal eilę, o ten banko apiplėšimas ir nuotakas palikusi vyrą prie altoriaus. Ir vėl policija. Ech... Tada peršokau prie Crusie, nuotaikai pakelt, ir Cinderella deal - ir ką? Ogi "pabūka savaitgalį mano tariama sužadėtine/žmona". Bet atrodo dialogai bus neblogi. Manau prisikaičiau tų "heartbreakers", reik daryt pertrauką ir imtis kažko kito. Jaučiu griebsiuos Roberts mistikos.
Atsakyti