Įkraunama...
Įkraunama...

Guostė

Kaip Jums vardukas Guostė? Man asmeniškai labai gražus.
Tai lietuviškos kilmės vardas nuo žodžio guosti.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
grazu.
Atsakyti
Gražus. Išskirtinai retas nėra, bet tikrai ne iš populairųjų smile.gif



Atsakyti
man gana gražus, nors, visgi, siejasi su silpnumu. blush2.gif ir nėra retas. rolleyes.gif
Atsakyti
Na per metus max 10 tokių vardų užregistruojama (2013 m. 3), kai tuo metu Austėjų per metus 200-400, Emilijų apie 500, Gabijų apie 400. Tai vis tik, lieku prie nuomonės, kad vardukas retas smile.gif
Dėl asociacijos taip pat svarsčiau, bet čia kaip pažiūrėsi - gali būti ne ta, kurią guodžia, o pati gebėti kitus paguosti.
Atsakyti
Gal tik dėl charakterio niuansas - jei Guostė, tai švelni, supratinga, įsiklausanti, jautri ir t.t. O jei mergiotė bus kietesnio charakterio, gali skambėti kaip šaržas...
Panašiai kaip Ramūnas, ar Audra - vardas atsineša "charakteiro kodą".
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Man asmeniskai negrazu. Pirma, atrodo kaip "paturbintas" Gustes variantas, antra, vien ta asociacija su guodimu labai neigimas mintis ir asociacijas kelia.
Atsakyti
vaikai mokykloj greiciausiai Sluoste vadins. Geriau Guste.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 01 10, 09:31)
vaikai mokykloj greiciausiai Sluoste vadins. Geriau Guste.

Bet ir sugalvojat! Absoliučiai niekada, išgirdus vardą Guostė, nebuvo kilusi asociacija su šluoste.
Paskaičius šitą skyrelį susidaro įspūdis, kad turbūt tėveliai dažniau pakiša vaikams idėjų prasivardžiavimui, nei patys vaikai sugalvoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 01 10, 10:32)
Bet ir sugalvojat! Absoliučiai niekada, išgirdus vardą Guostė, nebuvo kilusi asociacija su šluoste.
Paskaičius šitą skyrelį susidaro įspūdis, kad turbūt tėveliai dažniau pakiša vaikams idėjų prasivardžiavimui, nei patys vaikai sugalvoja rolleyes.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti