Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti senas temas?

sveiki moderatoriai,

labai laukciau jusu atsakymo i temeles klausima..

nes pvz isivaizduokit kai esi nescia ir turi gimdyt pvz gruodi ir negali pasiskaityt senesniu temeliu lapkritinukiu kai joms buvo tiek laiko kiek tau ir jos gvildeno panasias problemas, tai nesuprantu forumo esmes..

is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Visos plepėsių temos(neštukės, bendraamžiai, bendraminčiai, kaimynai ir t.t.) kai jos pasiekia 50 psl būna uždaromos ir ištrinamos po 2 savaičių, kartais ir greičiau priklausomai nuo skyrelio kuriame jos yra. Nėštukių paplepėjimai taip pat ištrinami. Mes negalim saugoti forume visų temų, kuriose daugiau "chatinimo" nei vertingos informacijos, tam tiesiog nėra vietos. Todėl pirmiausiai ir buvo sukurti spec.skyreliai kaip Aš nėščia, Gimdymas ir pan. kur visa vertinga ir aktuali informacija saugoma, temos netrinamos, kol informacija jose nepaseno.

Forume esmė - dalintis vertinga informacija, todėl prašėme mūsų narių kelis kartus: specializuotus klausimus rašykit į atitinkančius skyrelius, nes iš tiesų labai daug vertingos info prapuola su tom plepėsių temom.
Atsakyti
Rimtai, pabandyk prisijungti prie gruodį gimdysiančių nėštukių pašnekesių skyrelyje Nėštukių pašnekesiai. Ten tikrai draugiškosmamos, mielai priimtų visas naujas. Tik netylėk! Rašyk viską, kas neramina ar kas kaip jauties šioj būsenoj... wink.gif
Atsakyti
hmm dar būtų klausimas dėl senų temų: ar yra ištrinamos visos senos temos?
mane domina onkologinės ligos, ten tikrai daug naudingo info...
Atsakyti
Temos, kurios išlieka aktualios netrinamos.
Atsakyti