Įkraunama...
Įkraunama...

valgymo sutrikimas: valgymas pasislėpus

Yra toks valgymo sutrikimų centras ir susipažinusi su ten pateikiama medžiaga supratu, kad aš turiu tą sutrikimą, kuris ten įvardijamas kaip "valgymas pasislėpus"
Tiesiog mėgstu kai niekas nemato kažką kramsnoti blush2.gif tarkim namie pavakarieniaujam, visi išsivaikšto po namus, o aš įlendu į šaldytuvą "dar kažko", nors iš esmės nesijaučiu alkana - ką tik po sočios vakarienės... darbe jei stalčiuje turiu kokį kąsnelį, tai greitom jį sukramsnoju, kai kabinete esu viena, nes užkandžiaudama kai šalia kolegos jaučiuosi lyg daryčiau kažką neleistino...
Apskritai priskiriu save optimistų kategorijai, šeimoje ir darbe problemų neturiu... svorio problemytė yra, tačiau ne tokia didelė - būdama 175 cm ūgio ir stambių kaulų sveriu apie 87 kg, tačiau vienos kitos dietos vis pabandau pasilaikyti.... kai laikausi, svoris gana sėkmingai krenta... kažkada studijų metais numetusi svorį iki 78 kg jau atrodžiau kone smilga smile.gif tačiau geriausiai sau atrodžiau ir jaučiausi kai svoris svyravo apie 82-83 kg. Norėčiau ir dabar pasiekti tokią formą, tačiau suprantu, kad tas sutrikimas mane "pjauna". Ar dietologė gali čia tarti žodį ar jau ieškotis psichologo?
Atsakyti
Su valgymo sutrikimais dirba dietologe Ausra Jauniskyte. Kreipkites i ja, tikrai gausite kvalifikuota konsultacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dietologė @ 2006 06 09, 12:02)
Su valgymo sutrikimais dirba dietologe Ausra Jauniskyte. Kreipkites i ja, tikrai gausite kvalifikuota konsultacija smile.gif

Labai ačiū, o kur galėčiau jos kontaktus rasti? Kur ji dirba?
Papildyta:
Ačiū, jau radau per google 4u.gif
Atsakyti